Arke.nl meningen! 15 Lastminute reizen voor zonnige prijzen! 249,- 299,- 349,- 449,- 279,- 329,- 399,- brieven Cor de Jonge zaterdag 19 maart 2011 Brieven (max. 150 woorden) richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 91 4330 AB Middelburg 0118-434005 lezersredacteur@pzc.nl Leejbaarheid OV-chipkaart Bij de al een tijdlang door de over heid en vervoersmaatschappijen ge voerde reclamecampagne voor de OV-chipkaart schort het aan eerlij ke, volledige consumentenvoorlich ting. Zo mag je als gebruiker toch zeker verwachten dat bij overgang van het oude naar het nieuwe sys teem dit niet meteen consequen ties zal hebben voor de kostprijs van een ritje openbaar vervoer. He laas echter, mis gedacht. Ik consta teer dat een enkele reis busvervoer van Vlissingen Centrum (halte Betje Wolffplein) naar Middelburg Centrum (halte Koestraat) of om Gezien het aantal inwoners én de bevolkingsopbouw lijkt mij een Al- di-vestiging geen toegevoegde waarde te hebben. Temeer daar er twee in Goes en op Schouwen-Dui- veland binnenkort ook twee Aldi's zijn. Een en ander zal hoe dan ook zijn weerslag hebben op het aanwe zige winkel-potentieel. En dat zal de leefbaarheid in de kernen niet bevorderen. Daarbij, we hebben al een grotere supermarkt en enkele goede, kleinere supermarkten ver spreid óver het eiland. Het nieuwe Spuistraatje zal een aanwinst zijn voor zowel bewoners als onze ge waardeerde toeristen. Wat jammer is dat er een splitsing optreedt bin nen het GON (ondernemersvereni ging). Gezamenlijk optrekken is oh zo belangrijk en van groot belang, óók voor de gemeente. Kies voor kwaliteit én bijzonderheid! Vandaar dat een vijfsterrenhotel goed zou zijn voor Noord-Beve land. Ook dit trekt weer een doel groep aan, waar winkels, horeca en het totale toerisme hun revenuën uit kunnen halen. Daarnaast ook goed voor de werkgelegenheid. Dan Kersten 1 e Deltaweg 3, Kats Vlissingen Spookstad Verpaupering, door toelating van kamerverhuur aan Oost-Europea nen van wie er steeds meer bijko men in woonwijken. Veel voorzie ningen verdwijnen. Verschillende winkels sluiten. Ons ziekenhuis ADRZ wordt langzaam afgebro ken, voortaan naar Goes, goed voor de patiënt. Door de bezuini gingen worden bibliotheken in hui dige vorm opgedoekt, het worden kleine mediatheken verdeeld over de stad, dit met een kleinere collec tie. Zoveel mogelijk via de compu ter, gericht op het jongere publiek. De nieuwe vorm is afbraak. Elders in het land wordt een bibliotheek gebouwd. Ouderen tellen niet meer mee. Niet te spreken van de meebrengende extra kosten die ontstaan door de komst van media theken, die voor de minima niet of moeilijk zijn op te brengen. Be perkte openingstijden. Daar beta len wij, hoge lokale lasten (één van de hoogste) voor. Niemand die hier straks wil wonen, de eens zo'n mooie stad verandert in een spookstad. Peter en Anja Loof B. Ewoutstraat 35, Vlissingen gekeerd 3 strippen van de 65+ kaart is 1,00 euro kost. Diezelfde rit kost met de OV-chipkaart 1,30 eu ro. Of wel een hogere kostprijs van maar liefst 30 procent. Te gek voor woorden! Desgevraagd kon men van provinciezijde bevestigen er van op de hoogte te zijn en dat naarstig wordt omgezien naar een eerlijker standaardtarief voor alle lijnen. Gebruik dan zolang het nog kan liever nog even de strippen kaart, zei men er wel bij. F. Minneboo Boulevard de Ruijter 382, Vlissingen Libië Een mediaoorlog is begonnen te gen het Libië van Kadaffi. Een déja vu-verhaal terugdenkend aan Irak. Voorbarige conclusies trekken is niet verstandig. Net als Irak des tijds heeft Libië een interessante