401 sport
urr Mg 1
is»
Guus Hoogmoed geeft clinic in Terneuzen
maandag 28 maart 2011
ATLETIEK
Domburg. 7 golven beachrun 10 EM Man
nen: I.Tim Pleijte (Zoutelande) 1.00.58, 2. Er-
win Hermes (Nieuw Sint Joosland) 1.03.38,
3. Adriaan Janisse (Westkapelle) 1.05.46, 4. Ar-
jo Verhage (Aagtekerke) 1.06.51, 5. Erik Kok
(Arnemuiden) 1.09.22, 6. David Schrier (Sou-
buig) 1.11.37, 7. Aart Joziasse (Middelburg)
1.11.45, 8. Klaas Houterman (Westkapelle)
1.13.16, 9. Johan Joziasse (Middelburg)
1.14.36, 10. Frans van Es (Domburg) 1.15.01.
Vrouwen: 1. Katinka v Berge (Serooskerke)
1.17.44, 2. Ingrid Koene (Yerseke) 1.23.54, 3.
Rianne Vossers (Enschede) 1.32.18, 4. Lena
Kleingeld (Vlissingen) 1.35.30. 6 EM Mannen:
1. Michel Buijck (Biervliet) 38.05, 2. Erik Cap-
pon (Zuidzande) 38.47, 3. Jan Jaap Ritsema
(Middelburg) 41.16. Vrouwen: 1. Anja Kluijf-
hout (Middelburg) 50.34, 2. Bianca de Regt
(Koudekerke) 51.10, 3. Angelique Harinc (Sou
burg) 58.23. 4 EM Mannen: 1. Tim v d Broeke
(Vlissingen) 24.39, 2. Jan v Vaardegem (West
kapelle) 26.55, 3. Martin Nieulande (Nieuw
Sint Joosland) 28.40. Vrouwen: 1Loura Klei-
nepier (Middelburg) 27.54, 2. Roely Prenger
(Domburg) 30.27, 3. Hendrikje Backer (Aagte
kerke) 38.22.
Hulst. 25 Km van Hulst, mannen: 1. Remy
Vasseur (Vlissingen) 1.31.53, 2. Luc Molemans
(B) 1.32.07, 3. Kris Meganck (B) 1.33.29, 4. Fi-
lip van Goethem (B) 1.33.30, 5. Frederic Lesda-
non (B) 1.35.34, 6. Philip Viermoens (B)
I.36.02, 7. Buggu Ramazan (B) 1.36.17, 8.
Edwin de Jaeger (Zuiddorpe) 1.36.55, 9. Pa
trick Hembrecht (B) 1.37.13, 10. Gustav Swa-
gemakers (Steenbergen) 1.37.38. Vrouwen: 1.
Ingrid IJsebaert (Hulst) 1.57.06, 2. Anita Jozias
se (Goes) 1.57.07, 3. Marie-Christianne March
(B) 1.58.59, 4. Sara Janssens (B) 2.04.23, 5. Se
lena Temmerman (B) 2.08.28.
12800 meter, mannen: 1. Yves Vercammen
(B) 45.24, 2. Kurt Saerens (B) 47.29, 3. Filip
Mortier (B) 48.35. 7100 meter, mannen: 1.
Thierry van Dorsselaer, 26.05, 2. René den Hol
lander (Meliskerke) 26.30, 3. Peter de Vet
(Axel) 26.49. Vrouwen: 1. Aniek Aper (Til
burg) 29.41, 2. Tessa de Block (Hulst) 36.05, 3.
Anouska van Damme (Clinge) 36.50. 3000 me
ter, mannen: 1. Kristof de Smet (B) 10.16, 2.
Paul d'Hondt (B) 11.03, 3. Patrick de Sutter (B)
II.21 Vrouwen: 1. Margot Thuy (Heikant)
14.23. jeugd, 800 meter. Jongens: 1. Stijn
van de Voorde (Clinge) 2.54. Meisjes: 1. Antje
Burm (B) 3.19.
