RWffflSB/ ALL INCLUSIVE SauerSand Altena S3 KRAS voor de lezers van deze krant! 30 I donderdag 24 maart 2011 Design Studio Woontrend Zeeland I Duinstraat 18a I 4371 AZ Koudekerke I Tel. (0118) - 55 55 60 I www.woontrend.nl Twitter: ©woontrend Facebook: @woontrendzeeland Woontrend Zeeland biedt een diversiteit aan hoog kwalitatieve gordijnstoffen, vloer en wandbekleding. Van merken als o.a. Van Besouw, De Ploeg, Desso, Eijffinger, Kendix, Jab, Luxaflex, Parade en Verosol. Wij adviseren u graag bij het kiezen van de juiste stoffering voor uw interieur. r 4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland fitnessruimte met sauna en solarium (tegen betaling). Uw kamer is sfeervol ingericht en voorzien van televisie en een badkamer met bad en/of douche, toilet en haardroger. AANKOMSTDATA LR 73.611 Ma. en vr. 21 maart t/m 28 oktober 4-/8-daagse reis van 6 mei t/m 28 oktober) 4 dagen, normaal v.a. €H49 nüv.a. €104 5 dagen, normaal v.a. €-+59 nüv.a. €144 8 dagen, normaal v.a. €-269 nüv.a. €254 Prijzen zijn per persoon, bij 2 personen. Inclusief: verblijf, ontbijtbuffet, picknicklunch, dinerbuffet, drankjes van 18.00 - 21.00 uur (fris, wijn, bier, koffie en thee) en een Sauerlandkaart (gratis openbaar vervoerkaart). Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden en reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht), bijdrage Calamiteiten fonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (verplicht) en toeristenbelasting ca. 1,50 p.p.p.d. (verplicht, ter plaatse te betalen). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR73611 Kies uw vertrekdatumklik hierop, bekijk de prijsbereke ning, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40003 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces, Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. /ftt reisnummer LR 73.611 en actiecode WEG40003 550,1 E&fl waarom zou je meer betalen Boek nü deze supercomplete autovakantie naar één van de mooiste streken van ons oosterbuurland, het Sauerland. De streek wordt gekenmerkt door een prachtige natuur en prachtig berglandschap waar u heerlijke wandelingen kunt maken. Wij selecteerden voor u het sfeervolle 3-sterren hotel Haus Keuthen in Elleringhausen, op basis van All Inclusive. Een 4-daags arrangement is ai te boeken vanaf slechts 119 per persoon en dat is inclusief dagelijks ontbijtbuffet, pick nicklunch, 3-gangenmenu of buffet en drankjes (fris, wijn, bier, koffie en thee van 18.00 tot 21.00 uur)! Met de speciale actiecode WEG40003 krijgt u als lezer van deze krant ook nog eens 30 korting bij 2 personen! ELLERINGHAUSEN Het kleine gouddorp Elleringhausen wordt omgeven door een prachtig berglandschap. Voor wandelliefheb bers is dit een perfecte vakantiebe stemming, want het grenst direct aan de bekende wandelroute Rothaar- steig. Op rustbankjes, ligstoelen en op picknickplaatsen kunt u de landschap pen op een heel nieuwe manier bele ven. Naast natuurzijn ookandere dorp jes in de omgeving van Elleringhausen een aanrader. Bezoek o.a. het vesting stadje Attendorn, waar u de Attahöhle druipsteengrotten kunt bezichtigen. Het plaatsje Olsberg in het hart van het Sauerland is ook zeker de moeite waard! De oude Hanzestad Korbach kent een oud centrum met overblijf selen van de dubbele stadsmuur. Hier kunt u heerlijk rondwandelen door de middeleeuwse steegjes en winkelen in het grotendeels autovrije centrum. U kunt ook een mooie tocht naar het stuwmeer aan de Edersee maken, waar u heerlijk kunt wandelen of een leuk boottochtje op het meer kunt maken. HAUS KEUTHEN*** Dit zeer sfeervolle familiehotel is rustig gelegen in het centrum van Elleringhausen. Het hotel beschikt o.a. over een receptie (met gratis kluisjes), restaurant en televisieruimte. Tegen betaling kunt u gebruikmaken van de

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 30