Luxe wonen in elegante 'zwanen' W 27 wonen i ifeLj wonen@wegener.nl Kgl 024-3650509 Zaterdag 26 maart 2011 door Dennis Rijsbergen Waar de naam van het nieuwbouwproject aan de Alvarezlaan in Terneuzen vandaan komt, laat zich niet moeilijk raden. De drie appartementencomplexen rijzen als drie statige zwanen op uit de aar de. Elegant en krachtig zijn termen die ze ker niet alleen op de witte watervogels van toepassing zijn, maar ook op De Drie Swae- nen. De bouw is begin vorig jaar al begon nen en voor de toekomstige - wellicht onge duldige - bewoners is het einde van de con structiewerkzaamheden in zicht. Naar ver wachting in september kunnen ze hun ap partementen betrekken. Kindt en Biesbroeck Makelaardij in Terneu zen is sinds het najaar druk bezig de 52 koopappartementen aan de man te breng en. En dat valt niet altijd mee in deze voor de huizenmarkt barre tijden. Makelaar Gui- do Tolhoek is dan ook redelijk tevreden met de vijf appartementen die inmiddels ver kocht zijn en de vier waarop een optie rust. Hij noemt het een realistisch resultaat, al hoopt hij op spoedig meer handtekeningen onder koopcontracten. In het geheel van drie appartementencomplexen zijn ook 38 huurappartementen gepland. Die zijn bijna allemaal al vergeven. „Er zijn nog vier appar tementen in de huursector beschikbaar", zegt Tolhoek. „Dus als De Drie Swaenen wordt opgeleverd, ik verwacht ergens in sep tember, dan zijn de gebouwen zeker niet leeg." Dat het met de verkoop niet erg vlot, heeft In aanbouw puur te maken met de markt, stelt Tolhoek. „Mensen zijn toch afhankelijk van de ver koop van hun eigen woning. En ja, de wo ningmarkt zit redelijk op slot." Aan de lig ging van De Drie Swaenen zal het in elk ge val niet liggen. De appartementen kijken uit op winkelcen trum Zuidpolder. Bovendien ligt sportcen trum De Vliegende Vaart om de hoek en is het winkelhart van Terneuzen in een luttel kwartiertje fietsen te bereiken. Daarnaast zijn de belangrijke uitvalswegen ook in de nabije omgeving te vinden. En dan de gebouwen zelf Die zien er strak en mooi uit, vindt Tolhoek. „Groot plus punt zijn de twee grote binnentuinen. Be woners hebben dus een mooi stukje groen voor de deur. Bovendien hebben de apparte menten op de begane grond een eigen ter ras en de andere woningen een groot bal kon." Luxe, dat is waar het in De Drie Swaenen toch ook wel om draait. En dus zijn de koopappartementen standaard uitgerust met een luxe keuken en badkamer. De keu ken is van alle gemakken voorzien. Koel kast, combimagnetron, vaatwasser, fornuis, kortom alle apparatuur is in de koopprijs in begrepen. „Kopers hebben keuze uit diverse luxe keuken- en badkamerinterieurs", legt Tolhoek uit. Alle appartementen hebben twee slaapka mers. De koopappartementen zijn iets rui mer, zo'n 107 vierkante meter ten opzichte van 76 vierkante meter bij de huurapparte menten. Iedere bewoner krijgt daarnaast een eigen parkeerplek in de parkeerkelder die onder de drie gebouwen doorloopt. „Ko pers kunnen bovendien een garagebox aan schaffen, die ook in de parkeerkelder aanwe zig zijn", aldus Tolhoek. In de Drie Swaenen zijn ook drie grote be drijfsruimten te vinden. „Die zijn best aan de grote kant met 200 tot 350 vierkante me ter", stelt Tolhoek. „Is er een geïnteresseerde die een kleinere ruimte nodig heeft, dan valt zeker te bekijken of de ruimte te split sen is." Detailhandel is vanwege het bestem mingsplan niet mogelijk in De Drie Swae nen. Tolhoek denkt wel dat de ruimten erg geschikt zijn voor bijvoorbeeld een tand arts- of fysiopraktijk. „Maar ook dienstverle ning als een verzekeringskantoor kan er pri ma terecht." Artists Impression foto's Peter Nicolai Modelwoning f Prijzen voorde koopappartementen lopen uiteen van 196.500 euro vrij op,'naam tot 257.000 euro. De vier huurappartementen die nog beschikbaar zijn kosten ,570'euro per maand. Dat is inclusief parkeerplek, maar exclusief servicekosten. Vandaag is tijdens de Open Huizen Route de modelwoning in De Drie Swaenen geopend Meer informatie: www.dedrieswaenen.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 97