televisie 123
het goede doel
mmssamm
'In Engeland gaat het grootste deel van het geld naar Afrika, zij vonden dat
ik dat ook moest doen. Ik heb mijn poot stijf gehouden' jarrod Francisco
maandag 28 maart 2011
07:05 De grote verhui
zing 08:05 Tommy Tele
shopping 13:10 Who's
the boss? 13:40 Komen
eten 14:10 Heartbeat
15:10 Diagnosis mur
der 16:10 Little house
on the Prairie 17:10
Droomhuis in de zon
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 09:20
Business links 09:40 RTL
Z Nieuws 10:20 RTL
Autoblog. 10:40 RTL Z
Nieuws 1*2:20 Special:
De kijker aan zet 12:40
RTL Z Nieuws 13:20
2getbusiness 13:40 RTL
Z Nieuws 15:20 Stu
dio E W15:40 RTL Z
Nieuws 16:20 Een dub
beltje op z'n kant in be
drijf extra 16:40 RTL Z
Nieuws
06:31 RTLTelekids:
Fabeltjeskrant, Pipa-
Panda, Wolleke, Uki,
Brandweerman Sam, Bi-
baboerderij, Efteling tv:
De Schatkamer, Bas-
sie Adriaan en de reis
vol verrassingen, Ernst,
Bobbie en de rest, De
Koala Broertjes, Elias,
Chuggington, Uki, Fa
beltjeskrant 09:30 Tele-
shop8:Tel sell 12:15 Ef
teling tv: De Schatkamer
13:16Teleshop 8: Tel
sell, Tommy Teleshop
ping, Tel sell 17:00 Op
rah Winfrey show 17:55
Dr. Phil
07:00 Disney feest
07:30 King of the Hill
08:00 Tommy Teleshop
ping 09:00 Ready stea
dy cook 10:00 Tom
my Teleshopping 11:00
Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:00
Disney feest 14:35 Mas-
terChef: The professio
nals 15:35 Ready stea
dy cook 16:35 One Tree
Hill! 7:30 Will Grace
06:01 Disney XD: Ga-
lactik football, Dino
saur king, Superhero
squad show, Recess,
Zack Cody, Phineas
Ferb, De Tofu's, Skunk
fu, Shuriken school, Ca
sper's griezelschool, De
Tofu's, A kind of magic,
Phineas Ferb, Zack
Cody, Amazing Spiez, De
Tofu's, Matt's mortsters,
Monster Buster club, De
Tofu's, Amazing Spiez,
Phineas Ferb, Recess,
Cory in the house, Zack
Cody, Phineas Ferb
18:05 Huizenjacht,
Woonprogramma
18:00 The A-Team, Ac- 18:40 The bold and the 18:00 Bondi rescue, Re- 18:00 Veronica's fun-
beautiful, Soap
serie
ality
18:30 MasterChef: The
professionals,
Koökwedstrijd
niest commer
cials ever!
18:15 My wife and kids,
Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder- 19:00 De politie op je 19:05 The young and 19:30 Secret story, Reali- 19:10 Rules of engage-
land hielen!, Serie re-the restless, Soap- tyshow ment, Comedy
19:20 Shownieuws portages serie 19:30 Two and a half
men, Comedy
20:00 Komen eten, 20:00 Operation repo: 20:00 Bevallingsverha- 20:30 Grey's anatomy, 20:00 The big bangthe-
Kookprogramma Payback time!, len, Reality Dramaserie ory, Comedy
20:30 Indiana Jones and Reality 20:30 The adventures of 20:30 Hawaii Five-O,
the kingdom of 20:30 Voetbal Interna- Sharkboy and La- Misdaadserie
the Crystal Skull, tional, Voetbaltalk- vagirl 3-D, Avontu-
Avonturen-actiefilm show renfilm
22:55 Hart van Neder
land
22:00 Voetbalfans, Re-
portageserie
22:30 De beste voetbal
lers ooit: Raul, Do
cumentaire
22:15 As the world
turns, Soap
22:25 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
22:20 The border, Ac
tieserie
23:10 Piets weerbericht 23:00 Dichtbij het vuur, 23:05 Topchef: De jon-
23:15 Shownieuws Reality ge professionals,
23:30 Harry van Oranje, 23:30 Met de billen Kookwedstrijd
Voetbalprogramma bloot!
