Speelmogelijkheden Een parel van een 18 holes golfbaan, gekoesterd in het prachtige natuurgebied "De Wouwse Plantage". Recent werd "De Wouwse", zoals de leden vaak zeggen, dooreen gezaghebbend golfmagazine gekozen tot de mooiste golfbaan van Noord Bra bant. En dat is niet zomaar. De natuur heeft de baan van een decor voorzien, dat voor adembenemende plaatjes kan zorgen. Als je je bal op de eerste hole op de tee legt, kun je niet anders, dan je een bevoorrecht mens voelen. Er zijn 800 leden die dat voorrecht hebben, om daar iedere dag van te kunnen genieten en dat, dit jaar, al dertig jaar. Voorzitter: ).A.M. van Agt Secretaris: G.G.M. Hobbeten Clubmanager: R.W. van de Pol Voor de speelmogelijkhe den, ook voor groepen of groepjes, kunt u contact opnemen (0165-377106) of u bezoekt de website voor meer informatie. Opgericht: 1973 Locatie/Secretariaat: Zoomvlietweg66 4624 RP Bergen op Zoom gfg Website: www.golfwouwseplantage.nl E-mail: secretariaat® golfwouwseplantage.nl Telefoonnummers: Secretariaat: 0165-377100 Caddiemaster: 0165-377106 Restaurant: 0165.377101 Golfshop/Pro's: 0165-379023 Deze pagina is mede tot stand gekomen met medewerking van de leden van de Wouwse Business Club. E-mail: wbc@golfwouwseplantage.nl Aan de Stegge Roosendaal ABNAMRO Bank AGIN Timmermans Gerechtsdeurwaarders Asselbergs en Klinkhamer Advocaten Bert Viel Mannenmode C&F Technieken h/o MAGNUM Holland De Kok Bouwgroep dlb Notarissen Duine Adviesburo BV ESI Accounting Belastingen B.V. H.A. Prince Kunstofbouw B.V. Haans Advocaten Hoffmann Fiscaal Advies Huijgens Markesteijn Makelaardij IMS de gruijter meijerink partners Informa Nederland B.V. Inofec Kantoormeubelen Invision ICT Solutions B.V. Meeüs Assurantiën B.V. Mekes Grafische Machines Mr. J.A. van Gijzen Consultancy Probus Recruitment Services Rabobank Roosendaal-Woensdrecht Rademakers Van Kreij Notarissen n V S8.L Security Solutions TIANSA Beheer BV Toerdeloo Kinderopvang BV Van Dommele Fin. Advies Van Lanschot Bankiers Verlaar Glasherstel VitakAdvocaten Werk en Vakmanschap Aan de overzijde van het parkeerterrein ligt de ingang die leidt naar het clubhuis. In het afgelopen jaar werd dit van een sfeer volle, eigentijdse styling voorzien en recent werd ook de nieuw ingerichte shop heropend. Het is goed toeven in het restaurant, dat sinds 2009 wordt gerund door een zeer ervaren exploitant met een veel geprezen kok. Van de mogelijkheid voorgasten, om een arrangement te boeken, een greenfee in combinatie met een lekkere lunch of diner, wordt dan ook regelmatig gebruik gemaakt. Het clubhuis is ook de ontmoetingsplek voor de leden. De boei ende golfsport is immers aanleiding voor een scala aan sociale activiteiten, die veelal rondom wedstrijden plaatsvinden. De club heeft een gezond streven naar prestatie met een flink aantal competitieteams die op niveau meedraaien. Het boegbeeld van dit moment is het eerste damesteam dat gepromoveerd is naar de hoogste klasse van Nederland. Zonder jeugd geen toekomst en daarom prijst de club zich geluk kig met zo'n honderd jeugdleden, waarvoor een golfstappenplan is ontwikkeld, waardoor de talenten zich op elk niveau kunnen ontwikkelen. Golfclub Wouwse Plantage is een echte "ledenclub", hetgeen betekent dat er volop speel- mogelijkheid is voor de leden, dat de baan wordt geëxploiteerd door de club zelf, die daar haar medewerkers voor in dienst heeft, maar dat er geen winstoogmerk is. Gasten zijn echter uitermate welkom om te genieten van de Brabantse gastvrijheid en de ervaring van het spelen op deze geweldige baan. In het prachtig geoutilleerde driving-range gebouw vind je de Golf Academy van Phil Allen. Hij is sinds 2010 de head professional op Golf Wouwse Plan tage. Behalve als swing coach van Joost Luiten, wordt hij zeer gerespecteerd om zijn leskwaliteiten en de gedrevenheid waarmee hij deze weet overte brengen. Bovendien is zijn Golf Academy voorzien van de modern ste faciliteiten om de leerling tot topprestaties te brengen. Naast Phil zijn Folkert Haak en Dave Hoekstra beiden als pro fessional actief. Bij de driving-range bevinden zich een putting green en chipping green met daarbij nog zes zeer aantrekkelijke korte oefenholes. Sinds de aanleg is er met veel deskundigheid gewerkt aan het vervolmaken van de holes tot wat er nu ligt: een topbaan met top fairways en top greens door een topteam van greenkeepers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 148