Terneuzen, testwedstrijden. Mannen: 100
m: 1. Uberto Druivetak (Sprint) 12.26, 200 m:
1. Uberto Druivetak (Sprint) 24.59. Versprin
gen: 1. Uberto Druivetak (Sprint) 4.43. Mas
ters H55: kogel: 1. Donald Seghers (RKHAV)
10.09. H50: 100 m: 1. Glenn Hoffman (Schel-
desport) 12.39. H45: 800 m: 1. Jos de Kreek
(Scheldesport) 2.28.26. 100 m: 1. Ronald Ra-
senberg (Scheldesport) 13.63, 200 m: 1. Ro
nald Rasenberg (Scheldesport) 27.79. Ver: 1.
Ronald Rasenberg (Scheldesport) 4.33. H40:
Kogel: 1. Emile Fabry (Scheldesport) 10.76.
Jongens A: 800 m: 1. Willem de Korte (Dyna
mica) 2.12.91. Jongens B: 100 m: 1. Edwin
van Bemden (AV'56) 11.77. 200 m: 1. Edwin
van Bemden (AV'56) 23.50. 800 m: 1. Sebasti-
aan Bouterse (Scheldesport) 2.15.64. Ver: 1.
Edwin van Bemden (AV'56) 5.56. Kogel: 1.
Dwayn Akuoko Maclean (AV'56) 10.34. Jon
gens C: 100 m: 1. Jason Gillissen (Dynamica)
12.34. 150 m: 1. Jason Gillissen (Dynamica)
18.40. 1000 m: 1. Gina Harinck (Dynamica)
3.06.74. Discus: 1. Jorn Markenhof (RKHAV)
31.07. Jongens D: 80 m: 1. Maarten Bies-
broeck (RKHAV) 12.03. Ver: 1. Maarten Bies-
broeck (RKHAV) 3.89.1000 m: 1. Rens de Rid
der (Dynamica) 3.25.81. Kogel: 1. Maarten
Biesbroeck (RKHAV) 7.63. Vrouwen: 800 m:
1. Marijke Visser (Dynamica) 2,29.03. Discus:
1Audrey de Beule (RKHAV) 24.06. Meisjes A:
100 m: 1. Anne van Rooijen (AV'56) 13.49.
200 m: 1. Esther Platteeuw (Scheldesport)
29.47 Meisjes B: 100 m: 1. Jennifer Wouters
(RKHAV) 14.44. 200 m: 1. Jennifer Wouters
(RKHAV) 30.85. Meisjes C: 80m: 1. Jasmijn
van Dieren (Scheldesport) 11.49. 150 m: 1.
Sanne Nijsse (AV'56) 21.08. 1000 m: 1. Fieke
de Brouwer (RKHAV) 3.27.97. Ver: 1. Aysha
van Es (Scheldesport) 4.34. Meisjes D: 60 m:
1. Celina Rijk (Dynamica) 9.25.1000 m: 1. Jes
sie van Maele (RKHAV) 3.28.86. Kogel: 1.
Romy Lauwers (RKHAV) 9.12. Ver: 1. Jessie
van Maele (RKHAV) 4.04. Pupillen jongens C:
meerkamp: 1Boaz van de Geer 664, 600 m:
1Boaz van de Geer 2.43.45. Jongens B: meer
kamp: 1. Lucian de Nooijer 1430. 1000 m: 1.
Lucian de Nooijer 4.02,36 Jongens A1: meer
kamp: 1. Mart Brouwers 1431. 1000 m: 1
Paavo de Leng 3.34.87. Jongens A2: meer
kamp: 1. Robin van der Veen 1813. 1000 m:
1. Robin van der Veen 3.34.07. Meisjes C:
meerkamp: 1Rosanne Kaagman 795. 600 m:
1. Rasanne Kaagman 2.33.16. Meisjes B: meer
kamp: 1. Louise Ie Coq 1161. 1000 m: 1. Jas
mijn Geldof 4.16.92. Meisjes A1: meerkamp:
1. Caelia Kaagman 1236. 1000 m: 1 Caeline
Kaagman 4.15.55. Meisjes A2: meerkamp: 1
Maria Daiempeki 1159. 1000 m: 1. Mirthe de
Zeeuw 3.52.49.
Venlo. Venloop. Mannen, halve marathon:
Frenske Eijsermans (Kloetinge) 1.41.44. Vrou
wen, 10000 m: Eveliene Eijsermans (Kloetin
ge) 54.37.
