De kroon op de woonboulevard bog Jaren na de bouw van het eer ste gebouw op Woonboule vard de Mortiere, krijgt het Mid delburgse winkelgebied eindelijk de puntjes op de 'i'. Of beter ge zegd: de kroon komt op het werk, want de laatste vier winkel paviljoens vormen de entree tot de boulevard. Niet vreemd dus dat van die vier paviljoens op de ze toplocatie er nog maar één te huur staat. door Dennis Rijsbergen MIDDELBURG - "Ja het is het laat ste stukje van de woonboulevard", knikt makelaar Pieter Nienhuis van Synchro Bedrijfsmakelaardij in Vlissin- gen. "Een mooie uitbreiding waarop de ondernemers van de woonboule vard lang hebben zitten te wachten." De twee winkelpaviljoens die samen als het ware de toegangspoort tot de boulevard vormen, zijn op een haar na klaar. "In één van de paviljoens komt Trendhopper", vertelt Nien huis. "Dat pand wordt binnen enkele weken al opgeleverd." Het is ook al zeker dat meubelzaak JYSK naar de Middelburgse woonboulevard komt en het derde paviljoen wordt waar schijnlijk door een landelijke keten in tuinmeubelen gehuurd. Voor het winkelpaviljoen dat tussen de Trendhopper en GroenRijk komt te liggen, is nog geen huurder gevon den. Volgens Nienhuis heeft het pand veel potentie en is er veel belangstel ling voor, maar verhuurd, nee dat is het nog niet. Glasgevel Net als de andere vier paviljoens krijgt het gebouw een grote glasgevel gericht naar de toegangsweg. De pa viljoens vallen op door hun strakke en luxe ontwerp en ze staan op een Nu nog braak, straks bebouwd. Op het braakliggende terrein tegenover GroenRijk komt het laatste winkelpaviljoen van Woonboulevard de Mortiere. Artist impression gen." Hoewel er nog geen huurder is gevonden voor het laatste winkelpavil joen heeft de eigenaar alle vertrou wen in het project. "Nog dit voorjaar gaat de bouw beginnen", denkt Nien huis. De bouw duurt zo'n vijf tot zes maanden, verwacht hij. De Syn- chro-makelaar denkt dan nog dit jaar een huurder in het paviljoen te heb ben. "We gaan in eerste instantie uit van één huurder, maar het gebouw kan eventueel gesplitst worden. Dat is niet onze voorkeur, maar is wel een optie. Het paviljoen kan verticaal in tweeën worden gedeeld, we verhu ren dus niet de begane grond en de verdieping apart." Gang naar gemeente De huurprijs is 85 euro per vierkante meter op jaarbasis en dat is exclusief BTW. Ook komen er nog servicekos ten bij. Die zijn onder meer voor het onderhoud van het groen en de be strating, de verlichting van de openba re ruimte en de servicedesk. En de huurder betaalt een vast bedrag voor promotiekosten, 1,50 euro per vier kante meter op jaarbasis exclusief BTW. Belangstellenden voor het win kelpaviljoen moeten wel eerst de gang naar de gemeente maken. "Het is belangrijk dat kandidaten zich mei- den bij de gemeente. Er is een voorbe- reidingsbesluit (ter voorbereiding van een nieuw bestemmingsplan) van toe passing, waardoor huurkandidaten zich eerst moeten melden bij de ge meente om te kijken of hun onderne ming past binnen de bepalingen van het nieuwe bestemmingsplan. De ge meente Middelburg wil namelijk grip 0 houden op het gebied." Potentiële huurders kunnen zich het best bij Syn chro Bedrijfsmakelaardij melden. "Dan kumien we samen met de kandi daat naar de gemeente stappen." Mortiere tussen de vier- en vijfhon derdduizend bezoekers. Op de woon boulevard zit een mix aan bedrijven zoals Media Markt, Karwei, Praxis, Mikro Electro, Kwantum, Leen Bak ker, Sport2000, Perry Sport, Keuken Kampioen, Bruynzeel Keukens, Be ter Bed en Carpet Right. Je kunt er ei genlijk alle inkopen doen voor het in richten van je woning. Bijna alle inko pen, want wat nog mist, is een zaak in badkamers, sanitair en badmeube len. "Ja dat zou een goede aanvulling zijn", vindt ook Nienhuis. "Maar ook in de woninginrichting valt zeker nog te scoren, vooral in het luxere segment. Wat ook in het paviljoen zou kunnen komen, is een rijwielzaak of een speelgoedwinkel." Regiofunctie De woonboulevard heeft duidelijk een regiofunctie. Nienhuis benadrukt dan ook de goede ligging van Woon boulevard de Mortiere. "De Mortiere ligt aan de rand van de historische stad Middelburg en is uitstekend be reikbaar. De woonboulevard ligt maar enkele minuten vanaf de rijks weg A 58. Maar ook vanuit het cen trum van Middelburg ben je zo op de woonboulevard. En ook interessant voor potentiële huurders om te we ten is dat voor de deur zo'n duizend vrij toegankelijke parkeerplaatsen lig A-locatie. "Eigenlijk is het het beste stukje van de woonboulevard", vindt Nienhuis. In totaal beslaat het vloer oppervlak van het nog beschikbare pa viljoen 1.353 vierkante meter. De be gane grond is 750 vierkante meter en de eerste verdieping 603. Jaarlijks trekt Woonboulevard de Fotq Denms Rijsbergen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 169