Karakter Op De Goese Golf bent u van harte welkom Opgericht: >1 november 1994 locatie: Krukweg 31, 9965 BH Goes Website: www.goesegotf.nl E-mail; info@goesegotf.nl Telefoonnummets: Starttijden: 0133 399 55? Restaurant: 0113 339 ss6 Shop: 0113 339 55? HandicartS: 0113 339 53? Clubhuis: 0113 339 556 Voorzitter; Dhr M.G.Verbeek Secretaris: P.A.M. de Jonge Professionals: J.W.M. Stevens, Mw E.B. van Striem S.C.l. labrujère Parkachtige potderbaan met ruime, open fairways. Op 13 holes lijn er functionele maar faire waterhazards. Klassieke layout met 9 holes binnenbaan en 9 holes eromheen. Overzichtelijk, vriendelijk, maar uitdagend. Het clubhuis staat op een eiland in Het Goese Meer. Vanaf het dakterras kan er worden afgeslagen naar de green van hole 9 of hole 18. Gastvrijheid is kenmerkend voor De Goese Golf. Gasten een plezierige dag bezorgen is het doel. De baan is in perfecte conditie en nodigt uit tot een ontspannen rondje golf. Het clubhuis biedt alle mogelijkheden voor een aan genaam verblijf. Zowel voor een ronde golf als lang daarna kunt u er genieten van een heerlijk kopje koffie, een goed glas bier of een uitstekend diner. Potderbaan op niveau De Goese Golf is aangelegd op een terrein met een oppervlakte van 75 ha., grenzend aan het Goese Meer. De 18 holes wedstrijdbaan heeft het e, karakter van een potderbaan, waarin hoogtever schillen de weidsheid van het Zeeuwse landschap accentueren. Naast de diepgroene ruime fairways zijn kreken en waterpartijen opvallend in de baan gesitueerd. Statige knotwilgen die typerend zijn voor dit deel van Zuid-Bevetand en verschillende soorten weide en watervogels kwetteren in groten getale in de lucht en de vijvers. De baan heeft een lengte van 6.269 meter en een par 72. Daarnaast beschikt De Goese Goif over een 9 holes Par-3 baan en een drivingrange met 22 afslagplaatsen. Uiteraard liggen er een putting green, een chipping green, oefenbunkers en kunt u er eventueel van het dakterras afslaan! Voor ieder niveau, zowel voor gevorderden als beginners, is De Goese Golf uitdagend en avontuurlijk. Topkwaliteit De Goese Golf bezit de A-status en dat niveau herkent men in alle overige faciliteiten. Voorgasten die hun golfronde willen nabespreken is er de gezellige lounge. De bar nodigt uit om onder het genot van een drankje sterke verhalen te vertellen. In het restaurant kunnen gasten de hele dag terecht voor een a la carte diner. Het culinaire aspect is van hoog niveau. Typische Zeeuwse specialiteiten, zoals Oosterscheldekreeft, oesters en mosselen zijn een absolute voltreffer. Alles is erop gericht om het u (ook de niet golfer) naar de zin te maken. Ontdek-zelf hoe goed het leven in Zeeland is en geniet optimaal van De Goese Golf. De Goese Golf Krukweg 31 4965 BH Goes Tel: 0031 (0)113-229 357 www.goesegolf.nl De Goese Golf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 134