23:55 Trauma centrum,
Realityprogramma
23:20 Secret story (h),
Realïtyshow
23:15 Eureka, Science fic-
tionserie
01:00 Astro TV
00:00 It's Showtime 00:05 Gone but not for- 00:15 Dirty sexy money 00:10 Veronica poker:
Kickboxgala gotten
01:00 Predator raw: The 01:06 Sneak preview
unseen tapes 02:00 Meiden
01:51 Sneks 04:30 Chat TV
05:00 Car tracks 05:30 Buurtscanner
01:10 Sex and the city
WPT Series 6
01:45 Verborgen gebre- 01:05 Nachtprogram-
ken (h) mering: Lek-
02:25 Astro TV ker live
02:55 Dirty sexy mo- 02:05 Poker: Aussie mil-
ney (h) lions
waummmsssmf&zmi
o
00
10
O
M
O
O
21:25 Verborgen gebre- 21:25 NGS Los Angeles, pj
ken, Dramaserie Detectiveserie
ro
K>
M
W
O
van een bedrijf beklommen de
Domtoren met een gekke hoed
op. Tijdens de uitzending wordt
een compilatie van de best gelukte
acties getoond.
De opbrengst van De Gekste Dag
gaat naar vier Nederlandse goede
doelen: het Jeugdcultuurfonds, het
leugdsportfonds, het Nationaal
Ouderenfonds en Alzheimer Ne
derland. Daar koos Francisco be
wust voor. „In Engeland gaat het
grootste deel van het geld naar
Afrika, zij vonden dat ik dat ook
moest doen. Ik heb mijn poot stijf
gehouden. Ik was vroeger jonge
renwerker in Amsterdam Zuidoost
en ik heb daar genoeg gezien om
te weten dat het ook hier niet voor
iedereen makkelijk is om het
hoofd boven water te houden."
De Gekste Dag, 20.25 uur,
Nederland 3.
OVERIGE AM
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Zeeuw van Vlaanderen
18:45 RegioNed 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhalin
gen
12:10 De rode loper 12:35
Blokken 13:00 Het journaal
13:30 Het weer 13:35 Man bijt
hond 13:55 De aarde vanuit de
hemel 14:25 Thuis 14:55 Wild
roses 15:40 Heartbeat 16:25
Chinese food made easy 16:55
Vrolijk Vlaanderen 17:25 Buren
17:45 Dagelijkse kost 18:00
Het journaal 18:10 De rode lo
per 18:35 Blokken 19:00 Het
journaal 19:40 Man bijt hond
20:05 Het weer 20:10 Thuis
20:40 Kinderziekenhuis Man
chester 21:00 De honden
school 21:30 Mijn moeder
22:00 De klas van Frieda 22:45
Het journaal laat 23:06 KENO-
uitslagen 23:07 Het weer 23:10
Cheers 23:35 Dagelijkse kost
23:45 Man bijt hond
ARD-Mittagsmagazin 14:00Ta-
gesschau 14:10 Rote Rosen
15:00Tagesschau 15:10 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Giraffe, Erdmannchen
Co 17:00 Tagesschau 17:15 Bri-
sant 18:00 Verbotene Liebe
18:25 Marienhof 18:50 GroR-
stadtrevier 19:50 Das Wetter
im Ersten 19:55 Börse im Er-
sten 20:00 Tagesschau 20:15
Erlebnis Erde 21:00 Neues von
den Knochen-Docs - Geschich-
ten aus der Heidelberger Or-
thopadie 21:45 Report Miin-
chen 22:15 Tagesthemen 22:43
Das Wetter im Ersten 22:45
Beckmann
07:20 Disney's adventures of
the Gummi Bears 07:40 Hazen-
tem Internationaal 07:55
Sprookjesboom 08:00 Samson
en Gert 08:25 De boer op
08:35 The Daltons 08:40 Mijn
job is top 08:50 De week van
Karrewiet 08:58 CANVAS
09:00 Lentebeelden 12:00
KETNET 15:30 Hopla 15:35 Uki
15:45 Dobus 15:55 Bob de
Bouwer 16:05 Angelina balleri
na 16:30 Samson en Gert
16:55 Disney's Lilo Stitch
17:20 Jungle beat 17:25 Peper-
bollen 17:55 Mijn job is top
18:07 ID-Kits wie wordt wrap
per? 18:10 Karrewiet 18:20 ID-
Kits wie wordt wrapper? 18:25
i-CliPS 18:40 Disney's Phineas
and Ferb 18:50 W817 19:10 i-
CliPS 19:20 Karrewiet 19:30
H20 19:54 CANVAS 20:00 Ter
zake 20:40 Mag ik u kussen?
