I Karakter Golfbaan De Stok Opgericht: 2002 Locatie: De Stok 16 - t-fl 4703 SZ Roosendaal 1 E-mail: info@golfbaandestok.nl j r L Aan de rand van Roosendaal ligt een prachtig terrein, Recreatiepark De Stok. Het is zeer fraai en rustiek vormgegeven, terwijl er vaak toch veel vrolijke bedrijvigheid plaatsvindt. Hier huist Golfbaan De Stok. Om te kunnen oefenen of spelen op Golfbaan De Stok hoeft u geen lid te zijn. De oefenballen voor de driving range zijn bij de receptie verkrijgbaar in de vorm van een ballenkaart of een muntje. De oefengreens en bunker zijn alleen toegan kelijk voor leden maar als niet-lid kunt u een dagkaart kopen bij de receptie. Clubs kunnen bij de receptie gehuurd worden. U kunt, mits u in bezit bent van een geldige GVB of baanpermissie van Golfbaan De Stok, gebruik maken van de 9-holes baan. U reserveert vooraf een starttijd. U speelt op weekdagen 9 holes voor slechts 20,- en 18 holes voor slechts 30,-. In het weekend betaalt u voor 9 holes 25,- en voor 18 holes 35,-. Wilt u een les nemen dan kunt u deze online inboeken via onze website. U registreert zich met een gebruikersnaam en wachtwoord en plant uw lessen zeifin. U kunt op De Stok volledig opgeleid worden voor het GVB- examen. Dit gebeurt in overleg met uw professional. U kunt regel- lessen volgen, en uw GVB-examen afleggen bij Golfverenging De Stok. Met een lidmaatschap van Golfbaan De Stok kunt u onbeperkt van alle golffaciliteiten gebruik maken, betaald voor het lid maatschap 590,- per jaar (€375,- inschrijfgeld). Voorstudenten en jeugdleden gelden er andere tarieven. Deze staan vermeld op www.golfbaandestok.nl. Tevens kan Golfbaan De Stok u een combinatielidmaatschap aanbieden. Voor slechts 50,- op uw jaarkaart bent u lid van zowel Golfbaan De Stok als Golfbaan Crimpenerhout! Het in schrijfformulier is te verkrijgen aan de receptie ofte downloaden van de website. Golf verenging De Stok verzorgt voor haarleden door het jaar heen diverse wedstrijden en evenementen waarbij de gezel ligheid voorop staat. Daarbij heeft de verenigingvoorde jeugd een aantrek kelijk lesprogramma en diverse faciliteiten. Website: www.golfbaandestok.nl Secretariaat: Gotfvereniging De Stok Diamantdïjk 249 4706 HG Roosendaal Voorzitter: Eduard Tonissen Secretaris: Ineke Otten secretarisg) golfverenigingdestok.nl Professionals: jonathan Willis, Ferry Holthuysen, Bobbie van Deijl Golfbaan De Stok is een B- status golfbaan. Heren: lengte 2032, CR 61.7 SR 109, par 33 Dames: lengte 1777, CR 62.2, SR 108, par 33 De baan, een prachtig aangelegd waterrijk gebied met spannende buBters. ontworpen door de bekende Belgische baanarchitect Bruno Steensels, biedt een perfecte uitdaging voor de beginnende en geoefende

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 152