=4 De Kok ik ////inE "TE TOtouwgroep F Berq/iche Heide Karakter De 18 holes golfbaan is ontworpen door Mastergolf's gotfarchitect Bruno Steensels. Kenmerkend voor de baan zijn de afwisseling van de golfmoeilijkheidsgraad in een natuurlijke omgeving van heide, zandverstuivingen, parkland en waterpartijen. Opgericht: Opening verwacht 2012/2013 Locatie: Moerstraatsebaan Bergen Op Zoom Email: info@bergscheheide.nl Website: www.bergscheheide.nl Correspondentieadres: Postbus 520 4600 AM Bergen Op Zoom Bergsche Heide is meer dan alleen een golfbaan. Het is dé ontmoetingsplek waar mensen elkaar in een sportieve om geving, genietend van een hoge kwaliteit van service en faciliteiten, leren kennen. Om de Club een solide basis te geven, kunnen 450 Businessleden en 600 private leden worden toegelaten. De Businessle den zijn een brede mix van de eenmansza ken tot en met de grotere bedrijven. In hetkadervan relatiebeheer richten be drijven zich steeds vaker tot een sportieve, van alle gemakken voorziene locatie. Berg sche Heide biedt deze combinatie. De eerste golfbaan in het topsegment voor West Brabant en Oostelijk Zeeland waar alle faciliteiten, van kleedkamer tot vergaderzalen voldoen aan de hoogste standaard. Door het aanbieden van verschillende lidmaat schappen waarbij de speelmogelijkheden in relatie staan tot de prijs, wordt de exclusiviteit van de golf baan, het clubhuis en de service voor veel bedrijven toegankelijk. Met de aanleg en ontwikkeling van Golf Businessclub Bergsche Heide wordt een golfbaan van toegankelijke top kwaliteit gecreëerd. De Club verwelkomt businessleden en private leden. Het aansprekende clubhuis met rieten dak en openhaarden geeft direct het uitnodigende karakter weer. Een plek waar het goed toeven is en aanvoelt als een warme jas. De gastvrije professionele bediening staat garant voor kwaliteit en maakt uw bezoek tot een beleving. De bar met brasserie uitkijkend over de golfbaan heeft sportieve en tegelijkertijd heerlijke gerech ten op de kaart. Het apart gelegen restaurant biedt mogelijkheden voor stijlvolle diners en zakelijke lunches. Er zijn een drietal vergaderzalen, variërend in grootte en uitgerust met high-tech voorzieningen. Deze zalen bieden plaats voor zake lijke activiteiten als meetings, workshops etc. maar geven ookvoor Voor de golfbaan is een zeer bijzonder ontwerp gemaakt door het bureau Mastergolf. Haar architect Bruno Steensels heeft al veel aansprekende golfbaanontwerpen op zijn naam staan. Bergsche Heide ligt in een afwisselende natuurlijke omgeving van heidevelden met zandverstuivingen en waterpartijen. De van ouds her bestaande natuurtypen worden daarmee weer in ere hersteld. De baan zal een uitdaging worden voor zowel de iets geoefende golfer als de crack. Dit is mogelijk gemaakt door de baan zo te ontwerpen dat deze op verschillende manieren te bespelen is; het "risk and reward" principe. De greens zijn groot, uitnodigend en zijn gedurende het seizoen (8 maanden) optoernooiniveau speelbaar; een garantie voor snelle lijnhoudende greens. Golf s Businessclub Bergsche Heide maakt kwaliteit toegankelijk. De private leden treffen een Club aan wat men zou kunnen betitelen als hun tweede thuis. Een ontmoe tingsplaats voor het opdoen en onderhouden van sociale contacten in een omgeving waar zij met alle égards worden onthaald. De gehele organisatie/van ober tot greenkeeper, van golfpro tot caddiemaster: allen verzorgen dit concept. Hospitality is het key-word. Bergsche Heide ondersteunt uw familiebanden door naast het lidmaatschap, mogelijkheden te bieden voor minder frequent spelende familieleden, ideaal voor studerende kinderen of drukke echtgenoten. Zowel de business-, als private leden kunnen introducés uitnodi gen, maar ook de incidentele bezoeker wordt hooggewaardeerd. private leden de mogelijkheid voor hefhouden van een bruiloft of het vieren van een verjaardag. Kortom Bergsche Heide staat dichtbij haar leden en gebruikers. Meer informatie en prijsstellingen vindt u op de website van Golf Businessclub Bergsche Heide. van den bergh architecten J q—j bergen op zoom tel. 0164-265750 [jfclCj f- Course Got/consultancy bv

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 156