36 Ifamilieberichten vrijdag 25 maart 2011 (J| Hlensenlinq.nl Ondanks een leven waarin haar weinig bespaard is gebleven wist ze toch telkens de draad weer op te pakken en te genieten van de leuke dingen van het leven. Zacht en kalm is overleden onze lieve moeder, schoon moeder, oma en omama Naatje Adriana Markusse-van der Does weduwe van Marinus Markusse •V Heinkenszand, 15 november 1926 t Goes, 23 maart 2011 's-Heer Abtskerke: Wilma Krijger-Markusse Ko Krijger Marina en Christian Mol-Krijger Ko, Jan, Elise Corine en Renaldo Rijk-Krijger Bastiaan en Annemarie Krijger-Vermue Anouk, Lotte Suzan Markusse (in herinnering Suzie Markusse (in herinnering Wij willen het verzorgend personeel van St. Maarten in de Groe hartelijk dankzeggen voor de liefdei'olle verzorging. StMaarten in de Groe Correspondentieadres: Poelweg2,4444 AE 's-Heer Abtskerke Zaterdag 26 maart is er van 16.00 tot 16.30 uur gelegen heid om afscheid van haar te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 28 maart om 13.30 uur in de 'Geerteskerk' aan het Geertesplein te Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het 'Geerteshuis', Jachthuisstraat 13 te Kloetinge gelegenheid tot condoleren^ Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen Dag lieve schoonzus Dag lieve tante Na Met droefheid hebben wij kennis, genomen van het overlijden van onze geliefde schoonzus, tante en oudtante Na Markusse-van der Does Wij wensen Wilma, Co, haar klein- en achterkleinkinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. 's-Heer Abtskerke: Markusse (in herinnering) T. Markusse-Mol Nisse: Willy en Rinus Cora John en Lotte 's-Heer Abtskerke: Leo en Elian Manon Jorden 's-Heer Abtskerke: Betsie en Johan Jasper Evy 's-Heer Abtskerke: Chris en Joan Rik Tess 25 maart 2011 Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze lieve, gezellige en zorgzame tante Na N.A. Markusse-van der Does Zeewolde: SannieTolhoek-Goeman Lau Tol hoek 's-Heer Abtskerke: Corrie Zonnevijlle-Goeman Jan Zonnevijlle Tot ons grote verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve mama, oma en oma-mama Adriana van der Linde-Serlé - Adri - weduwe van Adri Anton van der Linde Waterlandkerkje, 7 april 1923 Middelburg, 17 maart 2011 Hilversum: Riet Keessen-van der Linde Helga en Waldo Paul Middelburg: Anja Koppers-van der Linde Edward Koppers Merel en Gerrit Max, Iris Eefje Correspondentieadres: Sophialaan 9, 1213 XK Hilversum Noordweg 282, 4333 GR Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wat blijft na het overlijden van onze lieve buurvrouw en vriendin Adri van der Linde-Serlé zijn de vele mooie en positieve herinneringen. Jan en Nel f Duininck-van Schaik Wim t en Matty Roelse-de Witte Henk en Rie t Schouwenaar-de Kramer Jet Beije-Roose Jan en Leny Wondergem-de Kam 'Na al die dagen lente in uw klas konden we de le lentedag niet samen beleven. (Talha, Cuneyt, Sudip en Yunus, klas 3H) Met diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden op 21 maart 2011 van onze lieve collega, Ilse Stoel Ilse was nog maar 26 jaar. Het bericht van haar overlijden is als een enorme schok gekomen. Ilse was een zeer gewaardeerd collega, een geweldige lerares en een buitengewoon betrokken mentor. Zowel als persoon en als collega zullen wij haar vreselijk missen. Wij wensen haar vriend Cees en haar familie en vrienden ontzettend veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Leerlingen, medewerkers en directie Edith Stein College, Den Haag Bedroefd geven wij u kennis dat is overleden op de leeftijd van 96 jaar onze lieve schoonzuster en tante Rie Verhage-Heystek weduwe Jan Verhage Familie Verhage Groot is de leegte die hij achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Arie Polak echtgenoot van Nel Karelse iV 10-1-1924 - 123-3-2011 Nel Polak-Karelse Sjaak f en Rita Patrick en Nicole, Seb Mirella Ad en Cris Esther Linda en Roy Thomas Robert Cora en Jaap Renata en Arno Deborah en Wynand, Jailey Anita en Piet Robin Jordy Kamilleplein 53 4451 LC Heinkenszand Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op dinsdag 29 maart van 9.45 tot 10.15 uur in het mortuarium aan de Kerkdreef te Heinkenszand. De afscheidsbijeenkomst zal om 10.30 uur worden ge houden in "De Stenge", Stengeplein 1 te Heinkenszand, waarna aansluitend om 11.30 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noord- landseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in "De Stenge" gelegenheid tot condoleren. AA'/, S" 5Z We vonden je een hele lieve opa en zullen je erg missen. We zullen je ster elke dag blijven zoeken, zodat we altijd aan je blijven denken. Patrick en Nicole, Seb Mirella Renata en Arno Deborah en Wynand, Jailey Esther Linda en Roy Thomas Robert Robin Jordy Wij delen u mede dat is overleden onze zwager en oom Arie Polak Wim Karelse - Janny Karelse - van Iwaarden Rinus Karelse - Corry Karelse - Walraven Neven en Nichten Heinkenszand, 23 maart 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36