PZC Vier het voorjaar in Londen! 3 dagen genieten van Twentsche gastvrijheid Fietsen en wandelen in Twente pzc.nl/webwinkel m In het voorjaar heeft iedereen wel zin om nog even een paar dagen weg te gaan. Maar waar naartoe? Wij hebben een uniek arrangement voor u samengesteld in Best Western Hotel Scholtenhagen, gelegen in Haaksbergen te midden van het mooie coulisselandschap van Twente. Hier kunt u de ware Twentsche gastvrijheid nog proeven! Naast een mooie wandel- of fietstocht in de landelijke omge ving kunt u heerlijk winkelen in Enschede of Hengelo of een uitstapje maken naar onze oosterburen. Laat u verrassen door de veelzijdigheid van de omgeving. Tot rust komen, winkelen en weer fris en vol energie het voorjaar in! Haaksbergen kenmerkt zich door veel cultuur en historie. Er zijn vele bezienswaardigheden, een ritje met de histori sche treinen van de Stichting Museum Buurtspoorweg (MBS) bijvoorbeeld is een onvergetelijke gebeurtenis. Ook bezoeken aan het Subtropisch Zwemparadijs De Wilder en de Ambachtelijke Kaasmakerij in Buurse zijn zeer de moeite waard. Natuurlijk kunt u vanuit Haaksbergen ook prachtige tochten maken door Hof van Twente en de Achterhoek. Het grensgebied kunt u verkennen via vele wandel-, fiets-en autoroutes. Wij adviseren u zeker een bezoek te bréngen aan het historische stadje Bentheim met haar kasteel, of aan de Haarmühle vlak over de grens bij Buurse. Twentsche gastvrijheid Uw verblijf in één van de 36 ruime en comfortabele rookvrije kamers biedt u een tijdelijk thuis. Uw tweepersoonskamer is voorzien van zithoek, bureau met gratis internet, koffie/thee faciliteiten, (wekker) radio, LCD tv, telefoon, een privékluisje en een zeer nette badkamer met douche of bad, föhn en toilet. Het attente personeel is bijzonder sterk in het verlenen van persoonlijke dienstverlening, een kwaliteitskenmerk van het hotel. Er is een gezellige lounge met huiselijke ambiance, een sfeervol restaurant en een besloten tuinterras om heerlijk van de eerste voorjaarszonnestralen te genieten. Verder is er een oplaadpunt voor electrische fietsen en een overdekte fietsen stalling aanwezig. Arrangement 'Fietsen en wandelen in Twente' Koffie of thee met Scholtenhagen Kruidkoek bij ontvangst Twee overnachtingen incl. uitgebreid Twents ontbijtbuffet Luxe 3-gangen diner op dag van aankomst Gratis fietshuur voor 2 dagen Gratis Falkfietsknooppunten kaart (1 per kamer) Adviesprijs* 139,75 Lezersprijs* 99,50 prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Eenpersoonstoeslag 25,- per arrangement. Toeslag kamer weilandzijde 5,- per kamer per nacht. Toeristenbelasting 1,50 p.p.p.n. Geen reserveringskosten. Dit arrangement is geldig t/m augustus 2011. Let op!: Er zijn slechts een beperkt aantal kamers voor dit arrangement beschikbaar, dus boek snel! Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met Best Western Hotels: via het gratis telefoonnummer 0800 02214 55 onder vermelding van "Fietsen en wandelen in Twente" (ma t/m vrij van 9.00 tot 18.30 uur en op zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur) of per e-mail via milantour@bestwestern.com V 48 donderdag 24 maart 2011 categorie reizen hotelovernachtingen 4 of 5 dagen inclusief overtocht per Ste Oad Reizen biedt u in samenwerking met Stena Line deze spectaculaire aanbieding aan naar Londen! Profiteer nu van deze bodemprijs! U vertrekt met de nachtafvaart per Stena Hollandica of Brittannica vanuit Hoek van Holland naar Londen met een overnachting in een 2-persoonsbinnenhut. Ontdek alle faciliteiten aan boord en reis comfortabel naar uw vakantiebestemming. Bij aankomst reist u per trein van Harwich naar Londen Liverpool Street Station (retour treinkaartje is inclusief!) vanwaar u naar uw hotel kunt reizen. Eenmaal in hartje Londen kunt u shoppen in Oxford Street, slenteren langs de kraampjes op Portobello Road in de wijk Notting Hill of een dagje cultureel Londen ontdekken en de vele (gratis) musea bezoeken, zoals het British Museum of Tate Modern, Historische gebouwen zoals St. Pauls Cathedral of Westminster Abbey mogen natuurlijk niet in uw programma ontbreken. Uitgaan in Londen is hot! Piccadilly Circus met haar neonreclame en vele bars/clubs zorgen voor veel vertier. Voor de terugreis is tevens de nachtafvaart voor u gereserveerd en vertrekt u vanuit Harwich naar Hoek van Holland met verblijf in een 2-persoons binnenhut. Verblijf in hotel Royal National*** Het grootste hotel in het centrum van Londen nabij het British Museum. In de levendige omgeving bevinden zich verschillende restaurants, bars en winkeltjes. Faciliteiten: receptie lift diverse restaurants diverse bars bowlingbaan winkeltjes. Kamer: tv telefoon thee/koffiezetfaciliteiten badkamer met bad/douche en toilet. Metrostation: Russel Square op ca. 300 m. pzc.nl/webwinkel categorie reizen (stedentrip) ia Line Lezersprijs* Vertrek periode 01.04 t/m 30.06 4 dagen prijs va. 129, 5 dagen prijs va. €169,- Prijs is een vanafprijs o.b.v. 2-persoonsbezetting in een 2-persoons binnenhut en 2-persoonskamer. Inclusief: retour overtocht per Stena Hollandica of Brittannica nachtafvaart heen en terug inclusief 2-persoonsbinnenhut treinkaartje van Harwich naar Londen Liverpool Street Station v.v. 1 of 2 overnachtingen incl. ontbijt (continentaal) in hotel Royal National***. Exclusief: treinkaartje van elk station in Nederland naar Hoek van Holland 25,- p.p. maaltijden aan boord van Stena Line (kan vooraf bijgeboekt worden) transfer van Londen Liverpool Street Station naar hotel v.v. reserveringskosten en/of administratiekosten reis-en/of annuleringsverzekering Calamiteitenfonds 2,50 per boeking. Informatie en reserveren: Zie onze webwinkel voor meer informatie of om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar een van de 220 Globe Reisburo's of bel met tel. 0900-8482 (0,15 p.m.). Vermeld bij reservering het juiste reisnummer. Reisnummers: STL023 (4 dagen) en STL024 (5 dagen). (P Stena Line reizen! Stedentrip Londen va. 129 p.p. Voordeel: vroege aankomst en laat vertrek! frïrtrji

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 80