Golfclub De Brugse Vaart Opgericht: 1988 Locatie: Brugsevaartïo, 4501 NE Oostburg E-mail: info@golfoostburg.com Website: www.gotfoostburg.com Voorzitter: Bram ae vos Secretaris: Céiestine de Vos Professional: jean-Marc Lavergne, Céiestine de Vos Karakter In 1986 werd deze locatie gekozen voor de aanleg van een 18-holes golfbaan, waarbij uitbeelding naar een 36-holes baan tot de mogelijkheden behóórde. Het totale terrein beschikt over een schitterend aangelegd golfparcoürs van meer dan 6000 meter lang, met prachtige waterpartijen en een unieke fauna en flora, In het imposante clubhuis is het heertijk vertoeven na een partijtje golf. Ook feestenvergaderin gen en incentives kunnen er plaatsvinden. gl Golfclub Oostburg de Brugse Vaart is gelegen in het hart van West Zeeuws-Vlaand eren op een boogscheut van de badplaatsen Cadzand en kndkke-Heist. De club viert inmiddels dit jaar haar 25-jarig bestaan. Hetgolfdomein kan het best worden omschreven als een letterlijk groene oase temidden van de krachtige vlakke Zeeuwse landerijen. Op de Brugse Vaart heerst er een typerende Bourgondische sfeer, wat zijn uiting vindt in de opzet van haar verschil lende accommodaties want de Brugse vaart beschikt niet enkel over een prach tige achttien holes championship golf course, het heeft daarnaast ook rijkelijke voorzieningen. Het landschap van de Brugse Vaart is in de eerste plaats een parklandschap met vele hectaren kronkelende waterpartijen welke het hele domein van oost naar west doorkruisen. Daarnaast vind je erweelderige beplantingen. Meer dan vijfhonderd verschillende bomen en struiken uit de hele wereld omzomen de fairways en bekleden de tuinen van het domein. De baan zelf is zeer uitdagend en afwisselend en heeft met haar par 73 i.p.v. de gebruikelijke par 72 één van de hoogste slope ratings van de Benelux. Dit alles zorgt er voordat de Brugse Vaart het type van golfparcours is dat nooit gaat verveten en nooit eentonig wordt maar telkens weerde golfer uitdaagtom het beste uit zich te halen. Nu heeft de Brugse Vaart de vergunning gekregen om haar aangrenzende boerderij pm te vormen tot een nieuw aan te leggen 9-holes golfbaan. Momenteel zijn de ontwerpen in volle ontwikkeling om eens te meer een soort van golfbaan te ontwikkelen dat uniek is in zijn karakter. De kwaliteit van de baan zelf is de ruggengraat van de golfclub maar daarnaast beschikt het domein over nog meer karakte ristieken die bijdragen tobde kwaliteit en die haar enige faam geven zelfs tot ver over de grenzen heen. Één van de belang rijkste elementen daarin is een immateriële kwaliteit, met name de sfeer en ambiance die er op de club heerst. Alhoewel de Brugse Vaart sterk vasthoudt aan de oude waarden en etiquette van degolfsport, en in dat opzicht kan beschouwd worden als een traditionele golfclub, heerst hier een positieve sfeer van vriendelijkheid, gastvrijheid en ontspanning. De Brugse Vaart is een plaats waar mensen een samenhorig heidsgevoel hebben en op een aangename manier met elkaar omgaan. De clubinfrastructuur draagt hiertoe haar steentje bij omdat de Brugse Vaart de beschikking heeft over één van de mooiere clubhuizen van het continent. Het clubgebouw is opgetrokken in een typische klassiek Palladiaanse stijl. De in richting is typisch Brits en beschikt over veie ruimtes zoals een snooker room, èen restaurant met excellente keuken, bar, members lodge, zonnig terras met zicht op de laatste hole, w,: verschillende feestzalen en nog vele andere. Het clubhuis is voor iedereen toegankelijk. Voor wie graag kennis wil maken met de club of met degolfsport of voor wie bedrijfsdagen, feesten of golfclinics wil organiseren, kan steeds contact opnemen via onze contactgegevens.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 135