mm - Oosterhoutse Golf Club E-mail: secretariaat@ogcgolf.nl Website: www.ogcgolf.nl Secretariaat: Dukaatstraat 21 4903 RN Oosterhout Voorzitter: A.I.E. (|an) Cloin Secretaris: L.C.M. (Lucie) jansen Professionals: Wim van Kaathoven (headproj Helmuth van Heel 2L i Baan Heren: lengte 6199 m Dames: lengte 5424 m. CR 74,2, SR 133 par 72 Karakter De 18 holes baan is een mix van park- en bosbaan met golftechnisch lange en interessante holes. Er is veel authentiek natuurschoon en de greens zijn meestal van uitstekende kwaliteit. Er zijn veel bunkers en water zorgt hier en daar voor een uitdaging. De golfbaan van de 'Oosterhoutse' behoort tot de mooiere banen-van Nederland en staat in de ranking van GolfWeekly in de top 25. De 'Ooster houtse' is een club met weinig kap sones, leuke mensen en een goede sfeer. Onze Brasserie is sinds kort nog beter uitgerust om u te verwennen met een hapje en een drankje. De 'Oosterhoutse' bestaat al 25 jaar. Op deze echte verenigingsbaan draait alles om de leden. Geen complexe reserverings systemen, maar spelen als het u uitkomt! Er zijn vrijwel geen commerciële activiteiten en er zijn weinig greenfeespelers en sponsorac- - tiviteiten. WOUTSE GOV Dat wij toch in deze krant staan heeft een bijzon dere reden. Ervaring leert dat als je eenmaal aan golf begint, je enthousiast raakt en blijft spelen. Daarom willen we een nieuwe impuls geven aan ons ledenbestand en jongere golfers kennis laten maken als Twilight Speler. We richten ons met een speciale aanbie ding op 'werkenden' of mensen jonger dan 55. Voor 295 mag een Twilight Speler van 1 april tot 1 november vanafnó.oo uur spelen. In principe iedere dag, maar op een beperkt aantal dagen zijn de mogelijkheden als gevolg van wedstrijden beperkt. Er wordt ook een aantal speciale wedstrij den georganiseerd om op sportieve wijze met elkaar kennis te maken. De achterliggende gedachte is dat Twilight Spelers vanzelf de smaak te pakken krijgen en lid worden van onze club. Golfen is ook zeer geschikt is om met zakenrelaties een rondje te lopen en eventueel na afloop een hapje te eten. Net als met het golfen zelf, moet je dit eerst zelf ervaren voordat je het waar deert. Nuttige lichaamsbeweging en zaken doen worden verenigd met het aangenaam onderhouden van sociale contacten en vertoeven in de natuur. Een heel seizoen Twilightspeler voor 295. Als Twilight Speler op de 'Oosterhoutse' kunt u als ondernemer deze ervaring opdoen. We hebben 50 plaatsen gereserveerd voor lezers die van dit aanbod gebruik willen maken. Ook kunt u in de periode als Twilight Speler uw relaties introduceren. Nadere informatie vindt u op www.ogcgolf.nl. Hier kunt u zich ook opgeven als Twilight Speler. Opgericht: 1985 Locatie: Dukaatstraat 21, 4903 RN Oosterhout

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 154