Janus Nijsse Jan Weststrate Jan Weststrate 20 I familieberichten maandag 21 maart 2011 (Tlcnseflliflq.nl "Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij met haar mochten doorbrengen, delen wij U mede dat, omringd door liefde en warme gedachten van allen die haar dierbaar waren, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Emmy Amelia Johanna Verdonck echtgenote van Theo Neve Tjimahi (NOI) 3 mei 1930 Terneuzen 118 maart 2011 Sas van GentTheo Neve Sas van Gent: Emmy Sas van GentThea Sas van GentJos en Marijke Johan Esther - Job, Evi Anja Eschwin - Thijn, Sarah Philippine Thurry en Annie Vincent Kelly Timo Familie Verdonck Familie Neve Vier Ambachtenstraat 20 4551 HB Sas van Gent Ma is overgebracht naar Familiehuis 'De Geslootene Boom", Kleine Markt 5/6 te Sas van Gent, waar u dinsdag 22 maart om 19.00 uur afscheid kunt nemen. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 23 maart om 14.00 uur in de 'Heilige Maria Hemelvaart' Kerk, Markt 4 te Sas van Gent. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Gelieve geen bezoek aan huis. Alleen schriftelijke condoleances. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis "De Redoute" en van afd. B2 van ziekenhuis De Honte. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd geef ik u kennis van het overlijden van mijn vrouw Martha L.A. Onghena-Van Gasse echtgenote van Robert E.M. Onghena in de leeftijd van 75 jaar. AxelR.E.M. Onghena 19 maart 2011 Koestraat 26 4571 GL Axel De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 24 maart om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen. Bedroefd, om de grote leegte die zij achter laat, maar dankbaar voor de liefde, delen wij u mee, dat volkomen onverwachts van ons is heengegaan, onze lieve oma Matty de Rijke - Westerweele weduwe van Frans de Rijke in de leeftijd van 89 jaar. Anneke en Sam Cody Stephanie Imogen en Sebastiaan Jeroen en Svenja Raven en Hailey Arjen en Patricia Vtissingen, 20 maart 2011 Dc crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 25 nr.art 2011 om 14.00 uur in crematorium Middelburg, estelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. -Correspondentieadres: Lunenburg 26,4385 EP Vlissingen- Zoveel soorten van verdriet, ik noem ze niet, maar ééri: het afstand doen en scheiden... en niet het scheiden doetzo'n pijn, maar het afgesneden zijn... Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Janus Geerard Nijsse in de leeftijd van 74 jaar Wilhelminadorp: Tannie Nijsse-Westdorp Kats: Kees en Corella Dimitri, Rosalie Gapinge: Mary en Frans Rachelle Wilhelminadorp: Tineke Kamperland, 18 maart 2011 H.A. Hankenstraat 16, 4475 AK Wilhelminadorp Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 23 maart van 13.15 tot 13.45 uur in de consistorie van de Protestantse Kerk aan de Brugstraat te Wilhelminadorp. Om 14.00 uur zal de dienst van Woord en Gebed worden gehouden, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Wilhelminadorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven we kennis van het toch nog onverwacht overlijden van onze broer, zwager en oom Janus Nijsse In de leeftijd van 74 jaar. We zullen hem in onze familiekring missen. Goes: J.L. Nijsse K. Nijsse- Goosen Goes: L.J. Nijsse M. Nijsse- Knol Goes: M.G. Schipper- Nijsse W. Schipper Goes: G.M. Goosen-Nijsse K. Goosen Goes: M.J. van der Héijde-Nijsse A. van der Heijde 's Heer Abtskerke: C.M. Nijsse in herinnering A.L. Nijsse-Wiskerke A.A. Janse 's Heer Hendrikskinderen: M.C. Dagevos-Nijsse Th.P. Dagevos Piscopiano: A. Nijsse (Kreta) M. Vos Goes: W.A. Nijsse N. Groenewegen Neven en nichten Wilhelminadorp, 18 maart 2011 Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Wij zullen hem missen Maasdijk: Hannie en Lex Wilhelminadorp: Cobie en Jan en kinderen Draag elkanders lasten en vervul alzo de wet van Christus (Trouwtekst 17 maart 1954) In liefdevolle herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest, delen wij u mee dat, omringd door allen die hem dierbaar waren, rustig en kalm is overleden onze lieve en zorgzame man, vader, schoonvader, opa en "opi", Nieuwdorp, 10 september 1926 Vlissingen, 18 maart 2011 Mien Weststrate - Koets Nelleke en Jur Heeres - Weststrate Jeanine en Reinder, Thijmen Léonie en Wouter Matthijs en Amber, Julia Miep en Henk Moerenhout - Weststrate Inge en Rudie Irma en Frank Frank Vredehoflaan 514 4382 CJ Vlissingen De afschèidsdienst zal worden gehouden op woensdag 23 maart 2011 om 13.00 uur in het kerkcentrum Open Hof, Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.30 uur tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de consistorie van de kerk. De begrafenis zal om 14.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het wijkcentrum Open Hof, Alexander Gogelweg 59. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom. Wij wensen Mientje en de kinderen veel sterkte toe namens de familie Weststrate. Wemeldinge, 18 maart 2011 Heel verdrietig maar dankbaar voor alle mooie herinne ringen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve zwager en oom Jan Weststrate Nelly Janse-Koets t Piet Janse t Truus Janse-de Neef t Marie Anthonisse-Koets Jaap Anthonisse t Arie Koets t Adrie Koets-Kouwer Wim Koets t Bram Koets t Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20