olievoorraad. De Eerste Golfoorlog kon begonnen worden na het in el kaar gestoken leugenverhaal over couveuse-baby's in Koeweit. De no-fly-zone in Irak. De voortduren de bewuste leugens over de massa vernietigingswapens, gevolgd door de start van de Tweede Golfoorlog. De doelstelling van een mogelijk militair ingrijpen in Libië is niet de democratisering van het land, maar het verwerven van de rijke oliereserves. Een interventie door de Navo onder VS-leiding komt de situatie van de Libische bevolking niet ten goede. Het voorbeeld is Irak. Tot op heden 8 jaar bezetting, met nu een corrupte regering en meer dan 1 miljoen doden. Luk Brusselaers Hoefkensdijk 11Kuitaart Trillingen 2 Natuurlijk willen de bewoners van Goes van de trillingen en de ge luidsoverlast af. We zitten echter met een probleem. Het budget staat vast. Hiervan moeten de over last van geluid en trillingen en de tunnels betaald worden. De ge meente moet een keuze maken en zal/moet kiezen voor een tunnel net naast het station. Deze af spraak is gemaakt met de Agri- markt door toenmalig wethouder Van 't Westeinde Het gevolg is een veel hogere kostenpost voor de langere tunnel. Wat denkt u bij voorbeeld van het kavel Pik. De duurste lap grond van Goes. De Walcherse Bouwunie moet wel licht de grond afstaan/verkopen. Heer Van Cellecum, het is jammer voor u en de bewoners aan het spoor. Er is te weinig geld over. Pro cederen, daarvoor is de gemeente Goes het gevoeligst. De politiek helpt niet, maar gooit kluitjes voor u in het riet. K.Fokke Lijnbaan 36, Goes Milieuzaken In dit artikel over milieuzaken en het OM worden de feiten ais het ware omgekeerd. Voor het lozen van afval bijvoorbeeld is een ver gunning nodig waarin bepaald wordt hoeveel en tegen welke kos ten er geloosd mag worden. Meer lozen dan toegestaan levert voor het bedrijf winst op. Dan volgt een forse eis van het OM. Van de winst op clandestiene lo zing kan een dure advocaat inge huurd worden, die vervolgens de eis reduceert tot een belachelijk mi nimum. Zodoende worden we, de goedwillende burger, weer bela zerd. Opslag van brandstof voor de centrale en stenen en andere rom mel die jarenlang in de vest zijn ge gooid hoort in dit rijtje niet thuis en wordt terecht niet beboet. Kees Baan Wijdaupiantsoen 29, Middelburg Gran Canaria App. Los Salmones** Gelegen in levendige omgeving 8 dagen, logies Vertrek in maart en april Per persoon al v.a. Lanza rote App. Don Paco Castilla*** Geliefd bij Nederlanders 8 dagen, logies Vertrek in maart Per persoon al v.a. Egypte - Sharm e! Sheikh Htl. Dive Inn**** Sfeervol, aantrekkelijk geprijsd hotel 8 dagen, logies/ontbijt Vertrek in maart Per persoon al v.a. Egypte - Hurghada Htl. Triton Empire Beach*** Goede ligging en uitstekende keuken 8 dagen, All Inclusive Vertrek in maart Per persoon al v.a. Ga voor deze en alle naar uw Arke winkel Turkse Rivièra Htl. Club Aqua Plaza**** Direct aan het strand gelegen 8 dagen, All Inclusive Vertrek in april Per persoon al v.a. Fuerteventura Aparthotel Castillo San Jorge*** Geschikt voor het hele gezin 8 dagen, logies Vertrek in maart Per persoon al v.a. Tenerife App. Atlantida*** Dichtbij strand gelegen laagbouw 8 dagen, logies Vertrek in maart en april Per persoon al v.a. Genoemde prijzen zijn vanafprijzen per persoon o.b.v. 2 personen ind. vlucht Vraag naar de voorwaarden Egypte - Marsa Alam Htl. Akassia***** Direct aan unieke onderwaterwereld 8 dagen, All Inclusive 'Vertrek in maart Per persoon al v.a. 549,- andere Lastminutes of boek snel op Arke.nl |->|Arke.n.l«0|^|

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 15