üvaf Isdsf) HI IDensQnlinq.nl maandag 28 maart 2011 familieberichten 119 Als ik dood ben, treur dan niet Ik ben niet echt weg, moet je weten. Het is de heimwee die ik achter liet. Dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten Bram Vermeulen Dankbaar voor dit mooie leven, waarin wij allen mochten delen in haar goedheid en liefde, melden wij u dat vredig is ingeslapen onze lieve tante Elisabeth Pietronella Visschers Bep weduwe van Jasper Anthonisse 27 maart 1919 te Biervliet t 25 maart 2011 te Oostburg Willemstad: Suzie Vos-Anthonisse en Wiebe Vos (in herinnering) Tamara en Jules Andréa en Roel Biervliet: Jan en Irene Anthonisse-Dijk Milou en Tom Achterneven en achternichtje Correspondentieadres: Laurinaweg 7 4522 GZ Biervliet Een speciaal woord van dank aan allen die tante zoveel liefdevolle zorg hebben gegeven. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van tante op maandag 28 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Het afscheid van tante, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op woensdag 30 maart om 16.30 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend bent u in de Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze ats zodanig beschouwen. t Y /tY i Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kort stondige ziekte is overleden mijn lieve man, mijn zorgzame vader, schoonvader, trotse opa, lieve broer en schoonbroer Francois van Cleemputte Frans echtgenoot van Maria Eliza Kint Hij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Temeuzen: Marja van Cleemputte-Kint Terneuzen: Wernér en Mariska van Cleemputte-Manhave Adinda, Renzo Temeuzen: Mariëtte en Jo de Ridder-van Cleemputte 26 maart 2011 Correspondentieadres Dennenstraat 10,4537 XN Temeuzen U kunt afscheid nemen van Frans in het Uitvaartcentrum van het Crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op woensdag 30 maart van 19.00 tot 19.45 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 31 maart om 13.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het cremato- Nooit meer naar de speeltuin Nooit meer grapjes van je horen Nooit meer met de bal spelen Nooit meer domino spelen Nooit meer samen naar de duifjes Rust zacht lieve opa we zullen je missen Adinda en Renzo Vrijdag 25 maart 2011 bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van onze oud-predikant Ds. A.E. de Bruijn De kerkenraad en de gemeente gedenken met dankbaar heid wat ds. de Bruijn voor ons heeft betekend. We bidden zijn vrouw en kinderen Gods troost en nabijheid toe. Protestantse Gemeente te Aagtekerke, praeses: ds. B.M. van Ginhoven scriba: M. Moens adres: fam. I.Y. de Bmijn-Feenstra, Parallelstraat 1 7722 TD Oudleusen Verdrietig, maar tevens met grote dankbaarheid voor alles wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mede, dat is overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Clara Adelaide van de Vijver weduwe van Aimé Marchel Marie Dhont Sint Kruis, 23 december 1924 Aardenburg, 25 maart 2011 Retranchement: Marie-Louise en Theo Vermue-Dhont Stefan en Isabelle, Maurits, Floris Mare Luc en Hanneke, Bart, Loes Sint Kruis: Georges en Christiane Dhont-Heijens Joris en Caroline, Jasper, Benjamin, Frederique Jantien en Serge, Julius Sint Kruis: André en Hennie Dhont-Cuelenaere Evelien en Kenneth Erik Clirige: Carlos en Greet Dhont-De Landsheere Marianne en Roland Correspondentieadres: Gaaiperswei 119 4527 HD Aardenburg De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling, waarbij u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op woensdag 30 maart öm 10.30 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk, Weststraat 80 te Aardenburg. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk. Moeder is opgebaard in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdagavond 29 maart van 20.00 tot 20.30 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze als zodanig beschouwen. Er blijft altijd in ons hart een plaats voor jou apart Verdrietig zijn we om het heengaan van onze broer, schoonbroer en oom Anthonius Petrus Maria Durinck Anton A Temeuzen, 17 juli 1937 t Temeuzen, 24 maart 2011 Temeuzen: M. van Damme-Durinck C. van Damme f Temeuzen: C. Durinck Temeuzen: D. van Es-Durinck t van Es f Vlissingen: B. Kayser-Durinck C. Kayser nichten en neven Diepenbrockstraat 209,4536 GN Temeuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 31 maart om 11.00 uur in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28 c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula. Namens de familie danken wij de medewerkers van 'Zorgsaam de Veste' en dr. Brigouen medewerkers van 'Ter Schorrevoor hun goede zorgen. Bedroefd en toch ook dankbaar, voor een lang en vervuld leven dat haar was geschonken, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot moeder en overgrootmoeder Catharina Adriana Nijssen-Wondergem weduwe van Willem Joseph Nijssen in de leeftijd van 89 jaar. Oost-Souburg: Wim en Tonnie Oost-Souburg: Rudi en Ineke Middelburg: Bouke en Hélène Ossendrecht: Tony en Ria Sas van Gent: Ronald en Fernanda Nw. en St. foosland: Peter en Els Kleinkinderen Achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Scheldehofvoor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. Goes, 25 maart 2011 Onze moeder is overgebracht naar Hét Afscheidshuis van Yarden Slager Uitvaartzorg, Coudorp 2 te Nieuwdorp, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 29 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 30 maart om 10.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Dommelstraat 19 4388 RT Oost-Souburg Algemene kennisgeving jr De dagen werden eenzaam f De uren stil Een levendige vrouw veranderd in een fragiel mensje I De herinneringen van ver weg heel nabij Dat is het leven Het begin van het einde... Monique Intens verdrietig, maar ook heel dankbaar dat zij zo lang in ons midden is geweest, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn mama en schoonmoeder Paula Maria Theresia de Deckere sinds 1999 weduwe van August Haverbeke 6 oktober 1926 te St. Jansteen 26 maart 2011 te IJzendijke Aardenburg: Monique Schout-Haverbeke Frans Schout, kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Bogaardstraat 92 4527 EC Aardenburg De afscheidsdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 29 maart om 10.30 uur in kerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Met veel verdriet, maar ook terugkijkend op vele fijne herinneringen, hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze (schoon-)zus en tante Paula de Deckere weduwe van August Haverbeke Oosteinde (Gr.): t M. Stallaert-de Deckere t R. Stallaert Edmonton t J. de Deckere (Canada): t E. de Deckere-Waelput Axel: t G. de Deckere 11. de Deckere-de Moor Westdorpe: Hulst: J. Daelman-de Deckere D. Daelman G. de Deckere M. de Deckere-Dellaert Kinderen en kleinkinderen Wij wensen Monique en Frans heel veel sterkte toe. J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19