eerste het loodje Leerlingen van basischool De Linden planten een linde Avondruilbeurs in De Goede Verwachting Turegluren langs de Schouwse zuidkust Cel geëist voor overval restaurant Bibliotheek verkoopt afgeschreven boeken Boete voor te hard varen op Veerse Meer rQ'J-BE ZUIDSCHOR e<"- «r*** 'S-HEER ABTSKERKE LEWEDORP SEROOSKERKE MIDDELBURG - Een 22-jarige man uit Hengstdijk en een vriend uit Breda van dezelfde leeftijd hoor den gisteren op de rechtbank in Middelburg ieder een jaar gevange nisstraf tegen zich eisen voor hun overval op een Chinees restaurant in Hulst. Op december 2008 re den ze naar Hulst en besloten een restaurant te beroven. Met een bi vakmuts op en een panty over het hoofd stapten ze binnen, lieten een vuurwapen zien en kregen van de eigenaar direct een geldkist je met daarin 500 euro in de han den gestopt. Leerlingen van openbare basis school De Linden in 's-Heer Abts- kerke hebben gisterochtend een grenslinde geplant op de gemeente grens tussen Goes en Borsele, ter hoogte van het viaduct A58 over de Kloetingseweg. De linde is op ini tiatief van de dorpsraad van 's-Heer Abtskerke geplant, in het kader van het project 'Eigen Wijs landschap' van stichting Land schapsbeheer Zeeland. Dat project beoogt om 'groene' ideeën van be woners, zoals de aanleg van een ommetje, herstel van beplanting of het planten van een boom, te reali seren. Grenslinden hebben een ho ge cultuurhistorische en landschap pelijke waarde. De bomen werden vroeger aangeplant om de eigen- domsgrens van een ambachtsheer af te bakenen. In cafe-pension De Goede Verwach ting aan de Burgemeester Vermet- straat in Lewedorp wordt vrijdag avond 1 april weer een avondruil beurs gehouden. Er kunnen onder meer munten, oude ansichten en postzegels wor den geruild. De toegang van de beurs is gratis. De zaal is geopend vanaf 18.30 uur. GOES In de vroege lente wordt Plan Ture luur - de nieuwe natuur langs de Schouwse zuidkust - door duizen den vogels bezocht. Staatsbosbe heer verzorgt zondag een excursie in het gebied. Deelnemers wordt geadviseerd een verrekijker mee te nemen. De wandeling start om 13.30 uur vanaf het parkeerterrein aan de dijk bij de Hoosjesweg. MIDDELBURG Sloopbedrijf Sinke uit Kruiningen is al een eind op weg met de sloop van de Timpahal op Tholen Noord. In de bibliotheek van Goes vindt op donderdag 31 maart, vrijdag 1 en zaterdag 2 april weer een verkoop van afgeschreven boeken plaats. Deze keer zijn het voornamelijk ro mans en jeugdleesboeken voor kin deren vanaf twaalf jaar. De ver koop vindt plaats tijdens de ope ningstijden van de bibliotheek. Op donderdag van 13.00 tot 20.00 uur, op vrijdag van 10.00 tot 20.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. De kantonrechter veroordeelde gis teren een Duitse man tot een boete van 90 euro omdat hij met zijn wa terscooter veel te hard over het Veerse Meer heeft gevaren. De poli tie stelde vast dat hij minimaal 25 km/u voer terwijl 20 km/u de maximumsnelheid is voor het Veerse Meer. Volgens de rechter had de man tegen de politie gezegd dat hij niet wist dat er een snel heidsbeperking van kracht was. want een paar huurders zijn nog niet vertrokken. Eind dit jaar moeten ze weg zijn. foto's Willem Mieras NAUT1C LIFESTYLE WATERSPORT Gaastra •■Mc. Gregsr Va Ya Cniauwi Geisha NewZealaraa&jckiand Angefe ÜArgersina ïrsevww' RW Cyett bad CreeiMv) Protest Bamba fnieuwi Knmk Streep Co Geisha Gtris bueuwJ Duberry Sperry lnieu«) etc. Badhuisstraat 177 VLISSINGEN Zeer ruim appartement met veel buitenruimte. Vanaf het dakterras heeft u zelfs uitzicht op zee! De woning heeft een grote woonkamer, drie slaapkamers, keurige keuken en sanitair en een eigen fietsenberging, fn 2004 geheel gerenoveerd! Vraagprijs 225.000,- k.k. KOOPZONDAG 27 maart geopend van 1 2.00 tot 1 7.00 uur Artistiek interieurontwerper Puur Wonen Puur genieten Puur Leven interieurontwerpers en kleuradviseur aanwezig neem uw plattegrond mee Artistiek heet u van harte welkom Graag tot vandaag of morgen! Artistiek interieurontwerpers Houtse Heuvel 59 tel.01 62-421356 4911 AV Den Hout www.artistiek.eu openingstijden dinsdag t/m zaterdag van 1 0.00 tot 1 7.00 uur zonder afspraak

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 63