Jublfeym 3 8 familieberichten zaterdag 19 maart 2011 (nensenlinq.nl Voorde vele kaarten, bloemen en cadeaus, ontvangen bij ons 60-jarig huwelijk, zeggen we hartelijk dank. Het was voor ons een onvergetelijke dag. Kapeiie: Piet en Nel Oreel Psalm 121 Na een lang leven, waarvan de laatste jaren niet gemakkelijk voor haar waren, is overleden onze tante Helena Pieternella Bijl - tante Leen - Vlissingen, 03-09-1913 Middelburg, 16-03-2011 Zoutelande: Lenie Corbijn-Bijl Willem Corbijn -in herinnering- Coevorden: Pieter Bijl Ad Bijl-Eversdijk -in herinnering- Fenna van Wijk Leiden: Co Kooman Corrie Kooman-Jacobse Veere: Jan Kooman Wietske Kooman-Plantinga Middelburg: Inekë Kooman Simon Sies -in herinnering- Delft: Dick Kooman Mieke de Munck Kees Kooman Ineke Kooman-Hekman achterneven en -nichten Zorgcentrum Rustenburg Correspondentieadres: Ineke Kooman, Beukenlaan 9, 4334 BZ Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 21 maart van 12.45 tot 13.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst waarin wij haar leven gedenken zal om 13.30 uur worden gehouden in de aula aldaar. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot een informeel samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Rustenburg voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en oud-gezagvoerder van het loodsvaartuig Fomalhaut H. Blaauw (Harry) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 18 maart 2011 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit H. Blaauw (Harry) Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.J.M. van Berlo, voorzitter M.C.T. van Ravesteijn, secretaris Vlissingen, 18 maart 2011 Als een rots in de branding Trotseerde ze elke wind Als een spin in haar web Voerde zij haar bewind In het ochtendlicht haar rust vindend Ontstijgend moeder aarde Ons lot bestempelend wij moeten aanvaarden. Dankbaar voor al haar liefde en zorg tijdens haar lange leven, maar verdrietig vanwege haar heengaan, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Maatje Janna Schunselaar sinds 1980 weduwe van Anthonij Jacobus Bok in de leeftijd van 96 jaar. Margriet en Gerard Adam Dennis en Susanne, Sophie en Marco Stefan en Tamara Faya Ria en John Merk Judith en Jeroen Jayden Correspondentieadres: Anjelierenlaan 92, 4382 VH Vlissingen. Wij bedanken alle medewerkers van "het Gasthuis" afdeling Bolwerk voor hun liefdevolle verzorging tijdens haar revalidatieproces. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op maandag 21 maart om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Hierbij geven wij u kennis dat na een moeizaam leven, in alle eenvoud van ons is heengegaan mijn zus en onze tante Elizabeth Neeltje Hart Beth In de leeftijd van 88 jaar. N.E. Manni - Hart Neven en nichten Zierikzee, 15 maart 2011 Zorgcentrum De Wieken Correspondentieadres Fam. Hart Vloedstraat 18 4321 AN Kerkwerve De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats van Kerkwerve. Ik neem. afscheid van degenen die ik liefheb, om te gaan naar degenen die ik liefhad Wij zijn erg verdrietig dat we onze lieve vader en onze allerliefste opa uit handen hebben moeten geven. Marinus Meesen Gehuwd met Jannie Marie Feijtel (t 18 juli 2004) Ridder in de Orde van Oranje Nassau Waterlandkerkje 6 oktober 1930 t Antwerpen 17 maart 2011 We zullen zijn betrokkenheid, zijn trouw en zijn humor heel erg missen. We zijn dankbaar voor alle mooie jaren'die we met hem hebben gedeeld. Kapelle Annemarie en Kees 't Hart-Meesen Christiaan Annelies Michiel (in herinnenng) S chore Marianne Meesen Daan Overtoom Thijs Overtoom Wouter Overtoom De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op woensdag 23 maart om 14.00 uur in gemeenschapscentrum "deVroone", C.D.Vereekestraat 74 te Kapelle. Aansluitend zullen we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in "deVroone". Correspondentieadres A. 't Hart-Meesen Bellefleurstraat 34 4421 DK Kapelle Pa kende heel veel mensen. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan nodigen wij u hierbij uit. Bedroefd delen wij u mede, dat is overleden onze broer, schoonbroer en oom Marinus Meesen Namens de familie Meesen Slickenburgschans 2-17 4501 LC Oostburg Nog sneller dan verwacht is Adriana Meijboom- Beenhakker op 16 maart 2011 overleden. Ze is 68 jaar geworden. Wageningen, Frits Meijboom Middelburg, Ad Beenhakker Castricum, Gerard en Ida (fWille- Béenhakker Curasao, Raymond (t) en Annelie (Bobbie) Rojer- Beenhakker Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Spuistraat 5 4331 EX Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 38