PZC Kunst, cultuur en geschiedenis Ramenreiniger WV50 plus I J pzc.nl/webwinkel Lezersprijs 54,95* X BON Ramenreiniger WV50 plus simplehiman Hygiënisch sensor systeem Nu in onze webwinkel! Sensor Zeepdispenser Through the wormhole The Power of Art Great artists 1 2 Secrets of the world pzc.nl/webwinkel Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel. PZC vrijdag 25 maart 2011 13 categorie diversen Bespaar nu tijd door ramen voortaan schoon te maken met deze ramenreiniger. Dit snoerloos apparaat is de eerste wis ser die vloeistoffen opzuigt. Vaarwel vuile waterdruppels, wel kom streeploze glans! Het leuke aan de WV50 Plus is datje er niet alleen ramen, maar vrijwel alle gladde oppervlakken mee kunt schoonmaken. Het werkt merkbaar sneller en gemakkelij ker dan een traditionele wisser, emmer en zeem. Adviesprijs €89,95 exclusief 5,95 verzendkosten Hierbij bestel ik.x 'Ramenreiniger WV50 plus' a 54,95* exclusief 5,95 verzendkosten. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werk dagen. Klantenservice: 0900-2021352 0,45 p.g.) Het is helaas met mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. VOORLETTERSVOORNAAM NAAM OM OV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Ramenreiniger WV50 plus'Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofön van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. 200.000 ouderen zijn extreem eenzaam en krijgen slechts eens per maand bezoek. Het Nationaal Ouderenfonds helpt. Helpt u mee? WEBWINKEL r WEBWINKEL Vergeet-ze-met! OuderenFonds www.ouderenfonds.nl www.pzc.nl/webwinkel Categorie Binnen en Buitenleven Jak wLS Deze design sensor zeepdispenser is zeer makkelijk en hygiënisch in gebruik. Door de sensor is er geen contact met de dispenser nodig. De zeepdispenser is prachtig ontworpen met modieuze LED signaalverlichting. Dankzij het innovatieve systeem is de zeep dosering gemakkelijk aan te passen, geen geklieder op en om de dispenser meer! Deze zeepdispenser is een perfecte aanvulling in uw badkamer of keuken! Inhoud:414 ml Werkt op 4 AA batterijen (exclusief) Normaal 50,05 Lezersprijs €34,95* •exclusief verzendkosten van 4,95 Simon Schama's Power of Art vertelt het magistrale verhaal van hoe creatieve kracht tot ontplooiing komt en hoe individuen ons beeld van de wereld wisten te veranderen. U krijgt een beeld van hoe de visuele verbeel dingskracht zich in de loop der eeuwen ont wikkelde. Aan de hand van gereconstrueerde scènes en prachtige beelden ziet u hoe grote meesterwerken tot stand kwamen. 4 dvd's, speelduur 400 minuten. Great Artists is een unieke 4-dvd collectie waarin twee monumentale documentairese ries zijn samengevoegd. Aan de hand van de Britse kunsthistoricus Tim Marlow maakt u in 26 afleveringen kennis met leven en werken van de beroemdste kunstenaars uit de westerse wereld. Great Artists is een must voor elke kunstliefhebber! Totale speelduur 600 minuten. Ga mee op deze fascinerende reis rond de wereld op zoek naar de allergrootste gehei men van lang verdwenen beschavingen en mysterieuze gebeurtenissen. Treedt binnen in de oude Maya beschaving, ontrafel het mysterie van de Dode Zee-rollen en bezoek Paaseiland. 6 dvd's, speelduur ca. 6 uur. Engels gespro ken, Nederlands ondertiteld. Deze baanbrekende serie, ingesproken door Morgan Freeman, exploreert de diepste mysteries en geheimen van het bestaan. Zijn we alleen? Wat was er voor het eerste leven? Hoe begon het leven? Voor het eerst brengen we de meest briljante geesten binnen de wetenschap samen om al deze vragen te verklaren. Engels gesproken, Nederlands ondertiteld. Speelduur ruim 5 uur op 4 dvd's. Lezersprijs 14,95* *Exclusief 2,95 verzendkosten Lezersprijs 14,95* 'Exclusief 2,95 verzendkosten Lezersprijs 29,95* •Exclusief 2,95 verzendkosten Lezersprijs 19,95* ♦Exclusief 3,95 verzendkosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 13