Sl- Karakter GOLFPARK WEILENSEIND fe| 1S| Laagdrempelig De 9-holes golfbaan is ontworpen door Alan Rijks Kenmerkend voor deze parkbaan zijn de prima oefenfaciliteiten en in de baan zijn de hindernissen - bunkers en de mooie waterpartijen gecombineerd met gevarieerde aanplant en heidepartijen. Locatie: Alphenseweg 14a, 5126PN Gilze Telefoon: 0161-451387 E-mail: info@golfparkweilenseind,nt Website: www.golfparkweilenseind.ni Secretariaat vereniging: Golfclub Weilenseind Alphenseweg 14a 5126PN Gilze secretariaat® gcweilenseind.nl Voorzitter: B. (Bert) Wagemakers Secretaris: G. (Greet) v. Oiphen - Braks Professionals: Gerard Ottevanger (headpró) Anouschka Vrijenhoek (coach) 9 Holes Par 3-4 baan Heren: lengte 2172 m. CR 50,5 SR 75,0 par 56 Dames: lengte 2058 m CR 52,0 SR 75,0 par 56 Golfpark Weilenseind is een open bare golfaccommodatie met 400 jaarkaarthouders. De 9-holes baan vormt vóór zowel de betere speler als de beginner voldoende uitdaging o.a. door de strategisch geplaatste hindernissen. Golfpark Weilenseind is laagdrempelig en ook financieel mak kelijker bereikbaar. Een gezellige baan, waar je achttien holes speelt binnen ruim twee uur, een öplossing voor diegenen die wat minder tijd hebben. De vereniging "Golfclub Weilenseind", die aangesloten is bij de NGF, is bij uitstek een gezellige groep en er heerst een groot clubgevoel met wedstrijden en leuke evene menten. Opgericht: 2001 Bedrijven Voor het bedrijfsleven biedt Golfpark Weilenseind diverse sponsorpakketten. Daarnaast houden jaarlijks tientallen bedrijven voor hun relaties en/of personeel een bedrijvendag op het golfpark. Clinics en (bedrijfs-)uitjes Voor een betaalbare golfdinic, bedrijfsuitje of familiedag ben je bij Golfpark Weilenseind op het juiste adres. Sportieve uitjes met golfen, volkspélen, handboogschieten of geweerschieten zijn ook mogelijk in combinatie met lunch, diner of barbecue. Horeca Vooreen kopje koffie, een uitstekende snack, een uitgebreide maaltijd of een gezellig borrelhapje kunt u terecht in het club huis bij Café-restaurant "De Hooikar". Deze locatie beschikt ook over uitstekende zalen voor feesten, recepties, seminars en partijen. OPEN DAGEN 2011 Op zaterdag 9 april van 16.00 -18.00 uur én zondag 10 april van 13.00 -16.00 uur is jong en oud weer van harte welkom, ledereen kan dan onder begeleiding een balletje slaan en gratis kennis maken met de Golfsport. Neem gerust familieleden, vrienden en kennissen mee. De koffie staat klaar en leden zijn aanwezig die u wegwijs maken. Startende golfer en GVB Voor de startende golfer zijn er bij de golf- school diverse opleiding mogelijkheden naar GVB examen, zoals een kennismakingsclinic, startercursus in groepsverband, individuele lessen en groepslessen. Vanzelfsprekend biedt Golfpark Weilenseind ook voor de jeugd volop mogelijkheden waaronder de jeugdlessen. Golfpark Weilenseind bestaat nu 10 jaar en daarom een speciaal aanbod: Nu 3 maanden aspirant-lid, in com binatie meteen cursus voor: 99,00 Jeugd t/m 19 jaar: 50,00 Jongeren t/m .19 jaar: 60,00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 141