21:10 Belga sport 22:00 The
great Olympic drug scandal
22:50 Reyers laat 23:35 The
Gulag archipelago
11:00 Homes under the ham
mer 11:55 BBC News 12:00
Britain's empty homes 12:30
Cash in the attic 13:10 BBC
News 13:15 Bargain hunt 14:00
BBC News 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:45
Doctors 15:15 32 Brinkburn
street 16:00 BBC News 16:05
Deadly 6016:35 Deadly 60 bite
size 16:40 Deadly art 16:55
Prank patrol pocketsize 17:00
The big performance 17:30
Blue Peter 18:00 Newsround
18:15 The weakest link 19:00
BBC News 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 20:00
The One show 20:30 Bang goes
the theory 20:57 BBC News
21:00 EastEnders 21:30 Pano
rama 22:00 Waking the dead
23:00 BBC News 23:25 Region
aal nieuws en weerbericht
23:32 Weerbericht 23:35 Mrs.
Brown's boys
07:25 The large family 07:38
Octonauts: Creature reports
07:40 Little robqts 07:50 Ras-
tamouse 08:00 Barney's Barrier
Reef 08:25 Newsround 08:30
Muddle earth 08:45 Eliot Kid
09:00 The Sparticle mystery
09:30 LazyTown 09:55 Num-
berjacks 10:08 Octonauts:
Creature reports 10:10 The Ko
ala brothers 10:23 Dipdap
10:25 Big barn farm 10:40 Lit
tle human planet 10:45 Timmy
time 10:55 3rd and bird 11:05
Postman Pat: SDS11:20 Pingu
11:25 64 Zoo Lane 11:40
Chuggington: Badge quest
11:45 Waybuloo 12:05 In the
night garden 12:35 Meerkat
manor 13:00 The daily politics
13:30 GMT with George Ala-
giah 14:00 Diagnosis murder
14:45 To'buy or not to buy
15:30 Restoration roadshow
16:00 Flog it! 16:45 Helicopter
heroes 17:30 Pointless 18:15
Escape to the country 19:00
Eggheads 19:30 Royal upstairs
downstairs 20:00 Chilean min
ers: What happened next 21:00
University challenge 21:30 Ray
mond Blanc's kitchen secrets
22:00 Neil Morrissey: Care
home kid 23:00 Never mind
the Buzzcocks 23:30 News-
night
10:30 Lena - Liebe meines Le-
bens 11:15 Reich und Schön
12:00 Tagesschau 12:15 dreh-
scheibe Deutschland 13:00
ARD-Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15
Die Küchenschlacht 15:00 heu
te 15:05 Topfgeldjager 16:00
heute - in Europa 16:15 Lena -
Liebe meines Lebens 17:00
heute - Wetter 17:15 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:00 SOKO 5113 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 WISO
20:15 Spreewaldkrimi - Die Tra
nen der Fische 21:45 heute-
journal 22:12 Wetter 22:15 No
country for old men
09:20 Eins zu eins - Gesprach
aus Düsseldorf 09:45 hier und
heute 10:00 Westpol - Politik in
Nordrhein-Westfalen 10:30
Aktuelle Stunde 10:50 west.art
11:30 frauTV 12:00 Panda, Go
rilla Co. 12:45 WDR aktuell
13:00 Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 hier und
heute 14:30 Auf Vater wartet
der Henker - Die Kinder der
Strafgefangenen in China 15:00
Planet Wissen: Zahne - Klap-
pern, beiRen, toten! 16:00
WDR aktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit
18:05 hier und heute 18:20
Servicezeit Reportage 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15
Kriminalreport 21:00 markt
21:45 WDR aktuell 22:00 Das
tote Madchen vom Bodensee
22:45 Sport inside 23:15 WDR-
dok: Die Besten im Westen -
Wolfgang Niedecken
08:50 Mighty ships: MV Reso
lution 09:45 American chop
per: I, Robot bike (110:40 LA
Ink: Kat gets a scare 11:35 The
Gadget Show 12:05 I could do
that 12:30 How do they do it?:
GPS/Aluminium 13:00 How do
they do it? 13:25 Building the
biggest: World's largest under
sea pipes 14:20 Smash lab:
Runaway big rig 15:15 Grand
designs: Bath 16:10 Extreme
engineering: Hurricane-proof
homes 17:05 Ultimate car
build-off: Underwater vehicle
18:05 Mythbusters: Shattering
subwoofer 19:05 Dirty jobs:
Mud mineral excavator 20:00
Deadliest catch: Put up or'shut
up 21:00 Aircrash Confidential:
Terrorism 22:00 Swamp log
gers: Juggling act 23:00 Grand
designs: Maidstone
National Geographic
10:00 Who sank the Bismarck?
11:00 The lost ships of Rome
12:00 The dog whisperer: Des
perate housedogs 13:00 Rich
ard Hammond's engineering
connections: Airbus A380
14:00 America's hardest pris
ons: Most dangerous women
15:00 Air crash investigation:
Suicide attack 16:00 Shark
men: The hot spot 17:00 Who
sank the Bismarck? 18:00 The
lost ships of Rome 19:00 The
dog whisperer: Peanut and Chi-
co and Leroy Brown and Tucker
20:00 America's hardest pris
ons: Frontier jail 21:00 Locked
up abroad: The real midnight
express 22:00 Alaska state
troopers: Highway highjinks
23:00 Locked up abroad: The
real midnight express
19:10 Dogs/Cats/Pets 101:
Shetland Sheepdog, American
Eskimo, Bullmastiff, Great Pyr
enees, Basenji 20:05 Incredible
journeys with Steve Leonard:
Wild goose chase 21:00 Planet
earth: Caves 21:55 Maneaters:
Tigers/Leopards 22:50 Un
tamed uncut: Unlikely heroes
23:45 Killer jellyfish -*
07:25 Avatar 07:50 Riens pla
neet 08:15 League of super evil
08:25 Ni hao kai Ian 08:50 Dora
the explorer 09:15 Bubble
Guppies 09:40 Timmy time
09:50 Wonder pets 10:05 Ru
pert Bear 10:15 Pirn Pom
10:20 Roary the racing car
10:35 Go Diego Go! 11:00
Bobo 11:05 Postman Pat 11:20
Team Umizoomiz 11:45 Tho-
mas 11:55 Shaun the sheep
12:05 Big time rush 12:30 iCar-
ly 12:50 Mr Bean the animated
series 13:45 My life as a teen
age robot 14:30 Chalkzone
15:00 League of super evil
15:20 Fanboy Chum chum
15:45 Spongebob Squarepants
16:10 Fairly odd parents 16:35
True Jackson 17:05 Big time
rush 17:30 iCarly 17:55 The
penguins of Madagascar 18:20
Avatar 18:45 Het Huis Anubis
19:10 Riens planeet 19:25 iCar
ly 19:50 Adventures of Jimmy
Neutron 20:15 Spongebob
Squarepants 20:35 League of
super evil 21:00 Gigantic 21:25
iCarly 21:45 True Jackson
22:10 Saved by the bell 22:30
The troop 22:55 Unfabulous
23:20 Zoey 101 23:45 iCarly
00:05 Gigantic 00:30 iCarly