AUTOSPORT
Formule 1, Grote Prijs van Australië. 1. Vet-
tel (Dui) Red Buil 307,574 km in 1.29.30,259
(gemiddelde snelheid 206,184 km/uur), 2. Ha
milton (GBr) op 22,297, 3. Petrov (Rus) Lotus
Renault 30,560, 4. Alonso (Spa) Ferrari
31,772, 5. Webber (Aus) Red Buil 38,171, 6.
Button (GBr) McLaren 54,304, 7. Massa (Bra)
Ferrari 1.25,186, 8. Buemi (Zwi) Toro Rosso 1
ronde, 9. Sutil (Dui) Force India, 10. Di Resta
(GBr) Force India, 11Alguersuari (Spa) Toro
Rosso, 12. Heidfeld (Dui) Lotus Renault, 13.
Trulli (Ita) Team Lotus 2 ronden, 14. D'Ambro-
sio (Bel) Virgin 4 ronden. Uitgevallen: Glock
(Dui) Virgin, Barrichello (Bra) Williams, Ros
berg (Dui) Mercedes, Schumacher (Dui) Merce
des, Kovalainen (Fin) Team Lotus, Maldonado
(Ven) Williams. Gediskwalificeerd: Perez (Mex)
Sauber, Kobayashi (Jap) Sauber.
Rally. Faro. Ronde van Portugal.
1. Ogier (Fra) Citroën 4.10.53,400, 2. Loeb
(Fra) Citroën op 31,800, 3. Latvala (Fin) Ford
3.22,100, 4. Hirvonen (Fin) Ford 6.16,300, 5.
Wilson (GBr) Ford 7.48,500, 6. Solberg (Noo)
Citroën 10.17,400, 10. Kuipers (Ned) Ford
17.54,600.
Stand WK: 1. Hirvonen 58 punten, 2. Loeb
58, 3. Latvala 48,16. Kuipers 1.
Stand WK constructeurs: 1. Ford Abu Dhabi
100 punten, 2. Citroën 90, 3. M-Sport Stobart
Ford 40.
BASKETBAL
Mannen Eerste Divisie B: Rotterdam 2-BC
Vlissingen 73-63. Stand: Rotterdam 2 18 - 30;
BC Vlissingen 19 - 30; BS Weert 2 18 - 22; TS-
BV Pendragon 18 - 20; Lokomotief 19 - 18.
Overgangsklasse A: Agathos-BC Eindhoven
78-66, Octopus-Barons 2 79-77, Pendragon
2-BC Vlissingen 2 72-66, Tantalus-WSC 71-67.
Eerste klasse A: Migliore-WBB Giants 100-68,
Starz'81-Smokkelhoek 54-42, Virtus 2-Barons
3 94-64, Scheldesport 2-Vossenberg 69-76.
Tweede klasse: Marathon 2-Volharding 4
48-53, Marathon-Smokkelhoek 2 77-64, Schel
desport 3-Voorwaarts 71-39.
Vrouwen Hoofdklasse: Tantalus-Black Eagles
2 52-49, Barons-BC Vlissingen 65-38, BV Sou-
burg-EBBC 47-61, .Deurne Pioniers-Kimbria
Dirk Smet-André Karelse 28-30, 68; Jo Boogae-
rt-Jan Westdorp 20-25, 54; Rien Sandrini-Rinus
Rijk 19-25, 39; Benny Visser-Emile de Witte
11-20,17.
't Bierwinkeltje-'s Lands Welvaren 3 4-4: Mare
Pauly-André Schouwenaar 30-28, 96; Joke
Breur-Sylvia Eckel 25-23, 59; Cees J Wis-
sel-Wim Walraven 16-25, 36; Arie Vink-Mar-
kees Joosse 16-20, 67. Ankerkader 57/2.
Nederlands kampioenschap hoofdklasse. 1.
Lyon Megens (Wijchen) 7-13, 53.03, 238; 2.
Martijn Egbers (Beek) 7-10, 34.72, 139; 3. Leo
Koomen (Zwaag) 7-9, 32.58, 134; 4. Peter de
Bree (Middelburg) 7-8, 50.76, 250.
