Karakter Greenfeetarieven mms Welkom op Golfpark De Turfvaert Opgericht: 2010 Locatie: Zwart Moerken 12 4891TK Rijsbergen (rand Breda) email: info@deturfvaert.nl website: www.deturfvaert.nl Golfpark De Turfvaert Tel. 076-5968354 Een "Intand Linkscoursë van de hand van archifei Frank Pont. (o.a. Kon. Haagsche en Kennemer G&CC) met bijzondere greencomple met veel strategische Week: 9 holes: 29,50 18 holes: 48,50 Weekend: 9 holes: 34,50 18 holes: 54,50 Golfpark Gastvrij voor iedereen. Golfpark De Turfvaert is een prachtige 18 holes baan gelegen in een landelijk gebied. De golfbaan draagt de naam van de oude vaarweg uit 1619 die als belangrijke ader diende voor het transport van turf en nog steeds langs de golfbaan meandert. Vanuit de sfeervolle boerderij die dateert uit 1956' en het terras heeft u een prachtig uit zicht over de baan en waterpartijen. Golfpark De Turfvaert wil u golf laten beleven zoals wij denken dat het zou moeten zijn. Rust, gezellig heid en gastvrijheid. Het is niet meer dan vanzelfsprekend dat leden van RGC de Turfvaert zich thuis voelen op onze golfbaan. Golfpark De Turfvaert staat echter ook zeven dagen per week open voor greenfeespeters. Voor deze golfers hebben wij bovendien een aantal aan trekkelijke golfarrangementen samengesteld. Voor bedrijven bieden wij diverse mogelijkheden om een bijeenkomst of evenement te organiseren waarin de beleving van golf centraal kan maar niet hoeft te staan. Brasserie De Turfvaert In de voormalige boerderij is een sfeervolle en gezellige brasserie ingericht. U kunt erterechtvoor een lunch, dagschotel maar ook een 3-gangen menu. Tevens worden in combinatie met golf of clinic diverse arrangementen aangeboden. golfen of deel te nemen aan de vele Business Club wedstrijden. Verzeker u zo van een uniek netwerk van golfende ondernemers in West- Brabant! Wij nodigen u graag uit een keer kennis te komen maken tijdens een van onze businessevents. Businessclub deTurvaert Sfeervol sporten netwerken Het sportieve element in een ontspannen sfeer en een inspire rende ambiance levert een vertrouwensband, teamspirit en solide zakenrelaties. Golfpark "De Turfvaert" vormt dan ook de perfecte locatie (centraal in West-Brabant) om uw naamsbekendheid en uw netwerk te vergroten. De Business Club biedt u de mogelijkheid om met uw relaties te

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 147