464 Advertentie voor particulieren Zuid-Nederland Antwerpen Cruise kleintjesmarkt voor de lezers van deze krant! "mmkrn SO korting 2 personen T^Gegarandeer L vertrek. 32 donderdag 24 maart 2011 8-daagse riviercruise met het MS Allegro***+ incl. ontbijt en diner! lounge, restaurant, zonnedek met (lig)- stoelen en personenlift. Uniekaan boord is de wellness beautysalon, waar een professionele therapeut en een verzor gingsteam voor u klaar staan! VERTREKDATUM LR 32.438 23 april 2011 8 dagen normaal v.a.j&489" nu v.a. 464 Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2-persoonshut bene- dendek. Inclusief: 7 nachten verblijf aan boord van het MS Allegro, ontbijt, lunch en diner, beschreven vaarprogramma, Nederlandssprekende reisbegeleiding aan boord en 1 keer live-muziek. Exclusief; niet genoemde maaltijden en drankjes, fooien, excursies, entreegelden, reis- en annuleringsverzekering, reserve- ringskosten 17,50 per boeking (verplicht) en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen. Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR32438 Kies uw vertrekdatumklik hierop, bekijk de prijsbereke ning, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40006 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces, Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. /ffö) reisnummer LR 32.438 en actiecode WEG40006 iSCiR BKRAS.NL fcd waarom zou je meer betalen PRACHTIG VAARPROGRAMMA Dag 1: u reist op eigen gelegenheid naar de Bataviahaven in Lelystad voor de inscheping. De haven is uitstekend te bereiken met de auto en openbaar vervoer. Na de middag varen we naar onze hoofdstad Amsterdam. Dag 2: we bezoeken vandaag het vestingstadje Willemstad. Deze stad heeft een binnenhaven met tal van gezellige cafeetjes en restaurants. Dag 3: we zetten koers naar België en bereiken Antwerpen. Deze gezel lige stad heeft prachtige historische gebouwen en bijzondere musea. Dag 4: vroeg in de ochtend verlaten we Antwerpen en varen we naar win kelstad Hasselt met vele warenhuizen en winkeltjes. Dag 5: we varen over de Maas naar Maastricht met de Basiliek van Sint Servaas en het Vrijthof. Dag 6: na een stop in Cuyk zetten we koers naar Nijmegen, dat een gezellig oud centrum heeft en de beroemde Waalbrug. Dag 7; vandaag staan de Hanzesteden Zutphen en Kampen op het program ma. Hier vindt u talloze monumentale panden en fraaie pleintjes. Dag 8: ontscheping in Lelystad. MS Allegro**** Dit comfortabele riviercruiseschip is recentelijk geheel gemoderniseerd (2011) en beschikt o.a. over een bar, IIUUI vanaf Unieke voorjaarsaanbieding! Vaart u ook mee met deze cruise over de Nederlandse en Belgische wateren? Juist vanaf het water zult u aangenaam verrast worden door het uitzicht op onder meer de oude vestingstad Willemstad en historische Hanzesteden als Zutphen en Kampen. Ook staan de Vlaamse steden op het programma. Zo brengen we een bezoek aan Antwerpen en de winkelstad Hasselt. Een veelzijdige twee- landencruise met een heerlijke combinatie van cultuur, natuur en ontspanning aan boord van het gezellige MS Allegro! U boekt deze 8-daagse riviercruise, met vertrek uit Lelystad, al vanaf slechts 489 per persoon. Hierbij zijn verblijf en alle maaltijden aan boord inbegrepen. En wanneer u, als lezer van deze krant, vóór 29 maart 2011 met de actiecode WEG40006 boekt, krijgt u nog eens 50 korting bij 2 personen! Uw gegevens: Naam: Voorletters: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Plaatsen onder rubriek:.. Plaatsingsdatum: 3 regels adverteren 5,00 (p'er titel} elke regel meer kost u €2,- (per titel) Ik wil adverteren in: de Stentor DeTCTubantia De Gelderlander Brabants Dagblad Eindhovens Dagblad BN/DeStem PZC Machtiging: Ondergetekende machtigt Wegener Media éénmalig 2,50 (vul bedrag in) van zijn/haar bank-/girorekening af te schrijven Bank- of gironummer: Ik ben abonnee Doorplaatsen a 5,- (incl. 19% BTW) Handtekening:. Opgave via deze bon kost minimaal 2,50 (incl. BTW) administratiekosten, naast eventuele advertentiekosten (zie voorwaarden). Deze worden geïncasseerd via een eenmalige machtiging kunt deze bon invullen en in een gefrankeerde envelop opsturen naar: Wegener Media, Rubrieksadvertenties, Postbus36,6500 DA Nijmegen Tel: 0900 - opgeven (6743836) Email: Rubrieks.daobladen@weaenermedia.nl Gebruik voor ieder karakter één vakje. Zet het trefwoord in hoofdletters. Laat na elk woord een vakje open. Voorwaarden 1 Abonnees kunnen per kalenderjaar 3 advertenties plaatsen a 2,50 inch BTW (3 regels). 2Niet-abonnees betalen minimaal 7,50 incl. BTW incl. administratie kosten per advertentie (3 regels). 3 Per regel betaalt u 2,00 incl. BTW per krant 4 Betaling altijd via eenmalige machtiging 51 De bon dient uiterlijk 2 werkdagen voorplaatsing voor; 14.00 uur te zijn aangeleverd. 6 3 Uw gegevens dienen volledig te zijn ingevuld. Onvolledig ingevulde bonnen worden niet in behandeling genomen. 7m: De algemene verkoopvoorwaarden van Wegener Media zijn van toepassing. 8 Deze bon niet gebruiken voor Contactadvertenties, Van Harte advertenties en acties zoals Vaderdag en Moederdag. Bovenstaande tarieven gelden voor particuliere adverteerders. Voor zakelijke adverteerders gelden andere tarieven. Zakelijke adverteerders kunnen bellen met 0900 7 opgeven (6743836).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32