DAMMEN
Zeeuws sneldamkampioenschap, Categorie
A: 1J.de Leeuw 24; 2. M.Rentmeester 23; 3.
D.Kasse 18; 4. C.Rijk 17; 5. Jaap de Jonge 16.
Categorie B, finalegroep: 1R.de Rijke 14; 2.
A.SIager 13; 3. W.Koppejan 13; 4. J.Louwerse
10; 5. M.Provoost 10. Groep 2: 1. J. Koppejan
13; 2. D.Boogert 13; 3. J.Provoost 13; 4. A.van
de Weteringh 10; 5. A.Goudzwaard 9. Groep
3: 1. J.van Akkeren 10; 2. R.van Eenennaam 8;
3. M.Brasser 8; 4. S.Schot 8; 5. J.Houmes 4. Ju
nioren: 1. Danny Wattel. Aspiranten: 1. Jacob
Provoost. Pupillen: 1Geertjan de Witte 6 (na
barrage).
HOCKEY
Mannen. Derde klasse C: Oirschot - Drunen
1-3, Liberty - Berlicum 3-0, Prinsenbeek - Ros
malen 2-0, Pelikaan - Gilze Rijen 4-2 Stand:
Prinsenbeek 11 - 28; Pelikaan 13-27; Drunen
12 - 26; Rapide 12 - 24; DES 11 - 22; Oirschot
13 - 19; Liberty 12 - 15; Udenhout 12 - 11;
Rosmalen 13-9; Berlicum 12-6; Gilze Rijen
13-6 Vierde klasse C: Zundert - Vlissingen
bekerkwalificatie, 1,60 m, met barrage: 1
Lynch (Ier) Abbervail van het Dingeshof
0-40,66, 2. Dubbeldam (Ned) BMC Van Gruns-
ven Simon 0-40,97, 3. Eric van der Vleuten
(Ned) VDL Groep Utascha SFN 0-41,74.
TAFELTENNIS
Mannen. Eerste divisie B: TTC Middelburg -
Disnierats 7-3, Vriendenschaar - Avanti 1-9,
AA-Drink/FVT - Dordrecht 7-3 Stand:
AA-Drink/FVT 7 - 52; Dordrecht 7 - 44; Avanti
7 - 42; TTC Middelburg 7 - 38; Vriendenschaar
7-19; Disnierats 7-15 Tweede divisie C:
Shot'65 - Wijzenbeek/Westa 2 3-7, Arnemui
den - Rapidity 6-4 Stand: Bijmaat 6 - 45; Arne
muiden 7 - 42; Wijzenbeek/Westa 2 7 - 36;
Renata 6 - 34; Rapidity 7 - 27; Shot'65 7 - 16
Derde divisie G: BKS Sittard - Falco 5-5, Hot-
ak'68 - SAR 4-6, Landgraaf - Cevelum 7-3
Stand: Falco 7 - 48; SAR 7 - 47; Hotak'68 7 -
31Landgraaf 7 - 30; Cevelum 7 - 30; BKS Sit
tard 7 - 24
Vrouwen. Tweede divisie D: Panningen '74 -
Docos 9-1, Irene 2 - TTV Bergeijk 5-5, GTTC
Groesbeek - SAR 5-5 Stand: Panningen '74 7 -
57; SAR 7 - 34; Docos 7 - 32; GTTC Groes
beek 7 - 32; TTV Bergeijk 7 - 30; Irene 2 7-
25 B klasse poule B: Scylla 3 - Combat 7-3,
TTC Middelburg - Unicum 6-4, Wijk 16 - TT
Zwolle '5-5 Stand: Scylla 3 7 - 52; TTC Middel
burg 7 - 47; Unicum 7 - 33; Combat 7 - 28; TT
Zwolle 7-27; Wijk 16 7-23.
