Zilveren Contacta wil derde hal contacta Boiïw^adhuis Zeeuws Instituut voor Organisatieontwikkeling 07 Ontwerp Bouwvoorbereiding Bouwcoördinatie (0113)57 17 58 waar bouwen begint door Ron Gregoor 2011 wordt een bijzonder jaar voor de grootste busi- ness-to-businessbeurs van Zuid west Nederland, Contacta.nl. De beurs in de Zeelandhallen in Goes beleeft zijn vijfentwintigste editie. Op zich al een mooi the ma. Maar 25 is meteen een goed moment om naar de toekomst te kijken. 'Visie op de toekomst' is dan ook het bijkomend thema voor de jubileumbeurs. Nog grootser, sprankelender en mee slepender dan het afgelopen jaar. Voor de agenda: 1, 2 en 3 novem ber. GOES - Afgelopen maandag teken den organisator LMG en de Onderne mer opnieuw een driejarig contract, dat de Ondernemer mediapartner maakt van de Contactabeurs. Dat wil zeggen dat alle media-uitingen van Contacta.nl lopen via de Onderne mer. "En daar zijn wij trots op"^ zegt bladmanager Johan van den Kieboom van de Ondernemer. "Want Contac ta. nl is misschien wel de grootste B-2-B beurs in heel Zuid- Neder land. Een beurs die sinds afgelopen jaar een geheel nieuwe impuls kreeg en de potentie heeft nog vele" jaren toonaangevend te zijn in heel het zui den van het land.." Was Contacta .nl vorig jaar al een doorslaand succes, dit jaar moet die al le voorgaande edities overtreffen. Per ry Kentin, directeur van organisator LMG, streeft ernaar de drie hallen van de Zeelandhallen vol te krijgen. Tot-nu toe werd de Contacta.nl ge houden in twee hallen. Een derde hal erbij betekent een beursoppervlakte van 15.000 vierkante meter. "Uitbreiding met een derde hal bete kent dat we weer veel meer bezoe kers moeten hebben. Vorig jaar wa ren dat er iets meer dan 15.000. Wil len we die derde hal gebruiken, dan hebben we toch wel zo'n 20.000 be zoekers nodig. Het liefst eigenlijk 25.000, maar dat zal je in dat eerste jaar waarschijnlijk niet halen", zegt hij. Kwaliteit Watje allereerst nodig hebt, is stand- Johan van den Kieboom (links), Perry Kentin (midden) en Ivo van der Velde (salesmanager team Zeeland) tekenen het mediaeontract. Middelburg/Vlissingen drukbezocht. Dit jaar probeert Contacta.nl onder meer ook een Zeeuws- Vlaanderen plein te realiseren. "We doen er alles aan om de pleinen gevuld te krijgen met bedrijven uit dezelfde streek, de zelfde branche." Zal 25 jaar Contacta.nl centraal staan tijdens de komende beurs, Kentin wil toch ook wel een tweede thema be handeld zien. Visie op de toekomst. "Een zilveren jubileum is typisch zo'n moment om stil te staan bij de toekomst. Hoe ziet jouw bedrijf, jouw branche er over pakweg vijfjaar uit. Dat zouden bedrijven moeten la ten zien op de beurs. Maar het gaat ook over iemands persoonlijke car rière. De nieuwe economie heeft ge zorgd voor een hoop veranderingen. Thema's als hoe om te gaan met kriti sche social media, of crediteurenbe- leid, banken die geen leningen meer verstrekken, maar ook kansen om via het web wereldwijd zaken te doen. Dat zijn trends die van droom heden daagse werkelijkheid zijn geworden. Eigenlijk begint de toekomst van daag. Ik zou het leuk vinden als bedrij ven, overheid en onderwijs laten zien hoe zij de toekomst zien. Ik denk dat het heel goed is om, die verdieping te zoeken." Meteen na afloop van de beurs van vorig jaar hield LMG een enquête on der de deelnemers. Daaruit bleek dat 70 procent van de individuele deelne mers al toezegde ook dit jaar te ko men. Concreet heeft dat al geleid tot meer dan twintig contracten. En dat terwijl de organisatie nog niet eens be gonnen is met het benaderen van de aspirant- deelnemers. 'Zaken doen is leuk op Contacta.nl', kopte de Ondernemer vorig jaar in het hoofdartikel over de beurs. "We willen dat steeds leuker maken. Ple zier is erg belangrijk in het zaken doen", vindt Kentin. Meer info: www.contacta.nl Drukbezochte beurs in 2010. beseffen ook wel dat Contacta een ge weldige historie heeft in Zeeland", zegt Kentin. De afgelopen 24-ste editie van Con tacta.nl was voor LMG, het Goese or ganisatiebureau, een vuurdoop. Met een geweldig succes. LMG slaagde er in om de beurs te laten openen door Jan Peter Balkenende, die op dat mo ment net was afgetreden als premier. Het was zijn eerste daad als 'gewoon burger'. Maar ook de Belgische pre mier Yves Leterme gaf tijdens die ope ningsplechtigheid acte de presence. En daarnaast slaagde de organisator er in om drie geweldige sprekers te strik ken: Jort Kelder, Hein Vergeer en Ar nold Vanderlyde. Geluk Kentin: "We hadden geluk dat we Foto's: Marijke Folkertsina Balkenende konden krijgen en dat ook nog Leterme kwam. Toch willen we dit jaar bij de opening nog groot ser uitpakken. Ik heb al wel mijn ge dachten, we zijn met man en macht aan het werk om dat gerealiseerd te krijgen." Afgelopen "week kwamen LMG en de pleincoördinatoren al bij elkaar om wat taken vast te leggen. De coördina toren, ambassadeurs van Contacta.nl, proberen zoveel mogelijk deelnemers naar de beurs te krijgen. Het zijn men sen met een gigantisch netwerk, die er veelal in slagen bedrijven, overhe den en onderwijsinstellingen te en thousiasmeren gezamenlijk een plein in de Zeelandhallen te bevolken. Of individueel naar de beurs te komen. Vorig jaar waren vooral de pleinen van de Vlamingen, West- Brabant en Onderweg naar een lerende organisatie? Mail naar info@zionetwerk.nl houders, bedrijven die de hal willen vullen en de bezoekers laten zien wat zij te bieden hebben. Daarbij staat kwaliteit voorop, zegt Kentin. "Het is niet de bedoeling dat we een hal vol krijgen met bedrijven die allemaal hetzelfde doen. De bezoeker, maar ook de deelnemers moeten er iets aan hebben. LMG is alweer enige tijd bezig met de organisatie van de komende Con tacta.nl. Die wordt gehouden op 1, 2 en 3 november. Kentin: "Oorspron kelijk werd Contacta.nl in oktober ge houden. Vorig jaar moesten we uit wijken in verband met de Holiday on Ice show, die in oktober werd gehou den. Dat is uitstekend bevallen. Ach teraf bleek dat ondernemers erg blij waren dat ze wat meer lucht hadden na hun vakantie. We hebben dus maar weer voor begin november ge kozen." Het zilveren jubileum van Contac ta.nl staat centraal tijdens de beurs van 2011. "Daar ontkomen we natuurlijk niet aan. We hebben als organisatie niet alle edities meegemaakt, maar we

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 125