Opgericht: 2005 Locatie: Salesdreef 2,4904 51 Oosterhout E-mail: contact@ landgoedbergvliet Website: www.landgoedl Professionals: Paul Bright Charles Wermenbot Sean McKeown 18 holes wedstrijdbaan: Par 71 Back tee heren: 6021 Standaard heren: 5633 Back tee dames: 5135; Standaard dames: 4763 Par 3 oefenbaan: Weg van de hectiekvan alledag, in een prachtige en rustgevende omgeving, tussen Terheijden, Breda en Oosterhout in, ligt Golfbaan Land goed Bergvliet. Langs het Markka naal zijn twee banen aangelegd, die vanwege de zandgrond en heideplan ten aan een linksbaan doen denken. Echte enthousiastelingen gaan natuur lijk de 18 holes wedstrijdbaan te lijf. Wie graag wat rustiger aan doet neemt de tijd voor de par 3 oefenbaan. Een open karakter! ledereen is welkom op Golfbaan Landgoed Bergvliet en dat merk je aan alles. Voor de open, lichte entree bevindt zich een royaal parkeerterrein en eenmaal binnen oogt alles al ?;jwji even ruim en warm. Ook wandelaars en fietsers stappen hier graag naar binnen voor een drankje. 'ffl Wie eenmaal de gerechten van de zeer ervaren chef kok heeft geproefd komt zéker terug voor een lunch of diner. Hier wordt echt gekookt, met alleen verse ingrediënten. In de wijde regio staat de keuken dan ook goed bekend. Businessclub Een groot aantal business leden komt geregeld bij elkaar om te golfen, netwerken en vooral ontspannen. Vanwege de vaak overvolle agenda's van de ondernemers geschiedt dat steevast aan het eind van een middag, zodat er tevens tijd is voor een borrel en diner. Introducés zijn hierbij van harte welkom. Geen participatie, geen inschrij'fgeld Om als particulier lid te kunnen worden van Vereniging Golf club Landgoed Bergvliet is het niet meer nodig om een partici- patiebewijs te kopen. Vanaf €90,- per maand bent u al lid van onze vereniging, bovendien betaalt u in 2011 geen inschrijf geld. Wanneer u minder geïnteresseerd bent in verenigingsac tiviteiten, maar u wilt toch gebruik maken van onze gokfacili teiten, dan zijn onze jaar- of strippenkaarten de oplossing. Uw handicap kunt u laten registreren via ons loyaltyprogramma: We are Bergvliet. in de natuur en met ruime parkeergelegen- heid. Bedrijven kunnen in alle rust vergaderen, voorzien van alle 'H gemakken als beamers, geluid en tv's. Gaat het om feestelijke ontvangs- ten, recepties, presentaties of uw bruiloft, bij Landgoed Bergvliet bent u aan Onvoorstelbaar veel mogelijkheden Golfbaan Landgoed Bergvliet heeft ook ontzettend veel te bieden voor niet-golfers. Niet ver van de snelweg, toch midden landgoedt het juiste adn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 150