VOLLEYBAL
Regiodivisie: Zuvo - Mytilus 4-0, Voko Irodion
- De Burgst 0-4, Sliedrecht Sport 3 - City Bril
Krimpen 2 2-3, Next Volley Dordrecht 2 - Mik-
ro El./Roosendaal 2 3-1, Spivo - WIK/Unive
3-2, Volley Zuid - AWA1-3, Voko Irodion -
TERNEUZEN - Guus Hoogmoed verzorgde zaterdag bij
de opening van het baanseizoen een clinic bij Schelde
sport. De recordhouder op de 100 meter voorzag de
sprinters in Terneuzen van allerlei tips. Daarna werden
de baanwedstrijden gehouden. Bij de B-junioren won
Edwin van Bemden (AV'56) de 100 meter in 11,77, de
200 meter in 23,50 en ook bij het verspringen was hij
de sterkste (5,56 meter). foto Mark Neelemans
42-69, Attacus-Yellow Sox 59-70. Stand: Yel
low Sox 20 - 36; Kimbria 19-34; Barons 20 -
30; JRC Boxtel 19 - 26; Attacus 20 - 24; Vlissin
gen 19 - 18; Tantalus 19 - 14; EBBC 19 - 12;
The Black Eagles 2 19-10; Souburg 19-10;
Den Dungk 19 -10; Grobeco Pioniers 20 - 8
Overgangsklasse A: Pendragon 2-Octopus
53-67, Barons 2-Bladel 50-44, Schelde-
sport-Vossenberg 31-65.
1e klasse: Marathon 2-Scheldesport 2 47-23.
BILJARTEN
Driebanden eerste divisie.
BC Osdorp-Dallinga.com 4-4: Jan Posthu-
mius-Berry Dallinga 45-42, 44, Ruud
Hölscher-Rudi Tolleneer 39-45, 47; Jos Kriek-
aard-Patrick Vasseur 36-45, 63; Henk Holt-
rop-Rinus Pankow 45-26, 47.
TOW.NL/MCR 2-Dallinga.com. 4-4: Tom Per-
sijn-Bart Ceulemans 45-28, 43; Peter van Mier-
lo-Berry Dallinga 38-45, 57; Dirk Weere-
mans-Rudi Tolleneer 40-45, 49; Hans de
Groot-Patrick Vasseur 45-38, 67.
Derde divisie. Wellse Vaert 2-Steketee Schil
ders 6-2: Michael Zwakenberg-Tonny van
Iwaarden 35-15, 31; Piet van Steen-Kimmo
Pankow 20-35, 42; Ad Schenkenberg-Martin
Steketee 30-21, 59; Jac Mathijssen-Rinus Kra
mer 30-26, 63.
Vierde divisie. BV De Zwaan-De Geslootene
Boom 2-6: Toon Nouws-Dirk Smet 28-30, 60;
Cor Aerts-Jo Boogaert 8-25, 30; Henk Leij-
ten-Johan van der Dussen 15-25, 37; Cees
Lips-Rob Duitemeyer 20-18, 62.
De Geslootene Boom-De Heerenstraat 0-8:
0-6, Vlijmen - Shot 0-3
Vrouwen. Tweede klasse B: Ommoord - Kievi
ten 3-1, Etten Leur - Leiden 0-0, Zoetermeer -
Goirle 2-0, Pelikaan - Barendrecht 2-2 Stand:
Leiden 13 - 33; Zoetermeer 13 - 32; Voorne
12-23; Dordrecht 12-22; Ommoord 14 -
22; Goirle 13-20; Pelikaan 14-18; Rapide 13
- 17; Etten Leur 13-14; DSHC 13 - 10; Ba
rendrecht 13-8; Kieviten 13-2 Derde klasse
C: DDHC - Liberty 0-5, Waalwijk - DES 1-1,
Vlissingen - Oirschot 3-1, Liberty - Berlicum
3-2, Prinsenbeek - Rapid 3-2, Hoco - DDHC
14-2.
PAARDENSPORT
Den Bosch. Indoor Brabant. Kiir op muziek,
kwalificatie wereldbeker: 1Cornelissen
(Ned) Jerich Parzival 87,90, 2. Werth (Dui)
Warum Nicht 82,05, 3. Minderhoud (Ned) Ex
quis Nadine 79,725, 4. Langehanenberg (Dui)
Responsible 79,125, 5. Gal (Ned) Interfloor
Next One 78,975.
