Laat de toerist maar komen De weg moet 20 zeeland Zaterdag 26 maart van 10:00 uur tot 16:00 uur V INTERSPORT fjïJB _JE3BÊBB Op deze dag; -15% korting op wandel- en sportschoenen - Gratis analyse door een podotherapeut - Gratis rugzakje met bidon bij iedere analyse Kijk voor meer informatie op: www.intersporterik.nl/voetapk Op de A58 al zien waar nog plaats is donderdag 24 maart 2011 B Toeristen kunnen nu terecht in het nieuwe WV-kantoor op de Markt in Sint-Maartensdijk. foto Willem Mieras door Rob Paardekam SINT-MAARTENSDIJK - Toeristen op Tholen kunnen sinds kort terecht in het gloednieuwe WV-kantoor op de Markt in Sint-Maartensdijk. „Een hele verbetering", vindt direc teur Lilian Aussems van de VW Zuid-Beveland en Tholen. De toeristenwinkel zat tot voor kort aan de Haven in Sint-Maar tensdijk. Dat was geen ideale loca tie. De Markt is veel levendiger, ze ker nu daar twee hotel-restaurants zijn gevestigd. „Maar het nieuwe pand is ook veel vriendelijker dan het oude", zegt Aussems. „Zo heb ben we ramen aan twee kanten, omdat het om een hoekpand gaat. Daardoor is er een veel betere in kijk. Het gebouw aan de Markt had dat helemaal niet. Daar dach ten mensen soms onterecht dat we gesloten waren." De Thoolse VW is meteen voor zien van de nieuwe huisstijl, met veel blauw en groen. „Het is één van de eerste kantoren die van de nieuwe stijl is voorzien", zegt Aus sems. „Ik ben er weg van. Het ziet er fris en helder uit." Het nieuwe kantoor in Sint-Maar tensdijk is het paradepaardje van de VW op Tholen. In Sint-Anna- land en Tholen-stad wil de organi satie ook meer van zich doen spre ken. Daar zijn nu alleen folderpos- ten. „Kijk, een echte vestiging zul len we daar niet openen", zegt Aussems. „We kunnen niet op el ke vijftien kilometer een kantoor hebben. Maar het staat hoog op onze wensenlijst om in die twee plaatsen iets meer te gaan doen. We denken daar over na." Overigens wordt op de bovenver dieping van het nieuwe WV-kan toor hard gewerkt aan de inrich ting van een Oranjekamer. Daarin moet de historie van Sint-Maar tensdijk met het huis van Oranje tot leven komen. Aussems hoopt dat de kamer op maandag 11 april helemaal klaar is. Op die dag wordt het nieuwe VW-kantoor officieel geopend. Intersport Erik en Hallux Podotherapie - Sandy Lek bieden u een voet- en schoencontrole aan van 10:00 uur tot 16:00 uur of (als u inlegzolen draagt) een beoordeling van uw zolen. Gratis running-clinic Anjolie Engels-Wisse geeft om 11:00 uur en 14:00 uur een running-clinic. Tijdens deze 2 clinics zal zij tips geven om beter te lopen, letten op loophouding en advies geven om uw loophouding te verbeteren. ERIK ffet' podotherapie "UUP" Sandy Lek Nieuwe Burg 22-28 I Middelburg Torenweg 2A I Middelburg 0118-611741 0900-345 6 543(lokaal tarief! Op de rotonde ten noorden van Serooskerke sluit de nieuwe rondweg (naar rechtsonder) aan op de nieuwe N57. Rechtsboven molen De Hoop. Boven is de oude weg te zien. luchtfoto Rijkswaterstaat/Joop van Houdt door Annemarie Zevenbergen Terwijl aan het begin van de rijksweg N57 in Middelburg de y snelheid er flink in zit, moet de automobilist het op het Veerse grondgebied noodgedwongen wat langzamer aan doen. Omleidingen en afsluitingen maken het in de gemeente Veere allemaal wat lastiger. De eerste flessenhals na het moeiteloos passeren van de provinciehoofdstad is Seroos kerke. De passanten zijn inmiddels wel gewend aan de tijdelijke situatie maar de afsluiting van de Vrouwenpol- derse weg, tot juni dit jaar, leverde afgelopen jaar flink wat problemen op. Rijkswaterstaat paste daarom de bebordingaan om dorpskern en molen de Hoop beter bereikbaar te maken. Begin deze maand is de provin cie gestart met de aanleg van de noordelijke rondweg bij Seroos kerke. Op de Oostkapelseweg tussen het dorp en Oostkapelle wordt een rotonde aangelegd. Tijdens de werkzaamheden is MIDDELBURG - De komende weken worden op ruim tachtig plaatsen in en buiten Middelburg borden geplaatst en weggehaald om auto mobilisten de weg naar een vrije parkeerplaats te wijzen. Het gaat om simpele borden maar ook om zogenaamde drips (dyna mische route informatiepanelen) waarop staat of er wel of geen ruimte op een bepaalde parkeerge legenheid is. Het nieuwe parkeerverwijssys- teem is een gevolg van de opening van de nieuwe N57. De gemeente wil dat bezoekers een keuze ma ken tussen de oostelijke (N57) of westelijke (Schroeweg) invalsweg van de stad. Op de A58 staat al aan welke kant van de stad plaats is.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40