Johanna Maria Engelina Middendorp Joke Corrie Pannekoek-Sijrier Piet Adriaansens (I lnens0nllflq.nl zaterdag 19 maart 2011 familieberichten 139 Wij zijn verdrietig om het overlijden van een markant HSD-er Andries Meijsen Andries heeft zich jarenlang met veel passie ingezet voor Hockeyclub Schouwen-Duiveland. Velen zullen hem kennen als 'de man met de hoed', maar voor even zoveel was hij de man met wie je over vrijwel alles kon praten. Een man die over veel humor en relativeringsvermogen beschikte, op z'n tijd dwars tegen alles en iedereen durfde in te gaan, maar altijd met veel respect omging met zijn medemens. Wij gaan hem missen en denken met warmte terug aan de tijd dat hij actief was bij onze club. Komende jaren zullen we nog vaak herinneringen aan hem ophalen. Wij. wensen Nicole, kinderen, kleinkinderen en iedereen die Andries lief had, veel sterkte in deze moeilijke en droevige tijd. Bestuur en leden Hockeyclub Schouwen Duiveland Ons bereikte het droevige bericht dat Andries Meijsen de vader van onze leerling Brendan uit groep 7 is overleden. Wij wensen Nicole, Brendan, Kim en Rudy veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Personeel, OR en MR van de St. Willibrordusschool, Zierikzee Erg geschrokken zijn we toen we hoorden dat Andries Meijsen de vader van ons klasgenootje en vriendje Brendan is overleden. Wij wensen Brendan, Kim, Rudy en Nicole heel veel sterkte toe. We hopen dat we Brendan kunnen steunen de komende tijd. Mirthe, Julia, Isa, Denise, Jasmijn, Ilse, Danique, Nienke, Sascha, Rika, Roemer, Hidde, Stanley, Bradley, Max v. G, Luuk, Jelle, Jesse, Max L., Roy, Fabian, Justin, Ezra, Jasper, juf Gerda en meester Peter Op 8 maart 2011 is te vroeg overleden, mijn moeder en onze (schoon)zus: 1-3-1954 1-8-3-2011 Wegens omstandigheden is Joke op 17 maart in besloten kring begraven. Middelburg Dominique en Jessica Bakker Anröechte Berna en Eddy Heise (Duitsland) Oostkapelle Cupi en Ko Maljaars Correspondentieadres: Fam. Bakker John Lennonplein 47 4337 PP Middelburg Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve tante Wij zullen haar missen Nieuwerkerk: Ineke de Haan - Peute Jaap de Haan Zoutelande: Francien den Otter-Sijrier Wim den Otter En mijn ziel spreidde haar vleugels uit en vloog door de stille landen als vloog ze naar huis. Vol verdriet berichten wij u dat onze Mien is overleden Willemina Johanna Westenburger - Corré 28 mei 1937 Domburg 17 maart 2011 weduwe van J. A. B. Westenburger Machteloos hebben wij de afgelopen maanden Mien met zienderogen achteruit zien gaan als gevolg van haar langdurig slopende ziekte. Lichamelijk volledig uitgeput, maar met een geestelijke kracht tot 't laatst toe. Ongelooflijk hoe sterk zij altijd is gebleven, niet alleen voor haar zelf, maar ook voor haar dierbaren. In het bijzijn van hen die haar liefhadden ging zij rustig van ons heen. Paul Westenburger Irene Akkerdaas - Corré Rien Akkerdaas Rob en Natalie Barbara en Mario Evert-Jan en Debbie-Lee Anneke de Zwaan - Corré Ruud de Zwaan Monique en Mario Alain en Nina Claire en Sjoerd Sophie en Aynsley Maurice en Angelique Max, Bo, Indy en Kyra René Corré Ria Corré - Luypen Ivonne Jan-Jaap en Mirjam Flavio, Floris Rudie Corré (in herinnering) Leontine Corré (in herinnering) Ine van Zetten - Corré Christoffel van Zetten Karei van IJsseldijk Correspondentieadres: A. De Zwaan - Corré Lijsterhofstraat 17 4357 CC Domburg Op maandag 21 maart van 18.3*0 tot 19.30 uur kunt u afscheid nemen van Mien, J. W. Schuurmanstraat 10 te Domburg. U bent uitgenodigd voor de afscheidsbijeenkomst op dinsdag 22 maart om 14.00 uur in Duingalerie - Hotel Duinheuvel, Badhuisweg 2 te Domburg. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de Algemene Begraafplaats te Domburg. Na de begrafenis komen wij weer samen in de Duingalerie voor een hapje en een drankje. - alleen schriftelijke condoleances - Met verdriet, maar vol fijne herinneringen, nemen wij afscheid van onze vriendin Mientje Westenburger - Corré Wij zullen haar vriendschap, belangstelling en warmte missen. Ko en Miep De vele kaarten, brieven, e-mails, telefoontjes, bezoekjes en warme woorden bij het afscheid van Piet hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Het gemis blijft groot, maar het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Piet in zijn leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u via deze weg hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Hulst, 19 maart Tiny Adriaansens - Courtin Marisa en Mark, Siem Francesca en Eric, Zara en Frederique Het is voor ons overweldigend geweest om zo ontzettend veel - kaarten, e-mailtjes, mooie herinneringen en bemoedigingen te i 1 hebben ontvangen na het overlijden van Han Blaasse Hieruit is gebleken hoe geliefd Han was. Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Wij zijn superblij met alle reacties. Het geeft ons de kracht om door te gaan. Els, Bart, Anne-Ruth Fam. Blaasse Fam. Los 1 Vlissingen, maart 2011 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de overweldigende belangstelling en de schriftelijke en persoonlijke condoleances die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Catharina Breel-Buijs ,Met warme gevoelens kijken wij als familie terug op de- mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Al deze blijken van medeleven en belangstelling zijn ons tot steun geweest en hebben ons goed gedaan. Familie Breel Veere, maart 2011 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn man Frank Dierikx Uw aanwezigheid bij de crematie, mooie brieven, bloemen en andere blijken van medeleven zijn ons tot steun geweest. Axel, Lilian Dierikx-Mattheijssen, Martine& Rik Terwijl we vaarwel zeggen tegen een van ons zijn we misschien eenzaammaar we zijn niet alleen. "The Family Tree", Venice Het doet ons goed zoveel kaarten, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze trotse vader en opa Arij Gillis Geelhoed Onze oprechte dank daarvoor. Aartje, kinderen en kleinkinderen Wissenkerke, maart 2011 Voor de vele blijken van medeleven en de belangstelling na het overlijden van Adriana Krina van der Heijden-Back willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven is voor ons een grote troost. Uit aller naam: H. van derHeijde. Veere, maart 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39