13:00 TMFSuperchart 15:00
Takeshi's castle short 15:10 8
Simple rules 15:40 Spin city
16:05 Entourage 16:35 Married
with children 17:30 The Simp
sons 17:55 Family guy 18:25
South Park 18:55 Scrubs 19:20
3rd Rock from the sun 19:50
Grounded for life 20:15 Family
guy 20:40 South Park 21:05
Tosh.O 21:35 Scrubs 22:00 30
Rock 22:30 Spin city 22:55
Grounded for life 23:25 Mar
ried with children
12:00 M is for Music Super-
charts 13:30 Fantastic Music
Videos 14:00 Brand new chart
15:00 MTV Was Here 15:25 My
super sweet worldclass 15:50
Room raiders 16:40 Disaster
date 17:05 Made daily 17:30
My life as Liz 17:55 The hills:
Rescored 18:20 Teen mom
19:10 Moving in 19:35 My su
per sweet 16 20:00 16 and
pregnant 20:50 Pranked 21:15
Disaster date 21:40 Jersey
shore 22:30 The X-Effect 22:55
The Dudesons in America
23:20 Jackass 23:40 Nitro cir-
cus
08:30 Afrique presse 09:00
Flash 09:05 Al dente 09:35
Cöté maison 10:00 Flash 10:05
Destinations gouts 10:30 Nec
plus ultra la collection 11:00
Les Boys 11:30 Plus belle la vie
12:00 Flash 12:05 L'épicerie
12:30 FB113:30 Belgisch
nieuws 14:05 Un mur a Berlin
15:45 Flash 16:00 Nieuws
16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05 Le
point 18:00 Nieuws 18:20 L'in-
vité 18:30 Le journal de l'éco-
nomie 18:35 Enquêtes réser-
vées 20:10 Flash 20:15
Geopolitis 20:30 Frans nieuws
20:55 Rallye Aïcha des Gazelles
du Maroc 21:00 Jour de rugby
21:50 Sur mesures 22:05 360 -
GEO 23:00 Nieuws 23:10 Zwit
sers nieuws 23:35 Afrikaans
nieuws 23:55 La ronde
De presentatoren van 'De Gekste Dag'.
foto Rogier Veldman/GPD
09:55 ARD-Wetterschau 10:00
Tagesschau 10:03 Brisant 10:30
Stürme in Afrika 12:00 Tages
schau 12:15 ARD-Buffet 13:00
Animal Planet
09:05 Michaela's animal road
trip 10:00 Animal precinct: To
the rescue 10:55 Wildlife SOS
11:50 Animal cops Philadel
phia: Urban puppy mill 12:45
SSPCA: On the wildside 13:10
Vet on the loose 13:40 Killer
jellyfish 14:30 Dogs/Cats/Pets
101: Cocker Spaniel, Irish Wolf
hound, Papillon, Gordon Setter,
Silky Terrier 15:30 Monkey life
16:00 Breed all about it: Cardi
gan Welsh Corgi 16:25 Project
puppy 17:20 Austin Stevens ad
ventures: Hippo face-off 18:15
Michaela's animal road trip
Eurosport
08:30 Snooker 11:30 Tennis
12:30 Voetbal: Euro 2012 All
Access 13:30 Snooker 16:50
Voetbal: Euro 2012 Flash 17:00
Tennis 20:45 Clash time 20:50
WATTS 21:00 This week on
World wrestling entertainment
21:30 Clash time 21:35 Vintage
collection 22:30 Tennis
10:00 World business today
11:00 World one 12:00 World
sport 12:30 African voices
13:00 Fareed Zakaria GPS
14:00 News stream 15:00
World business today 16:00 In
ternational desk 17:00 The
brief 17:30 World sport 18:00
Prism 19:00 International desk
19:30 African voices 20:00
Quest means business 21:00
Piers Morgan tonight 22:00
Connect the world 23:00 Back-
Story 23:30 World sport