ILSE Chantal de Brabander m* v 0 IHensenlinq.nl donderdag 24 maart 2011 133 Ovsrlsda/j Leven Willen houden En toch los moeten laten Een bijzonder mens is van ons heen gegaan Johannes Adriaan Hennekeij Groede, 13 maart 1913 Terneuzen, 21 maart 2011 Oud-hoofd der school in Retranchement Drager van de eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Schore: Loo: Marian en Mare M/rthe en Jan Mischa en Sandy, Micky Adrie en Willy Bart en Ellen, Janne Nicolien en Maarten, Hanna Correspondentieadres: Haaimeet 6 4423 AH Schore De afscheidsdienst zal gehouden worden op zaterdag 26 maart om 10.30 uur in de Nederlands Hervormde Kerk van Retranchement. Voorafgaand aan de dienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk. Na de dienst zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar allen die hem tot op het laatst respectvol en zorgzaam hebben begeleid. Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor dat je achterlaat. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Maria Pieternella Verhage-Heystek Marie weduwe van fan Verhage Zij overleed in de leeftijd van 96 jaar. Terneuzen: Ad en Corrie Nieuwerkerk/IJssel: JanenRia Vlissingen: Ko Amemuiden: Bram en Anita Bergen op Zoom: Chris en Sonja Vlissingen: Rink en Annemiek Terneuzen: Han en Joke Middelburg: Bernhard en Judith Vlissingen: Ron en José Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn het personeel van Bachten Dieke dankbaar voor de goede zorgen aan ma besteed. 22 maart 2011 Koninginnelaan 2, Terneuzen Correspondentieadres: Haakmos 12, 2914 VB Nieuwerkerk/IJssel U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op zaterdag 26 maart van 13.15 tot 13.45 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag om 14.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Woorden schieten te kort Onverwachts is van ons heengegaan onze lieve nicht Nella en Jos Een beetje tederheid doet soms meer dan duizend woorden.... Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat rustig van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Jeanne Elise Celina Heijens-Loubet weduwe van Eduardus Heijens Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Sluiskil: Yolandeenjan Stefan en Angelique, Kasijn Marion en Maarten Axel: Edy 22 maart 2011 Prins Hendrikstraat 16,4571 HE Axel U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28 c te Terneuzen, op vrijdag 25 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 26 maart om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Gregorius de Grote te Axel, waarna de begrafenis in besloten familie kring zal plaatsvinden. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrif telijk condoleren. Na de dienst wordt u verwacht in de Halle voor een kopje koffie. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na haar moedige strijd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve dappere vrouw, onze lieve zorgzame (schoon)moeder en onze lieve oma Jos Bom - Bouma echtgenote van Dick Bom ★Amsterdam, 20-2-1929 t Vlissingen, 22-3-2011 Wij bewonderen haar positieve instelling, ook tijdens haar ziekte. Vlissingen: Dick Bom Drachten: Peter Bom Hilde Bontekoe Oost-Souburg: Jos(ien) Bom Fred Jansen Driehuis: Michiel Bom Kleinkinderen: Nynke Postma Martine, Simone, Casper, Lonneke, Wolfert Coosje Buskenstraat 12 4381 LE Vlissingen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Enige en algemene kennisgeving Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Lieve Hoogerwerf-Maenhout weduwe van Charel Hoogerwerf in de leeftijd van 74 jaar Kinderen en kleinkinderen Hoofdplaat, 17 maart 2011 Correspondentieadres: Ghistelkerke 531 4511 JN Breskens Overeenkomstig Lieve haar wens heeft het afscheid in besloten kring plaatsgehad. Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze gewaardeerde vrijwilligster mevrouw Elisabeth de Witte-van As Als vrijwilligster van de Unie Van Vrijwilligers heeft mevrouw De Witte zich jarenlang ingezet voor de cliënten van Zorggroep Ter Weel. Haar warme betrokkenheid zullen we missen. We wensen haar familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers en vrijwilligers locatie Ter Weel Goes Zorggroep Ter Weel namens de Raad van Toezicht Dhr. J.G. de Looff, voorzitter namens het Managementteam Mw. drs. J.A. Traas, bestuurder Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze vrijwilliger Bets de Witte-van As We hebben Bets leren kennen als een betrokken vrijwilliger. Met waardering en respect denken we aan alles wat zij in al die jaren voor cliënten en medewerkers van- SVRZ heeft betekend. We wensen haar familie allé mogelijke sterkte toe. Namens cliënten en medewerkers SVRZ, Ruud de Groot, locatiemanager SVRZ locatie Ter Valcke Rien Heijboer, directie SVRZ Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede herinneringen, nemen wij afscheid van onze tante Maria de Schrijver neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden ten gevolge van een noodlottig ongeval van onze buurvrouw Wij wensen haar kinderen, vriend, familie en vader van de kinderen veel sterkte toe bij het dragen van het gemis. Namens de buren van de Meerminnestraat te Sluis Theo en Carolien, Nicolas en Kirsten, Yanti en Renzo, Philip, Karine en Clairette, Edwin en Daisy, Ria en Lettie, Addy, Lenie en Karin, Michel en Nicole, Luc en Gertien, Familie Groosman en medewerkers Tot onze verbijstering vernamen wij dat ons oud-bestuurslid Chantal de Brabander totaal onverwacht is overleden. Wij wensen Alex, haar kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit zware verlies. Middenstandsvereniging Sluis Stichting Sluis Promotie üpflpiüJpl^| Wij danken u heel hartelijk voor uw belangstelling in welke vorm dan bök tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn zoon, onze broer, zwager en oom Martin Willem van der Blom Mart Het zijn voor ons even zovele bewijzen dat u mede een goede herinnering aan Mart zult bewaren. Een bijzonder woord van dank voor Dr. Dorrestein. Zijn aandacht en zorg werd zeer op prijs gesteld Fam. van der Blom. Bruinisse, maart 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33