Eindstand West-Europese League na tien
wedstrijden (vier beste resultaten tellen): 1
Cornelissen 80, 2. Salzgeber (Dui) 77, 3.
Werth 74, 4. Minderhoud 63.
Springen. Grote Prijs, 1,55 m, na barrage: 1.
Zoer (Ned) Sam 0-31,92, 2. Leprevost (Fra) Ne
nuphar Jac 0-34,37, 3. Vrieling (Ned) VDL Bu-
balu 0-34,79. Springen. Derby: 1. Eric van der
Vleuten (Ned) VDL Groep Cannelina 83,12 se
conden, 2. Lynch (lér) Upsilon d'Ocquier
83,49, 3. Vrieling (Ned) Wadro's Nerina 84,14.
Rubriek 1,40 op tijd: 1. Maikel van der
Vleuten/VDL Groep Sapphire 0-56,30. Wereld-
Next Volley Dordrecht 2 1-3 Stand: De Burgst
19-76; Volley Zuid 19 - 59; AWA 19 - 57;
WIK/Unive 18-54; City Bril Krimpen 2 19-
53; Sliedrecht Sport 3 19 - 52; Spivo 19 - 43;
Next Volley Dordrecht 2 19 - 42; Zuvo 18 -
40; Mikro El./Roosendaal 2 19 - 36; Mytilus 19
- 28; Voko Irodion 19-25 Promotieklasse B:
OKK '70 - Triade-VCT 2 2-3, Rowi - Voor
waarts 4-0, Atak '55 2 - WIK/Unive 2 3-1, Goir
le 2 - VVS '92 1-3, Vollido - Switch '89 3-2, Vo
ko Irodion 2 - VC Sarto 2 2-3 Stand: Rowi 19 -
80; WS '92 19 - 72; Goirle 2 19 - 64; OKK '70
19 - 54; Vollido 19-47; Switch '89 19 - 40;
Triade-VCT 2 19 - 38; Voko Irodion 2 19 - 38;
Atak '55 2-19 - 37; VC Sarto 2 19 - 36; Voor
waarts 19-36; WIK/Unive 2 19 - 23 Eerste
klasse A: MVC - Sliedrecht Sport 4 0-4, Mo-
ve4U - YUM 3-1, Volley Zuid 2 - Bernisse 3-2,
Vovero - Spirit (B) 0-4, Volley2B 2 - Benevia
1-3, Fusion 3 - Forza Schouwen Duiveland afg.
Eerste klasse D: Next Volley Dordrecht 4 -
Volley Zuid 3 1-3, Mikro El./Roosendaal 3 - Be
nevia 3 0-4, Zuvo 2 - Gavoc'10 3r1, Strijen Be
ach - Benevia 2 0-4, Sic Pugno - De Burgst 3
1-3.
Vrouwen. Promotieklasse B: City Bril Krim
pen - WS '92 3-2, Voko Irodion - Forza Schou
wen Duiveland 1-3, Sliedrecht Sport 3 - Bene
via 2-3, VC Sarto 3 - Gepidae 2-3, Mikro
El./Roosendaal 3 - Jola/Olympus 3-1, Goirle -
BOK Stand: Gepidae 19-76; Forza Schouwen
Duiveland 18-67; WS '92 18 - 58; Goirle 18
- 54; VC Sarto 3 19 - 53; Benevia 19-52; Vo
ko Irodion 19 - 47; Sliedrecht Sport 3 19-47;
City Bril Krimpen 19 - 39; Mikro
El./Roosendaal 3 19 - 38; BOK 18 -19;
Jola/Olympus 19 - 10. Eerste klasse D: Zuvo
2 - WS '92 2 2-3, Savok - Groene Ster 1-3,
Mikro El./Roosendaal 4 - De Sterre 0-4, My
tilus - Gavoc'10 3-1, YVC - Dunamis 2 1-3.
