321 sport Hoedekenskerke pakt de leiding Yerseke nadert DFS weer Rillandia rukt door een overwinning op Tholense Boys (3-1) op van de elfde naar de zevende plaats in de derde klasse B van het zaterdagvoetbal. Zeelandia M'burg is kansloos voor de titel maandag 28 maart 2011 door Jan Dagevos DERDE KLASSE B Rillandia won dit seizoen voor de tweede keer van Tholense Boys. In Tholen werd het eerder ook al 3-1. MIDDELBURG - De spanning is terug in de derde klasse A zaterdag. Nieuwland vloerde koploper DFS (2-1) en Yerseke profiteerde van die misstap. Yerseke veegde Veere met 9-3 van het veld en is DFS tot op één punt genaderd. Yerseke-Veere 9-3: Yerseke ging na negen minuten al met 2-0 aan de leiding. Niels Poley en Rody Bakker openden het bal. Yerseke was heer en meester en liep via Arjen de Koeijer (tweemaal) uit naar 4-1. Tussendoor had Ricardo Telussa te gen gescoord. Na de pauze was er geen houden meer aan voor Veere. Rody Bakker (tweemaal), Bart van Steveninck (twee keer) en Arjen de Koeijer waren de doelpuntenma kers bij de thuisclub. Voor Veere scoorden Robin de Rijke en René Michel Gerritsen (strafschop). Kapelle-Heinkenszand 0-1: Kapel- Ie deed zichzelf tekort. De ploeg creëerde zeker in de tweede helft voldoende kansen, maar faalde in de afwerking. Hierdoor kon de op gelopen achterstand in de eerste helft - Leon Bek maakte in de 32e minuut de 0-1 - niet gerepareerd worden. Kapelle kreeg in het twee de bedrijf via Edwin van Damme en Robin .Boogaard goede kansen, maar de bal ging er niet in. Colijnsplaatse Boys-Domburg 1-2: Domburg sloeg in de slotfase keihard toe. Een 1-0-achterstand (doelpunt Bertus Zoeteweij) werd toen omgebogen. Grote man was Ronald Hendrikse. Hij schoot in de zeventigste minuut de gelijkmaker binnen en krulde in de negentigste minuut de bal prachtig over de keeper. Het was een knappe presta tie, omdat Domburg een half uur met tien man speelde. Patrick Kod de zag rood na natrappen. VCK-De Meeuwen 0-0. Spui-SKNWK 3-1: Mark van Minnen 1-0, Robbert Padmos 1-1, Ad Verlinde 2-1, Niek de Meijer 3-1. Nieuwland-DFS 2-1: Lennart Padmos 0-1, Bert-Jan Kroes 1-1 (strafschop), Joos Borcheld 2-1 De spelers van Rillandia vieren één van de drie doelpunten tegen Tholense Boys. door Tom Vennink middelburg - Hoedekenskerke heeft zaterdag de koppositie in de vierde klasse A overgenomen van Wemeldinge. De nieuwe lijst aanvoerder won met 3-1 van de nummer drie, Bevelanders. We meldinge verspeelde onverwachts punten tegen laagvlieger MZVC (r-i). Nummer vier Arendskerke overrompelde Cadzand met 1-8. Ook Wolfaartsdijk, Waarde en Borssele boekten een overwin ning. Bevelanders-Hoedekenskerke 1-3: Een trefzeker Hoedekenskerke heeft afstand genomen van Be velanders. De thuisploeg oogde sterker, maar kwam wel op achter stand via Ronald Zuijdwegt. Hoe dekenskerke stoomde door na rust. Van de drie kansen dat het elftal kreeg, verzilverde Sebastiaan La Grand er twee. Bij 0-3 kon Be velanders het vergeten. De goal van Mark Zwemer tien minuten voor tijd kon niets teweegbren gen. Wemeldinge-MZVC 1-1: Wemel dinge had een slechte dag en lever de de koppositie in. Pieter Bolle zette de favoriet nog wel op voor sprong met een prachtig schot, maar lekker liep het al niet bij de thuisclub. De Middelburgers ro ken hun kans en kregen ruimte voor de gelijkmaker. Die viel vijf minuten voor tijd: Bart Pouwelse maakte de 1-1 en gaf daarmee zijn invalbeurt glans. In de blessuretijd kwam MZVC goed weg toen de in zet van Chris Kole op de lijn werd gepareerd. Wolfaartsdijk-ZSC'62 3-1: Wol faartsdijk boekte zijn derde zege op rij. ZSC deed echter weinig on der voor de thuisclub en hield het lang spannend. In de eerste helft scoorde Harm Fluijt voor Wolf aartsdijk en Robin Provoost voor ZSC. Ook in de tweede helft was het moeilijk een winnaar te voorspel len van de bijzonder sportieve wedstrijd. De thuisploeg legde uit eindelijk beslag op de drie punten dankzij de 2-1 van Arnold van Ge- merden en de 3-1 van Tijmen van der Baan. Cadzand-'s-Heer Arendskerke 1-8: Arendskerke houdt dankzij een monsterzege op Cadzand uitzicht op een plaats in de top drie. Bij een o-2-voorsprong (door goals van Yann Sinke en Stefan van Sabben) maakte Peter Nies- kens de enige treffer van Cadzand uit een vrije trap. Daarna kon de Zeeuws-Vlaamse doelman de bal zes keer uit het net vissen. Pieter Adema en Wouter de Kort maak ten beiden twee doelpunten; Ri cardo Kriekaard en Walter de Kok allebei één. Waarde-Apollo'69 4-2: Waarde legde in de eerste helft de basis voor een zwaarbevochten zege. Nadat doelman Laurens de Jager een penalty van Apollo'69 had ge keerd, scoorde de ploeg driemaal op rij: [os Dek, Frank Lobbezoo en Corné van Liere. Apollo'69 vloog er de tweede helft in, scoorde twee keer via Jef frey Otten, maar was kansloos bij de vrije trap van Frank Lobbezoo: 4-2. Borssele-SVD 2-0: Een slecht be speelbaar veld leidde tot een rom melige regioderby met veel slordig heden. De thuisclub kwam deson danks op 1-0 door een trefFer van Stefan Boonman. Na rust zette SVD alles op alles om de gelijkma ker op het scorebord te krijgen. Dichtbij kwamen de bezoekers echter niet. De goal van Marco Nieuwenhuyse aan de andere kant maakte een eind aan alle hoop voor SVD. Dankzij de overwinning handhaaf de Borssele zich in het rechterrij- tje. foto Johan van der Heijden middelburg - In de derde klasse A klom HW'24 gisteren via een 4-1-overwinning naar de tweede plaats op de ranglijst. De ploeg staat op twee punten van koplo per Dosko, dat met dezelfde cijfers won van Alliance. Zeelandia Middelburg kwam thuis tegen FC Bergen niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel en lijkt zich door dit puntenverlies te kun nen gaan richten op de nacompeti- tie. Onderaan de ranglijst, waar nog ze ven ploegen niet zeker zijn van lijfsbehoud, boekte Axel een be langrijke 2-0-zege tegen Steenber gen. Zeelandia Middelburg-FC Bergen 0-0. HVV'24-Victoria'03 4-1: Colin van Goethem 1-0, Evert van de Berg 2-0, Randy Mfutila 3-0, Evert van de Berg 4-0, Nicky Musters 4-1. Axel-Steenbergen 2-0: Jaimy de Visser 1-0, Danny Aarnoudse 2-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32