Ontdek puur luxe op deze 5 sterren cruisevakantie Stap aan boord van Cruise Exclusief'en ontdek het 5 sterren schip de Seadream I Seadream staat voor absolute topklasse op het hoogste niveau. Dit intieme cruise- jacht beschikt over 55 buitenhutten voor 112 passagiers. Aan boord vindt u tal van faciliteiten, zoals een fitness, Aziatische spa met Thalasso therapie, sauna, stoombad, een zwembad en natuurlijk een fabelachtig restaurant. Daarnaast beschikt het schip over een Marina-platform vanwaar uit op zee watersporten te beoefenen zijn. Kom tot rust onder het genot van een drankje op het dek van de Seadream I en dineer in de openlucht onder de sterren. U verblijft op basis van volpension maar ook uw dranken aan boord zijn inbegrepen in de prijs. Aan boord worden de mooiste wijnen en heer lijke cocktails geschonken. Aan u de keus! U hebt altijd de wens gehad om op uw jacht langs de Cote d'Azur te varen, dan is dit uw kans om deze droom eindelijk waar te maken. Cruise Exclusief heeft voor haar klanten het intieme 5* jacht de Seadream I gecharterd. Reisschema •Vlucht van Amsterdam of Rotterdam naar Nice (Frankrijk) U wordt in Nice opgewacht en begeleidt naar de transfer om te vertrekken naar de oude binnenstad van Nice. Net na de middag gaan we richting de haven om in te schepen aan boord van de Seadream I Vertrek voor Ville-France, diner onder de sterren cruisend door de baai van Ville-France San Remo oftewel de bloemenstad van Italië. Bezoek het oude centrum "La Pigna" en dwaal door de idyllische middeleeuwse straatjes van deze prachtige stad, ondertussen bereidt de crew van de Seadream I uw lunch klaar. •'s Middags komen we aan in het statige Menton, in deze oude Franse stad proeft u nog altijd de grandeur van vervlogen tijden. U kunt ervoor kiezen aan boord van uw jacht te blijven en gebruikte maken van de gratis watersportactiviteiten, of op een van de hemelbedden eindelijk eens dat boek te lezen wat op u lag te wachten. We blijven tot middernacht in deze mooie stad, dus's avonds kunt u heerlijk een terrasje pakken op de romantische Rue St Michel. Bovenstaande prijzen zijn inclusief: - Retourvlucht Amsterdam of Rotterdam naar Nice met transavia.com - Transfer van de luchthaven van Nice naar de haven Nice - Transfer van Monte Carlo naar Cannes - Transfer van Cannes naar de luchthaven van Nice - Havengelden en belastingen - Alle maaltijden en dranken aan boord van de Seadream I - Fooien - Hotelovernachting en ontbijt in Hotel Martinez Als u op zaterdag rustig wakker wordt.vaart uw jacht richting Monte Carlo. In Monte Carlo gaan we het jacht verlaten. Als u de Kathedraal of het paleis van Monte Carlo bezichtigt, wordt uw bagage naar de touringcar gebracht. De volgende stad zal Cannes zijn, in Cannes verblijven we in het topklasse vijf sterren Hotel Martinez, gelegen aan de boulevard La Croisette. Tijdens deze zaterdagavond is de keuze aan u, u kunt dineren in het twee sterren Michelin restaurant"La Palm d'or"met schitterend uitzicht over de baai van Cannes, of ontdek een van de intieme restaurant jes in deze mooie oude binnenstad. Deze laatste dag kunt u Cannes bekijken door de ogen van de Fransman, wandel over de boulevard, of maak een excursie naar de eilanden lies des Lerins. Deze twee eilanden voor de kust van Cannes kunt u vanaf de haven van Cannes met de boot bereiken. Het is een aanrader om het voormalig klooster Fort Vauben te bezoeken, of maak een wandeling over het eiland. Mocht u liever lekker op het strand van Cannes willen blijven dan is het goed vertoeven bij "Beach Club Martinez". Rond de klok van 18.00 wordt u opgehaald om u naar de luchthaven van Nice te brengen, om zodoende de avondvlucht te nemen naar Amsterdam of Rotterdam. Alle prijzen zijn in euro per persoon op basis van twee persoonsbezetting, beschikbaarheid en wijzigingen. IÉ yfüü Yacht Club Deck 2 I.495, Yacht Club Deck 3 1-595; Yacht Club Deck 4 1.695: Commodore Suite 2.895' Admiral Suite 2.995, Owner's Suite 3-995 SEADREAM VACHT CLUB' Kijk voor ons aanbod op niveau op www.cruise-exclusief.nl. Of bel voor persoonlijk advies 020 - 42 84 330 «Hs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 17