DE JUISTE KEU Brabant Golf r Opgericht: 1989 Locatie: Statenlaan 18 5121 HD Rijen Website: www.brabantgotf.nl E-mail: brabantgolf@hetnet.nl Secretariaat: Statenlaan 18 5121 HD Rijen tel. 0161-220076 Voorzitter: Frans Klijn Secretaris: Anita Broekhoven Public Relations: HansSiebelink (tel. 0162-490490) Golfcoach: Anouschka Vrijenhoek Karakter De 6 holes baan bestaat uit 1 hole par 4 en 5 holes par 5. Kenmerkend voor de baan is de vereiste precisie. Lidmaatschap: Contributie, incl. NGF: Volwassen A-lid 418,00 Volwassen B-lid 230,00 Studenten 21-27 220,00 jeugd t/m 20 125,00 - 172,00 Brabant Goif biedt Goede opleidingsmogelijkheden - van baan- permissie tot het Golfvaardigheidsbewijs - door een professionele golfcoach Starttijden reserveren is niet nodig U kunt praktisch altijd spelen op de momenten die u uitkomen Een volledige ronde van 18 holes speelt u in 2,5 tot 3 uur Heeft u minder tijd dan speelt u gewoon een of twee ronden van 6 holes Een sfeervol clubhuis, voor ingewijden hole 19! Kwaliteit tegen een lage prijs Geen financiële participatie Lage jaarcontributie Zeer aantrekkelijke contributie voor jeugdleden Bent u al elders lid van een vereniging met de A- of B-status dan is bij ons een voordelig B-lidmaatschap mogelijk Minimaal 8 personen Kosten per persoon 12 Greenfee (dagkaart): Ma. t/m vr. 17, Weekend Bedrijfslidmaatschappen Op basis van uw specifieke wensen is het mogelijk om - in over leg - aantrekkelijke en voordelige overeenkomsten aan te gaan. Golfclinics Voor groepen van minimaal acht personen bieden wij golfclinics als plezierig en actief groepsuitje, tevens een leuke manier om kennis te maken met de golfsport. Voor tarieven zie linkerkolom Zoals gezegd: Golf hoeft niet duur te zijn! Bent u geïnteres seerd, aarzel dan om voor meer uitgebreide informatie langs te komen in ons clubhuis aan de Statenlaan 18 in Rijen, of kijk op onze website www.brabantgolf.nl Golf hoeft niet duur te zijn Prachtig gelegen in het coulissen- landschap tussen Rijen, Oosterhout en Dongen treft u Brabant Golf aan. Deze kleine maar pittige baan (6-holes golfbaan met 1 hole par4 en 5 holes par 3) - inclusief een driving range met 10 afslagplaatsen en een uitgebreide oefencorner - vormt voor zowel begin nende als ervaren golfers een uitdaging. Brabant Golf kenmerkt zich verder door haar laagdrempeligheid en toegankelijk heid; iedereen voelt zich hier direct thuis. Brabant Golf maakt duidelijk dat kwaliteit ook tegen een lage prijs mogelijk is.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 146