WATERPOLO
Mannen. Vierde klasse F: Nayade Classic -
DBD 8-3, SBC 2000 - Spio 7-3, De Stormvogel
- Merlet 7-6, Njord (V) 2 - De Vennen 5-9, Hel-
las-Glana - HZPC Horst 5-5, De Treffers 2 - De
Schelde 3-6 Stand: SBC 2000 17 - 49; Nayade
Classic 18 - 43; De Stormvogel 18-32; DBD
18 - 28; De Schelde 18-27; De Vennen 18 -
26; Merlet 18 - 23; Hellas-Glana 17-21; Spio
18-21; HZPC Horst 18 - 20; Njord (V) 218-
14; De Treffers 2 18-4 Eerste klasse: Nayade
Classic 2 - Arethusa 2 3-3, De Stormvogel 2 -
SWNZ (SG) 4-6, Hellas-Glana 2 - Argo 5-10,
Hieronymus - BZ&PC 10-4, Nuenen - DIO
11-5
Vrouwen. Derde klasse: De Stormvogel - Gor-
go 3-9, Nuenen - De Warande 2 3-8 Stand:
De Warande 2 18 - 45; Gorgo 18 - 45; Nue
nen 18-25; De Rog 16 - 24; ZVB Brunssum
18 - 22; Aquamigos 2 16 - 21; De Stormvogel
18-14; Waterproof 18-6
WIELRENNEN
Wevelgem. Gent-Wevelgem. 1Boonen (Bel)
4.35.00, 2. Bennati (Ita), 3. Farrar (VSt), 4. Grei-
pel (Dui), 5. Mondory (Fra), 6. Docker (Aus), 7.
Eisel (Oos), 8. Goddaert (Bel), 9. Boom (Ned),
10. Cooke (Aus)' 20. Curvers.
Criterium International. Eerste etappe, Por-
to-Vecchio-Col de l'Ospedale: 1. Frank
Schleck (Lux) 198 km in 5.21.02, 2. Kirjienka
(WRu) 0.16, 3. Taaramae (Est) 0.22, 38. Keizer
8.10, 50. Poels 13.13, 67. Ligthart 18.35.
Tweede etappe, Porto-Vecchio: 1Geschke
(Dui) 75 km in 1.43.10, 2. Fischer (Bra), 3.
Mangel (Fra), 4. Vachon (Fra), 5. Molmy
(Fra), 6. Hivert (Fra)' 14. Ligthart, 49. Keizer,
75. Poels 0.13. Derde etappe, Porto-Vecchio:
1. Klöden (Dui) 7 km in 8.47, 2. Wiggins (GBr)
0.04, 3. Fuglsang (Den) 0.10, 4. Zabriskie (VSt)
0.14, 5. Talansky (VSt) 0.15, 6. Coppel (Fra)
0.16' 17. Poels 0.26, 25. Ligthart 0.31, 35. Kei
zer 0.37. Eindklassement: 1Frank Schleck
(Lux) 7.13.12, 2. Kirjienka (WRu) 0.13, 3. Taara
mae (Est) 0.30, 4. Geniez (Fra) 1.14, 5. Macha-
do (Por) 1.15; 36. Keizer 8.33, 49. Poels 13.38,
64. Ligthart 18.51.
Ronde van Catalonië. World Tour. Zesde
etappe, Tarragona-Mollet-des-Valles: 1Ro-
jas (Spa) 195 km in 4.22.19, 2. Cardoso (Por),
3. Dumoulin (Fra), 4. Martin (Ier), 5. Jimenez
(Spa), 6. Pietropolli (Ita), 17. Michel Kreder,
29. Mollema, 30. De Maar, 32. Weening, 40.
Ten Dam, 113. Clement, 118. Slagter, 122.
Kruijswijk, 133. Engels, 143. Mol, 157. Hooger-
land, 170. Van Leijen 8.39. Zevende etappe,
Parets del Valles-Barcelona: 1. Dumoulin
(Fra) 2.33,55, 2. Uran (Col), 3. Dehaes (Bel), 4.
Rojas Gil (Spa), 5. Cardoso (Por), 6. Galdos
(Spa); 12. Kreder, 15. De Maar, 23. Mollema,
35. Weening, 64. Ten Dam, 88. Kruijswijk
0.27, 92. Engels 0.59, 119. Clement 2.57, 120.
Slagter, 130. Mol, 145. Hoogerland 3.02. Niet
gestart: Van Leijen. Eindklassement: 1Conta-
dor (Spa) 29.24.42, 2. Scarponi (Ita) 0.23, 3.
