Mw. Schuijer Frans Kentin Frans Kentin NHI 20 -V0: - maandag 28 maart 2011 IV a ar am zijn er zamel cc ragen IVaaram is er zamel pijn TVaaram zijn er zamel dingen Die niet te hegrijgen zijn Al lang moesten cvij liet daen zonder zijn scfieigzinnige en li creatieve geest. 'Nii moeten mij Hem Helemaal mimen. Jacah £a&&cfl& Jaap 1 Vannepereeen 31 december 1935 t Temeuzen 24 maan 2011 Groningen: 'Meppel: Axel: Temeuzen: Airièn Mant "Nathalie Xianne Correspondentieadres Manjkestraat 46 4571 VZ Axel 'De begrafenis zal plaatsvinden ap donderdag 31 maan am 14.30 uur ap de Zuiderhegraafplaats aan de 'Bellamgstraat te Temeuzen. Toorafgaand aan de begrafenis is er gelegenheid am afscfieid te nemen van 14.00 tot 14.25 uur in Het Manuta uitvaancentnmi, 'Bellamgstraat 28c te Temeuzen. Wij vertrouwen op Gods goedheid. En danken voor de gelukkige dagen. Uit ons midden is weggenomen onze lieve schoonzus Ria van der Lijke-Loete Maddie Jan en Emmie Corrie en Jaap Joke en Adrie Aagje en Arjaan Dat de kinderen en verdere familie kracht mogen krijgen om dit zware verlies te verwerken. Breskens, 25 maart 2011 Na een leven dat gekenmerkt werd door bescheidenheid en goedigheid is plotseling van ons heengegaan mijn beminde echtgenoot, onze lieve vader, mijn liefhebbende zoon en onze lieve broer dr. Paul Lodewijk Rosalie Lybeert huisarts te Deurne, Antwerpen echtgenoot van Margaretha Maria Snouwaert St. Niklaas t Deurne-Antwerpen 23 maart 1952 25 maart 2011 Echtgenote Deurne, Antwerpen: Marga Lybeert- Snouwaert Zijn zonen Brussel: Tom Lybeert Deurne, Antwerpen: Mart Lybeert en Catherine De Wolf Zijn ouders, broers en zussen Hulst: mevrouw M. Lybeert-Vermeulen de heer A. A. Lybeert t Middelburg: Trees en Rob de Gaaij-Lybeert Thomas en Andreas Hulst: Benny Lybeert t Middelburg: Christina en Toine Piscaér-Lybeert Ianthe en Pieter Nice, Frankrijk: Dirk Lybeert en Claire Mistretta Families Lybeert en Snouwaert Mevr. M. Lybeert-Snouwaert Ter Heydelaan 168 B-2100 Deurne Mevr. M. Lybeert-Vermeulen Moersluisstraat 21 4561 HE Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 31 maart om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, 'Steenstraat 2 te Hulst, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden. xjrafgaand aan de afscheidsdienst bent u in de gelegen- eid de familie persoonlijk te condoleren in de Basiliek /c naf 10.00 uur. Want door genade zijt gij behouden, door het geloof en dat niet uit uzelf het is een gave van God. Efeze 2: 8 Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden hebben gehad, delen wij u mede dat in haar vertrouwde omgeving thuis is overleden onze lieve moeder, groot-, overgroot- en betover grootmoeder Clazina Schuij er-van de Ketterij weduwe van G ijs bert Schuij er In de gezegende leeftijd van 98 jaar. Middelburg: Tiny Adriaansen-Schuijer Jo Adriaansen -in herinnering Job Schuijer Arja en Jos Kouwer-Adriaansen Clary Adriaansen achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind Onze dank gaat uit naar de medewerkers, vrijwilligers en chauffeurs van de Vliedberg (afd. dagbehandeling) te Koudekerke voor de goede verzorging. Middelburg, 26 maart 2011 Nieuwe Vlissingseweg 384 4335 JL Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden D.V. donderdag 31 maart. Vooraf is de rouwdienst, welke geleid zal worden door ds! Bijman en aanvangt om 15.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid te condoleren in de koffiekamer. Liever geen bezoek aan huis. Thuis is rustig ingeslapen onze buurvrouw Veel sterkte voor de familie namens Wilma Aarnoutse Michel en Judith Jansen van Galen Ma rit, Milan Mw. v/d Heijden Jack en Carry Luitwieler 'De cirkel is rond' Gezond en actief stond ze in het leven waarin ze haar ziekte in haar laatste levensjaar moedig heeft gedragen. Kort na haar 85ste verjaardag is rustig ingeslapen ADRIANA JOBSE-ALMEKINDERS Adriana, Adri We zullen haar heel erg missen, maar koesteren de mooie herinneringen aan onze lieve, dappere en zorgzame echtgenote, moeder, ma en oma. Job Sonja en Adri Iris en Guus Goes, 24 maart 2011 Borssele, 23 maart 1926 Moufflonlaan 12,2623 Ej Delft Dinsdag 29 maart kunt u van 19.00 tot 20.00 uur afscheid nemen in Uitvaartcentrum Overtoom-Groen, van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. Hier is gelegenheid ons te condoleren. De afscheidsbijeenkomst is donderdag 31 maart om 13.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, West Oude Havendijk 3. Wij vinden het fijn u aansluitend te ontmoeten voor de condoleance en om herinneringen te delen. We zijn de medewerkers van Zorgstroom dankbaar voor de liefdevolle zorg die ze Adri hebben gegeven. Trots, lief en dapper tot het laatste moment Na jaren van langzaam afnemende gezondheid, is heel rustig van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader en onvergetelijke opa Vlissingen, 17 januari 1942 Goes, 26 maart 2011 Goes: Henny Kentin - Jans Kapelle: Hugette en Ad Maarten, Matthijs, Lauran Goes: Xander en Chantal Aioa, Mitou Ter Doestwei 15 4464 BS Goes Er is gelegenheid om van Frans afscheid te nemen op woensdag 30 maart van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 31 maart om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, Na de plechtigheid ontmoeten we elkaar vanaf 13.15 uur in het rouwcentrum te Kapelle. Indien wij u vergeten zijn een kaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig beschouwen. Voor altijd in ons hart Onze broer, zwager en oom Frans Kentin is 26 maart 2011 overleden. Hulst: P. Kentin Goes: G. ICentin-van Vredegem Brieg (CH): C. Pfammatter-Kentin Bedroefd zijn we door het overlijden van de vader van onze vriend Xander Frans Kentin Wij wensen Henny, Xander Chantal, kinderen en familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Luc Eleonora John Petra Michel Saskia Marc Miriam Wim Linda Bas Daniëlle Wilbert Saskia Armand Annemarie Erik Jitske Danny Wendy We verloren plotseling een vriend Henny, sterkte voor jou, je kinderen en kleinkinderen. Op onze vriendschap kun je blijven rekenen. Lineke en Louis, Iris en Adrie, Ank en Ton IDensenlinq.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20