O IHensenlinq.nl Dveriedex) En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 (onberijmd) Met droefheid geven wij u kennis, dat de Heere op Zijn tijd .en wijze uit ons midden heeft weggenomen, onze broer, zwager en oom Anthony Leendert Bouterse sinds 17 januari 2001 weduwnaar van Clasina Caljouw in de leeftijd van ruim 80 jaar. Colijnsplaat: W. Bouterse Delft: A. Bouterse J. Bouterse-Jongeneele Colijnsplaat: C. Bouterse Colijnsplaat: A.C. Quinten-Bouterse C. Quinten Kamperland: C. Caljouw Arnemuiden: P. van Belzen-van de Ketterij Ria Vlissingen: M. van de Ketterij M.D. van de Ketterij-van Hese Paramaribo: J. Cairo-van de Ketterij J. Cairo Vlissingen: C. van de Ketterij Arnemuiden: E. Crucq-van de Ketterij Middelburg: M. Stroo-van de Ketterij J.K. Stroo Neven en nichten In liefde gedenken wij hen, die de families reeds eerder zijn ontvallen. Goes, 23 maart 2011 Lionstraat 3,4341 EL Arnemuiden Onze broer, zwager en oom is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot afscheid nemen D.V. zaterdag 26 maart van 18.30 uur tot 19.30 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. dinsdag 29 maart om 11.15 uur in verenigingsgebouw "Rehoboth", achter de Nederlands Hervormde kerk aan de Markt te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer E)s. D. Jongeneel. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "Rehoboth". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Wij ontvingen het droeve bericht, dat de Heere van ons heeft weggenomen onze buurman, de heer A. Bouterse Sterke de Heere Paulien en Ria, en de verdere familie. Familie J. van Belzen Mevrouw van de Ketterij Familie Meulmeester Familie A. de Nooijer Annie Poortvliet Familie P. Rotte Lionstraat, Arnemuiden, 23 maart 2011 Met gevoel van verdriet en respect heeft de bevolking van Retranchement kennis genomen van het overlijden van Meester Hennekeij Dankbaar dat meester Hennekeij vanaf 1943, in tal van fucties, begaan was met jong en oud in Truzement. We wensen Marian, Adrie en familie sterkte toe. Dorpsraad Retranchement Redaktie Truzementenaar Documentatiegroep Retranchement Met droefheid geven wij U kennis dat uit ons midden is weggenomen, mijn broer, onze schoonbroer en oom Martinus Lieuwe Willems de Jong echtgenoot van Y. Jackson ik Temeuzen t Haren (Gr) 20 augustus 1923 23 maart 2011 Blijvend zal hij in onze gedachten en herinneringen blijven voortleven. de families: van Doorn-de Jong, de Jong-Wijnhoven, van den Neste-de Jong vrijdag 25 maart 2011 familieberichten 135 Elke dag is een mooie dag om een nieuwe reis te beginnen. Alles is geregeld, het is tijd om te gaan, - nadat ik alles op mijn manier heb gedaan. René Geelhoed Na een zware, moeilijke, niet te winnen strijd, maar een prachtig mooi afscheid is overleden mijn lieve man en mijn lieve vader René Geelhoed (Marinus Bastiaan) Vlake, 10 april 1958 Goes, 24 maart 2011 Yerseke: Gerda Geelhoed-Blankestijn Evan Geelhoed Begonialaan 7 4401 HN Yerseke René is opgebaard in het mortuarium van het verenigings gebouw Molenlaan 1 a te Y erseke. Ingang mortuarium via de Korte Kerkstraat. Gelegenheid om hem nog een keer te bezoeken is op zaterdag 26 maart van 17.00 tot 17.30 uur. Na een korte afscheidsceremonie op dinsdag 29 maart om 11.00 uur, welke geleid wordt door Ds. C. Baggerman, vanuit "De Haven", Dreef 6 te Yerseke, zullen we René begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegen heid om de familie te ontmoeten. KOM ZOALS RENÉ JE HEEFT GEKEND. Voor bloemenwordt gezorgd. Een onuitsprekelijk dankwoord gaat uit naar de medewer kers van Hospice .het Clarahofje en Dr. Ortman voor de begeleiding en steun tijdens zijn laatste weken. Alsmede danken wij de oncologen Dr. de Kan en Dr. de Vos en Huisartsenpraktijk Yerseke, met name Dr. Kok Wat is een mens toch machteloos als het noodlot opnieuw toeslaat. Na 10 dagen is mijn liefste vrouwtje en maatje Wil, onze lieve mama en oma op 81 jarige leeftijd overleden. Wilhelmina Geertse-Timmermans Geboren: 21-01-1930 Overleden: 23-03-2011 Sedert mei 2004 stond ons wereldje op zijn kop. Op 18 april is het 60 jaar geleden dat wij elkaar het jawoord hebben gegeven. Rinus Je echtgenoot Rinus Geertse Kinderen Aart en Ella en kleinkinderen Leonard en Bianca Eline en Joshua Lia en Aart Ronald en Jodie Sander en Sandra Rob en Anita Roelof Jordy Christian Ed en Marco Wim en Gonny Stefan en Michelle Jeroen Chantal en Jeffrey Touwbaan 144 4331 VA Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 28 maart 2011 om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Voordien is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Langzaam ben je van ons weggegleden Elke dag een beetje meer Telkens werd je weer iets on tnomen Dat deed jou en ons zo 'n zeer Het is een groot gemis, een stille pijn Dat je nooit meer bij ons zult zijn. Met droefheid geven wij kennis dat de Heere van ons weg genomen heeft, onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Rene Geelhoed ICruiningen, 10-04-1958 Goes, 24-03-2011 A. Geelhoed t J. Geelhoed-Mol Ellen Pief Huissen Karin Bram, Björn Arjan Irma, Marscha en Jenthe foanne Maarten Bas Geelhoed Niclcy Kruiningen, Slotstraat 14C, 4416 AV Heden bereikte ons het bericht dat is overleden onze stuwende kracht en voorzitter René Geelhoed Wij wensen Gerda, Evan en verdere familie veel sterkte toe. De Oranjevereniging Yerseke. Maandag 21 maart j 1. overleed Jo van Schaik Broer en zwager van: Jan van Schaik (in herinnering Nell van Schaik-Mackenbach David van Schaik Corrie van Schaik-Schipper (in herinnering Oom van: Ab, Loes, Jaap en Petra We zullen vaak aan je denken. Lieve mama, Het is nog steeds niet te begrijpen dat je er niet meer bent. Waarom moest jou dit overkomen. Veel te vroeg moesten wij afscheid van je nemen. Je blijft voor altijd in ons hart. Bedankt voor alles. Liefs en dikke knuffel. Ed en Wim Vele fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Tot ons groot verdriet, maar in dankbare herinnering aan de tijd die wij samen mochten beleven, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed van ons is hèêngegaan onze lieve moeder en oma Petronella Maria Koens-Rijk - Nelly - weduwe van Matthijs Koens ri- Ovezande, 6 november 1923 f Goes, 23 maart 2011 Goes: Annette en Jan Eva en Dennis Martine Anneloes en Bastiaan Ellewoutsdijk: Ron AlmereMarjo en Russell Sadé Correspondentieadres: Kokkelbank 8,4465 AP Goes. Maandag 28 maart is er van 9.15 tot 9.35 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend wordt, om 10.00 uur de uitvaartdienst gehouden in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'Trefpunt' te Ovezande gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. HHl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35