Colofon Willem Cornelis Melis Wim Melis Geelhoed Adrie Jacobse Benedictus Fransiscus Maria Lootens amilieberfchten 0 ITlensenünq.nl maandag 28 maart 2011 familieberichten 21 Na een moedige strijd tegen een slopende ziekte is rustig heengegaan onze vader en opa sinds 8 juli 2007 weduwnaar van Neeltje Maria Melis-Versluis Gapinge, 12 januari 1934 t Middelburg, 26 maart 2011 Oud-Beijerland: Marleen Nina Onno Wibe Raymond Wyns: Helma en Jan Serooskerke: André en Marian Correspondentieadres: Vrouwenpolderseweg 67 4353 KA Serooskerke Er is gelegenheid om afscheid van Wim te nemen op woensdag 30 maart a.s. van 16.00 tot 16.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 17.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van hef crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte is overleden mijn geliefde enige broer en onze zwager en oom Wim Melis in de leeftijd van 77 jaar. H. Koole-Melis M. Koole neven en nichten Middelburg, 26 Maart 2011 Wij ontvingen het bericht van het overlijden van Wim Melis Wij zullen zijn behulpzaamheid en opgewektheid blijven herinneren. Jan en Hanna Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van Vader van mijn schoonzoon en zwager. Zijn hulpvaardigheid en vriendschap blijft ons altijd bij. Wij wensen André en Marian en verdere familie veel sterkte toe. Fam. Meijers René Het was fijn dat ik jou heb leren kennen. Ik zal er zijn voor mijn lieve vriend Evan en Gerda. Liefs Megan Veel sterkte toegewenst. Cees - Marjan Rien - Jackey en kinderen Boy - Sonja en kinderen Tot onze diepe droefheid is volkomen onverwachts overleden mijn geliefde zoon en onze broer en zwager. echtgenoot van Ina Zielman Op de leeftijd van 61 jaar Middelburg C. Jacobse - Sturm Oost - Souburg Piet en Suzan Jacobse - Meerman Vlissingen Corrie en Jan Post - Jacobse Oost-Souburg Nel en Aart Willemse - Jacobse Oost-Souburg Bram en Willy Jacobse - v.d. Plasse Vlissingen Gilles en Jans Jacobse - Simonse Oost - Souburg Jan en Corrie Jacobse - Maas Goes Coby en Peter Hengsdijk - - Jacobse Oost - Souburg André en Maja Jacobse - v.d. Poel Kruiningen Kees en Gerda Jacobse - Koppelaar Grasberg (Dj Tonny en Kirsten Jacobse - Kück. 4334 GP Middelburg 26 Maart 2011 Briandlaan 2 Kamer 51 Onze allerliefste Ben is heengegaan 21 april 1954 t 24 maart 2011 Ingrid Michael en Sandra Berry en Mariska Rosita Kleinkinderen en Familie Correspondentieadres: R.C. Lootens Bonedijkestraat 108 4382 HJ Vlissingen Dinsdag 29 maart om 13.00 uur is er gelegenheid om afscheid van Ben te nemen in de rouwkamer van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28C te Terneuzen. Om 14.00 uur komen wij samen in de aula om Ben te herdenken, waarna er gelegenheid is elkaar te ontmoeten. Lieve, lieve Ben Het was te kort. Bedankt voor die 2 fantastische en liefdevolle jaren. Ik houd van je en zal je verschrikkelijk missen. Flavia Bedroefd, maar met fijne herinneringen en dankbaar dat hij zolang bij ons was, geven wij u kennis dat nog vrij onverwacht is overleden mijn innig geliefde en dierbare man, onze lieve vader, schoonvader en opa Johannis van der Wielen 8 augustus 1926 te Nieuwerkerk 125 maart 2011 te Goes D. van der Wielen-Quaak Tonny en Jacqueline Martijn en Annemarijn Leonie en Joey Marieke Christiane en Danny Thijs en Florine Agthoven 5 4306 GA Nieuwerkerk De samenkomst voorafgaand aan de crematie zal gehouden worden woensdag 30 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Geschokt hebben we afscheid moeten nemen van een beste vriend van der Wielen Nieuwerkerk, Piet en Paulien Quist Bert en Corry Smaardijk 25 maart 2011 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21