na Faasse Fermont II Synchro BEDRIJFSHUISVESTING Frans den Hollanderlaan 12, Goes Telefoon 0113 - 250 555 bog@faasse-fermont.nl www.faasse-fermont.nl 088-SYNCHRO NVM www.synchromakelaardij.nl iSfll.TiE1* jn business Wijngaardstraat 53, Goes In het centrum van Goes bieden wij een karakteristieke kantoorpand met een achterterrein geschikt voor 6 parkeerplaatsen op een perceel van totaal 263 m2. De begane grond heeft een opp. van ca 142 m2 en beschikt over spreekkamers, kantoor ruimten, receptie, keuken en 2 toilet ten. De ruime kelder is bereikbaar met een vaste trap en uitermate geschikt voor opslag evenals de zol der. De le vera, van het kantoor is ca 90 m2 groot. Huurprijs 39.900 per jaar Industrieweg 6, Terneuzen Bedrijfsruimte aan de rand van het centrum op een perceel van 4.380 m2. Totaal is ca. 980 m2 kantoorruimte beschikbaar inclusief kantine en verga derzaal. De ruimten zijn opgedeeld in diverse individuele kamers en kent een royale balie/entree. Aan de voorzijde is een ruime parking. De werkplaats is totaal ca 1150 m2 is opgedeeld in grofweg 3 ruimten met overheaddeu- ren. Verder is er nog een fietsenstalling en een technische ruimte. Prijs nader overeen te komen huurprijs vanaf 125 perm2 Noordstraat 10Terneuzen Winkelruimte op een zeer goede zichtlocatie, bestaande uit totaal 3 bouwlagen op een perceel van totaal 274 m2. Het pand neeft een moder ne uitstraling en is goed geoutilleerd. Het front is ca. 9 meter breed. De begane grond heeft 175 m2, het sou terrain totaal 150 m2, waarvan 100 m2 winkelruimte. Op de verdieping is een pantry, kantine, magazijn en extra kantoorruimte. Aan de ach terzijde is een eigen terrein voor 3 parkeerplaatsen. Koopprijs 545.000 k.k. Stadspoort, Goes Kantoorruimte op de begane grond met een totale opp. van 31 8 m2 in Business Center de Stadspoort. Gelegen op een toplocatie, in het centrum van Goes op steenworp afstand van het NS station. Het geheel bestaat uit een entree, 2 spreekkamers en een ruime kantoor tuin waar. men eveneens toiletgroe pen en pantry vindt. De afwerking van dit kantoorpand is luxe. Bij deze kantoorruimte horen parkeerplaatsen in de ondergrondse parkeergarage. Huurprijs 160 per m2 Plesmanpark II, Goes Op de goed zichtbare locatie aan een van de belangrijkste uitvals wegen van Goes staat dit fraaie bedrijfsverzamelgebouw bestaande uit 3 verdiepingen bereikbaar via trappenhuis of lift. Het bestaat uit meerdere bedrijfsunits en momen teel is nog een ruimte van 230 m2 beschikbaar. Het gebouw kenmerkt zich door zijn hoogwaardige mate rialen en geeft het pand een uitmun tend design. Huurprijs 85 per m2. Nieuwe Kerkgang 1-21, Middelburg In Middelburg bieden wij een unieke ruimte op een unieke locatie welke geschikt is voor horeca of winkel. Her is gelegen in het complex "onder de toren" in het monumentale cen trum. Het pand biedt circa 226 m2 BVO bestaande uit meerdere niveau verschillen. Er is een glazen pui met zicht op de binnenplaats welke wordt gedeeld met enkele winkels en ruimte biedt voor bijvoorbeeld terras. Smithweg 17, Goes Op bedrijventerrein "De Poel II" bieden wij fraaie bedrijfsunits aan met een begane grond opp. van 120 respectievelijk 144 m2. De units zijn voorzien van een overheaddeur, aparte loopdeur, toilet, gevlinderde vloer en verdiepingsvloer. Op de ver dieping is een kantoorruimte aanwe zig. De vrije hoogte is ca, 7 meter. Deze panden zijn ideaal voor kleine bedrijven, starters of als opslag. Danielsweg 36, Heinkenszand Op een goed bereikbare locatie, op bedrijventerrein de Noordzak, bedrijfsunit geschikt voor diverse doeleinden. De ruimte heeft een totale vloeroppervlakte van ca. 120 m2 en is een geheel open ruimte. Het totale perceel is 182 m2. Het bui tenterrein is geschikt voor parkeren. De ruimte is zowel via de overhead deur als via de