Üy£fjH£i£f] ff) mensenlinq.nl maandag 21 maart 2011 familieberichten 119 Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven; Matt. 11 28 Na een lang leven is in haar Heer en Heiland ontslapen onze moeder en oma Leuntje van den Broeke - Jongepier sinds 4 januari 2007 weduwe van Laurens van den Broeke Vrouwenpolder, 22 augustus 1914 t Middelburg, 19 maart 2011 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Middelburg, Zorgcentrum Swerf-Rust Correspondentieadres W. van den Broeke Zwanenhof 11 4332 DK Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 24 maart om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt), Schoolstraat 9 te Vrouwenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vrouwenpolder om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede herinneringen, nemen wij afscheid van onze tante Leuntje van den Broeke-Jongepier Neven en nichten van den Broeke Na een leven van liefde en zorg voor velen, en dankbaar voor de vele mooie herinneringen/geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en oom Ludovicus Josephus de Clerck Louwie weduwnaar van Anna Sara de Lijzer 10 maart 1910 18 maart 2011 Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Van der Sluysstraat 7 4527 AT Aardenburg De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 23 maart om 10.30 uur in de Parochiekerk H.Maria Hemelvaart te Aardenburg, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Enkel schriftelijke condoleances. We zijn verdrietig om het overlijden van onze zus en schoonzus Anna Maria Finson - van Boven Nieuwdorp, 12 februari 1921 Ede17 maart 2011 Zij was sinds 23 maart 1993 weduwe van Boudewijn Jan Finson Nieuwdorp: M.A. van Boven - Cijsouw Goes: C. Huissoon Poortugaal: J.A.van Boven P.L.van Boven-Markusse Oost-Souburg: M.J.van Boven A.Y.W.van Boven-Bosdijk Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma, overgrootmoeder en betovergrootmoeder Digna Goulooze - Korsuize sinds 1972 weduwe van Pieter Goulooze in de leeftijd van 89 jaar. Vught: Corrie en Piet Peter en Ella Renate en Christiaan Pieter en Mandy Kees en Henriëtte Daniëlle en Henk, Ryan Chan tal en Thomas Schuddebeurs: Ina en Jan (in liefdevolle herinnering) Collin Dianne Yerseke: Leo en Wanda Janita Patrick Angelina en Ed Een speciaal woord van dank voor de medewerkers en vrijwilligers van Cleijenborch voor de liefdevolle aandacht en verzorging. 17 maart 2011 Zorgcentrum Cleijenborch, Colijnsplaat Correspondentieadres: Nederhor 2, 4401 JX Yerseke De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 22 maart om 14:00 uur in de ontmoetingsruimte achter de hervormde kerk, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend zal om ongeveer 13:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren^-, in voornoemde ontmoetingsruimte. /"T^ Dag lieve Oma Digna Altijd zorgzaam en liefdevol, Je was een echte oma voor ons. Rust zacht. Liefs Patrick, Angelina Ed Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij 'in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jeannette Dolphina de Keyzer-de Wilde weduwe van Joseph de Keyzer Zij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Bergen op Zoom: Ronnie en Truus de Keyzer-van Gaans Hulst: Carlo de Keyzer t Kruiningen: Rita en Jaap Kole-de Keyzer Koewacht: Kitty en Mare De Wilde-de Keyzer Klein- en achterkleinkinderen Een woord van dank aan het personeel van Truffinoweg 240 voor de goede en liefdevolle verzorging. 18 maart 2011 Eikenlaan 75,4576 BK Koewacht U kunt afscheid nemen van ma in familiekamer 2 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op dinsdag 22 maart van 18.00 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 24 maart om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28 c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Hedenmorgen bereikte ons het droevige bericht onze oud voorzitter Ton Koomen op 68 jarige leeftijd helaas overleden is. Hij was nog maar pas ziek, dus komt zijn overlijden erg onverwacht. Ton was enkele jaren voorzitter van onze vereniging en daar hebben we hem leren kennen als een recht voor zijn raap man. Voor sommige mensen soms ietwat moeilijk te begrijpen. Maar in ieder geval wist men, wat men aan Ton had, en daar ging het om. We zullen hem missen en niet alleen langs de lijn. Wij wensen Bep en verdere familie veel sterkte toe in deze droevige periode. Bestuur en leden A.Z.V.V. Lieve Nicole, We slaan onze armen vol met liefde om jullie heen om jullie te steunen bij dit vreselijke verlies. Je collega's van Take Care Wie we zijn danken we aan jou, je hebt het goed gedaan. Met diepe verwondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden en onze dankbaarheid voor de liefde die wij van haar mochten ontvangen geven wij u kennis dat rustig is heengegaan onze lieve moeder en oma Adrie van Dongen-Speelman weduwe van Simon van Dongen in de leeftijd van 74 jaar. Lenie en Jan Daisy, Patrick Henny en Rob Perry, Cherylin Bea en Johan Stefan (in liefdevolle herinnering) Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de I.C.-af deling van het Admiraal de Ruy ter Ziekenhuis te Goes voor de goede zorg. Goes, 19 maart 2011 Correspondentieadres: Hoge weg 7 4328 PA Burgh-Haamstede Mam is thuis op haar eigen kamer nr. 184 van Zorgcentrum "Duinoord", Kloosterweg 18 te Burgh-Haamstede waar u afscheid van haar kunt nemen op dinsdag 22 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats in besloten kring. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Zelfs door een dal van diepe duisternissen waar ik het licht der levenden moet missen, vrees ik geen kwaad, want Gij zijt aan mijn zijde met stok en staf,, tot troost en tot geleide. Onder het oog van hen die mij verraden richt Gij mij toe het nachtmaal der genade. Psalm 23 2 LvdK Na een veelbewogen leven nam God tot zich Jan Nauta tweelingbroer van zijn geliefde zus Johanna Nauta die overleden is op 7 juli 2005 Geboren te Vlaardingen Overleden te Domburg 16 oktober 1923 19 maart 2011 Uit aller naam J. Zwemer Exc. Test. Onze dank gaat naast mevr. M. Damen en dhr. L. Minderhoud, ook uit naar het personeel van Zorgcentrum Simnia voor de jarenlange, liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Brouwer ij weg 27 a 4357 CD Domburg De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 23 maart op de begraafplaats te Westkapelle om 12.00 uur. Vooraf zal een afscheidsdienst gehouden worden om 11.15 uur in het Jeugdgebouw, Markt 65 te Westkapelle. Deze dienst wordt geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. G.M. van der Linden. Niemand valt of hij valt in Uw handen en niemand leeft of hij leeft naar U toe. Huub Oosterhuis Met bewondering en respect voor zijn kracht en door zettingsvermogen, hebben wij vernomen dat veel te vroeg is overleden Andries Meijsen vader van onze leerling Rudy Meijsen (Havo 5) Wij wensen Rudy, zijn familie en vrienden Gods steun toe en wensen hun de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens bestuur, directie, personeel en leerlingen van het Ostrea Lyceum drs. J.A. Brand rector

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19