Martin (Ier) 0.35, 4. Horner (VSt) 0.35, 5. Uran
0.38, 6. Volpini (Spa) 0:38' 10. Mollema 1.12,
12. De Maar, 13. Ten Dam, 14. Weening, 42.
Slagter 6.34, 63. Hoogerland 10.46, 73. Kruijs
wijk 12.25, 97. Engels 22.40,102. Clement
24.01, 135. Kreder 33.53, 144. Mol 36.50.
Harelbeke. E3 Prijs. 1. Cancellara (Zwi)
202km in 4.34.49, 2. Roelandts (Bel) 1.00, 3.
Goesev (Rus), 4. Vanmarcke (Bel), 5. Tankink
(Ned), 6. Bonnet (Fra) 1.01,14. Terpstra 1.06,
18. Van Winden 4.24, 28. Van Groen, 30. De
Kort, 33. Posthuma, 39. Stamsnijder, 44. Van
Emden, 57. Boom 4.29, 69. Van Zandbeek, 72.
Ruijgh, 74. Chaigneau, 77. Vermeltfoort, 78.
Veelers.
Italiaanse Wielerweek Coppi e Bartali. Vijf
de etappe, Fiorano Modenese-Sassuolo: 1
Visconti (Ita) 173 km in 4.08.24, 2. Rodriguez
(Ven), 3. Meersman (Bel), 4. Ascani (Ita), 5.
Ulissi (Ita), 6. Vaugrenard (Fra).
Eindstand: 1. Sella (Ita) 14.57.34, 2. Ulissi
0.30, 3. Pirazzi (Ita) 0.32, 4. Visconti 0.38, 5.
Malori (Ita) 0.43, 6. Sutherland (Aus) 0.56.
Apeldoorn. WK baan. Vrouwen, sprint: fina
le: Meares (Aus) wint van Krupeckaite (Lit).
Om 3e plaats: Pendleton (GBr) w.v. Panarina
(WRu). Scratch: 1. Vos (Ned), 2. Bates (Aus),
3. King (GBr). Mannen, omnium: 1Freiberg
(Aus) 34 punten, 2. Archbold (NZe) 38, 3. Van
Hoecke (Bel) 41, 14. Veldt (Ned) 69. Vrou
wen: 1. Whitten (Can) 23 punten, 2. Hammer
(VSt) 31,3. Wild (Ned) 42. Keirin: 1. Perkins
(Aus), 2. Hoy (GBr), 3. Mulder (Ned).
Vrouwen: 1Meares (Aus), 2. Panarina (WRu),
3. Sanchez (Fra).
Mannen, km tijdrit: 1. Nimke (Dui) 1.00,793,
2. Mulder (Ned) 1.01,179, 3. Pervis (Fra)
1.01,228, 9. Haak 1.02,897. Koppelkoers: 1.
Australië (Howard/Meyer) 8 punten, 2. Tsje
chië (Blaha/Hochmann) 1, op 1 ronde: 3. Ne
derland (Bos/Schep) 21.
Kruiningen. 4e Trainingsrit TMZ, amateurs
A: 1. Matthijs Eversdijk (Wilhelminadorp), 2.
Rein-Jan Elenbaas (Goes), 3. Edzard van Ewijk
(Wolphaartsdijk). Amateurs B: 1Rudie Klaas-
se (Goes), 2. Bernard Haver (Nisse), 3. Miquel
Verhagen (Oss). Amateurs 40+: 1Kjeld van
der Lijke (Middelburg), 2. Rob Swenne (Wis-
senkerke), 3. Gert-Jan van Dijke (Wemeldinge).
S/P-klasse: 1. Joannathan Duinkerke (Goes),
2. Mart Goud (Goes), 3. Stefan Saman (Kruinin-
gen).
Wageningen. Nationale Bergrace Mountain
bike. Wedstrijd over 150 minuten. Ama
teurs: 1Steven Eskes. Elite: 8. Tim Ottens,
12. Niels Boon. Wedstrijd over 75 minuten.
Amateurs. 1. Rick Evers, 10. Kevin Gideonse.
Nieuwelingen: 7. Pim van de Swaluw.