aparte loopdeur te betreden. Nieuwstraat 368, Middelburg Op een goede zichtlocatie aan de rand van het winkelcentrum in het hart van Middelburg, bieden we een kantoorruimte op de begane grond. De kantoorruimte heeft circa 150 m2 BVO en bestaat uit een royale entree, meerdere kantoorruimten, een pantry, 2 toiletgroepenen een bin nenplaats gesitueerd op het westen. Kuyperspoort 224, Middelburg Op een van de mooiste plekjes van Middelburg gelegen sfeervolle kan toorruimte bestaande uit 133 m2 op de eerste verdieping van het pand met de naam Borneo. Deze verdie ping is bereikbaar middels een trap. De voorzieningen zijn o.m. een pan try, 2 toiletten, te openen ramen. Huurprijs 12.635 per jaar Huurprijs vanaf 9.000 per jaar Huurprijs 125 per m Huurprijs 7.200 per jaar Huurprijs 80 per m2 per jaar Lange Noordstraat 24, Middelburg Op een zeer goede zichtlocatie kantoor- /winkelruimfe, bestaande uit totaal 3 bouwlagen, in hartje centrum Middelburg. Het pand heeft een: fraaie karakteristieke uitstraling en is goed geoutilleerd. Het front is ca. 5 meter breed. De begane heeft totaal ca. 65 m2 en de verdiepingen beide 36 m2. Op de begane grond is een grote open ruimte, pantry, toilet. Aan de achterzijde is kleine achterplaats die alleen inpandig bereikbaar is. Huurprijs op aanvraag Van de Spiegelstraat 2, Goes Multifunctionele kantoorruimte in een kenmerkend gebouw aan de rand van het centrum van Goes De bereikbaarheid is optimaal en er is voldoende parkeer gelegenheid voor de deur aanwezig. De beschikbare kantoorruimte is op de eerste verdieping en is circa 422 m2 BVO. Aanwezige voorzieningen zijn o.m. pantry, meerdere toiletgroepen, brandblusinstallatie, flexibele scheidingswand, klimaatbeheersing, dafavoorziening. Huurprijs €115 per m2 per jaar Bedrijfsruimte op een totaal pérceel van 3.890 m2 welke in zijn geheel aangeboden wordt.. Het geheel is zeer geschikt voor bedrijven met een showroom/baliefunctié met magazijn/ opslag/productie en kantoorruimte. Binnen het b estemmi ngspl an zij n hi er toe uitgebreide mogelijkneden. Begane grond: showroom met balie en verkoopruimten 712 m2, magazijnruim te met gedeeltelijke entresolvloer 1148 m2, bunkerrruimte tbv specialistische opslag 204 m2. Verdieping: totaal 250 m2 opgedeeld in vergaderzaal en kantoorruimten. Buitenterrein: voorzijde is volledig voorzien van parkeerplaatsen, aan de achterzijde is een expeditiezone en evt. buitcnopslag. bedrijfsmakelaardij Dorpsstraat 82, Heinkenszand In de drukbezochte winkelstraof op een fantastische zichtlocatie, bieden wij een winkelpand met een totale BVO van circa 490 m2. Achter de bestaande winkel is ruimte voor uitbreiding of vóór opslag. De verdieping biedt vele mogelijkheden. Op eigen terrein is ruimte voor meerdere parkeerplaatsen. Het totale perceel is 1.1343 m2. Oostpolderweg Krabbendijke Bedrijfsruimte op een zeer goed bereikbare zichtlocatie geschikte voor diverse doeleinden. Het totale perceel betreft 7.675 m2. Hef geheel bestaat uit een kantoorgebouw van circa 166 m2 met daarin meerdere werk- en spreekkamers, pantry met kantine en toiletten. Verder zijn er 2 hallen van 2025 m2 en 2044 m2 welke onderling verbonden zijn dmv afsluitbare doorgangen. Verder nog een verdiepingsvloer welke 540 m2 biedt. Vraagprijs 1.095.000 k.k. Smithweg, Goes Bedrijfsruimte aan de Smithweg, op een fantastische zichtlocatie op de hoek met de Nansenbaan, met een opp. van 70 m2 op de begane grond. De unit heeft een mogelijk heid tot een verdiepingsvloer voor extra opslag of kantoorruimte. Voorzieningen zijn o.m. een over headdeur, aparte loopdeur, toilet, meterkast en 2 eigen parkeerplaat sen. Huursom €120.000 per jaar exd. BTW Vraagprijs €1.250.000 k.k. excl. BTW Vraagprijs 595.000 k.k. Koopsom 65.000 v.o.n.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 170