colofon Gerarda Gelderland-Hiel Aloijsius Franciscus Vereecken Wies réWÈiltiêt Uitvaart verzorg ii atrtlieberichten- Stanny 'Bakfiets' De Ui tvaart Informatie Hulplijn MAREA Uitvaartbegeleiding a6 I familieberichten zaterdag 26 maart 2011 0 fnensenlinq.nl Wij danken u voor uw medeleven bij het overlijden van mijn lieve man, pa, broer en opa André van Denderen Uw aanwezigheid op de dag van het afscheid en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot grote steun geweest. Ph. van Denderen-Verbist Kinderen, kleinkinderen, familie Wij willen een ieder die met ons heeft meegeleefd na het overlijden van Kees Francke oprecht bedanken. Het is een grote steun geweest. Namens de familie: M. Francke-Coppoolse Koudekerke, maart 2011 Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma Ria la Croix-Danckaert Het deed ons goed dat zij bij zo velen was geliefd. Onze dank hiervoor. Speciale dank aan Miriam en Angelique van Privazorg en aan Miranda Brasser van DELA voor de mooie woorden en de verzorgde begeleiding. Het heeft op ons diepe indruk gemaakt. Ron la Croix Kinderen en kleinkinderen Dankbetuiging Wij hebben de warme belangstelling rond het overlijden van onze moeder en oma erg op prijs gesteld. Onze dank gaat uit naar het team Sluiskil van de thuiszorg en afdeling IC van ziekenhuis de Honte voor hun inzet en goede zorg. Sluiskil, Familie Gelderland Bram de Witte willen wij u hartelijk danken Familie de Witte Koudekerke, maart 2011 Omdat het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens zijn ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man en onze lieve behulpzame vader en opa Klaas van Belzen betuigen wij u onze oprechte dank. Het heeft ons goed gedaan. M. van Belzen - van Hemert kinderen, klein- en achterkleinkinderen Amemuiden, maart 2011 Een hand, een woord, een gebaar doen zo goed, als je iemand die je lief hebt verliezen moet. De lege plek het doet zo'n pijn maar in gedachten zal hij altijd bij ons zijn Voor al uw kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken, maar ook uw aanwezigheid bij het afscheid van willen wij u hartelijk bedanken. Lies Vereecken, kinderen en kleinkinderen Sint Jansteen, maart 2011 Een woord, een gebaar, bloemen of een kaart, ze doen je goed, wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij u onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man Jo Andriessen Uit aller naam: C. J. Andriessen - de Bruijn Zierikzee, maart 2011 Voor de vele blijken van medeleven en de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve broer en oom Overweldigend was uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jan Krombeen Het geeft ons kracht om zonder hem verder te gaan. Lenie Krombeen-Korstanje kinderen en kleinkinderen Vlissingen, maart 2011 -At bachweg 2 f middelburg j tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl De beste Bezoek 'ce van Nederland. bekroonde website.-- WmM, Dillenburglaan 63, Goes 0113-716815 www.uitvaart.vg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wègenerni|uwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familfeberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Geen dag dat we niet over je praten Geen dag dat we niet aan je denken Geen dag dat we je niet missen. Rene Simonse 11 augustus 1961 - t 27 januari 2011 Rene wist vanaf december 2009 dat hij ongeneeslijk ziek was. Terugkijkend zijn we trots op de manier waarop hij hiermee is omgegaan. De vele bezoekjes, kaarten, telefoontjes, bloemen en uw aanwezigheid tijdens zijn ziekte, na zijn overlijden en bij de afscheidsdienst hebben ons bijzonder gesteund en geven ons moed om verder te gaan. Wij danken u hartelijk voor al uw medeleven. Lonie Simonse-Steenbakker Jeffrey en Mirke Meivin Joeri Familie Simonse rteir.kenszand, 19 maart 2011 "Zoveel staat stil, alles gaat door" 26 maart 2007 - 26 maart 2011 IN MEMORIAM Tony Pieters 26-03-2008 26-03-2011 De leegte zonder jou is met geen pen te beschrijven. De leegte zonder jou zal altijd bij ons blijven. Maar veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Pa, Ma, Maria, Patrick, Patricia, André en Nicky en Benny Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu Stfchöng Centrum voor UitvaartinfomiaUe "Omdat ieder mens Marianne yan de Graaf een liefdevol afscheid verdient... a rf Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar Majoorwerf 5,4374 CA Zoutelande. &Tel: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 46