Golfcentrum Reymerswael mWmrnmi WÈÊËÊsm Reymerswael, Golf op uw maat! Beheer 0113 551264 Opgericht: 27 november 1986 Locatie: Grensweg 21, 4411ST Rilland Bath Website: www.reymerswael.nl E-mail: info@reymerswaet.nf Telefoonnummer Clubhuis: 0113 551265 Voorzitter: Dhr. L.A.A.M. Plompen Secretaris: Mw E.A.A.M. Mijnsbergen Al 25 jaar, een Golf van enthousiasme Reymerswael ligt op het "drielan denpunt" tussen Zeeland, Brabant en Vlaanderen, aan de Westerschelde. Een sea-side course, met verre uitzichten over Westerschelde, Schelde-Rijn kanaal, Zeeuwse polders en Brabantse Wal. Met een gezellige en informele clubcultuur, een mix van Brabanders, Zeeuwen, Vlamingen en Nederbelgen. u golf leuk vindt. Kom eens langs of bel voor een af spraak naar onze mana ger, Mevr Babette van Hal, of neem contact met ons bestuurslid voor ondernemers, de heer Cees van der Weegen, info@reymerswael.nl Golfvereniging Reymerswael Uw eigen golfschool Bent u beginner? Een arrangement met de golfschool voor een eigen bedrijfcursus? Dat kan. U kunt na enkele lessen de baan in meteen ervaren clublid. Haal uwgolfvaardigheidsbewijs, onze pro's maken een trainingsprogramma op maat. Tot binnenkort Wij spreken met u af op een kennismakingsmiddag, beleef of Tailormade evenementen In een uniek golfershome en terras met weids uitzicht over de Schelde kunnen wij uw bedrijfsevenement organiseren naar uw wensen. Een productlancering, een seminar of gewoon een bedrijfsuitje, uw klanten, relaties of personeel beleven een heerlijke dag. Waar ondernemers zich thuis voelen.... Wij maken een bedrijfslidmaatschap voor u op maat. Speel mee met onze bedrijvencompetitie, stel een eigen team samen zoals u dat wilt en ontmoet vele col lega's uit de regio.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 140