B en P verzorgt automatisering van A tot Z PAC Zonweringen presenteert plaatjes van producten voor kantoor en thuis Kwaliteit, service, korte lijnen en transparantie zijn de pijlers waarop au tomatiseringsbedrijf B en P uit Breskens is gegrondvest. B en P levert hardware en verzorgt installatie, onderhoud en beheer van netwerken van A tot Z. Tegenwoordig heeft een ieder te maken met automatisering; van eenmanszaken tot midden- en grootbedrijf. B en P ontzorgt voor ieder een, op alle facetten van hun automatisering. Tegelijkertijd worden door de dienstverlening van B en P veel tijd en kosten bespaard. Beheer Beheer is de sleutel tot het snel en betrouwbaar functioneren van een computernetwerk. Het is daarom van cruciaal belang dat er een automatiseringspartner is die deze taak volledig op zich neemt. De klant kan zich dan richten op zijn of haar onderneming zonder zich bezig te houden met tijdrovende en vaak complexe IT-vraagstukken. ,,De meeste klanten hebben geen eigen fulltime systeembeheerder. Om die plek in te vullen is het ontzettend belangrijk dat we goed bereikbaar zijn, snel kunnen schakelen en dat alles geschiedt tegen gunstige tarie ven. Dit zorgt ervoor dat het ook interessant is voor kleine bedrijven", aldus Pieter van Wijck IT-consul- tant. B en P heeft zich in de loop der jaren gespecialiseerd in het op grote schaal beheren van netwerken. Door het gebruik van inventieve systemen is dit eenvoudig en overzichtelijk te houden. „Omdat we beschikken over een buitendienst met meerdere personen is het mogelijk om snel in te grijpen als er ergens problemen ontstaan. Elke klant, groot of klein, heeft behoefte aan een goed functi onerend netwerk, het snel verhelpen van storingen is dus een must", aldus manager Erik de Rechter. Tevens een belangrijk aspect van de mogelijkheden die B en P biedt, is het dagelijks monitoren van de ser vers en back-upsystemen. Het be heren op afstand zorgt ervoor dat klanten altijd het gevoel hebben dat er iemand het systeem in de gaten houdt. Door goed beheer wordt de kans op storingen en onverwachte hoge kosten beperkt en blijft het netwerk gezond! Projectautomatisering ,,We denken mee in automatise ringsprocessen en geven mogelijke verbeteringen aan. Ook helpen wij de klant om branchesoftware op de juiste manier binnen het netwerk te implementeren. We zijn veelal van begin tot eind betrokken bij pro jectautomatisering. We klankborden met de klant over alle facetten van de automatisering. We proberen zoveel mogelijk betrokken te zijn om goe de support te kunnen bieden, waar bij de klant altijd het laatste woord heeft", zegt Pieter van Wijck. B en P werkt met interessante onder- houdsovereenkomsten ten behoeve van de klanten. ,,Onze transparantie komt ook goed tot uiting in onze onderhoudsovereenkomsten, waar bij alles inzichtelijk is voor de klant en de kosten binnen de perken blij ven. Ook in dit opzicht komt onze toegevoegde waarde tot zijn recht, ICT-buitejidienst, vlnr: Roland de Jong, Pieter van Wijck, Johnny Oubrie, Benny Oubrie en Tom van Dorsselaer naast kwaliteit en service", verklaart Erik de Rechter. B en P staat in 2011 in het teken van het vijftienjarig bestaan. Het be drijf van het ondernemersechtpaar Luc en Caroline Buijsse is steeds gestaag door blijven groeien. Het klantenbestand is steeds verder uit gebreid, terwijl ook het werkterrein verruimd is. Naast Zeeland en West- Brabant zijn ook in toenemende mate klanten uit het Vlaamse achter land afkomstig. Het team van B en P is inmiddels uitgegroeid tot veertien medewerkers, waarbij tekenend is dat er niet of nauwelijks verloop is. r Sportlmn 1, 4511 XG Breskens Tel: 0117-385385, Fax: 0117-385386 www.benp.biz De showroom - 600 m2 - van PAC Zonweringen inVTissingen is dus danig vernuftig ontworpen, dat de bezoeker bij binnenkomst in een oogopslag ziet wat PAC te bieden heeft. Op twee niveaus staat onder meer de absolute top in zonwering, overkappingen, raambekleding en rolluiken in al zijn glorie uitgestald. De Ondernemer zet een drietal plaaQ'es van producten in het zonnetje. Uniek in Zeeland: corradi overkappingen Bellissima! Een ander woord is er niet voor de regen- en zonwerende, vuil afsto tende zeildoek overkappingen van Cor- radi. De mogelijkheden zijn eindeloos, want elk type overkapping is naar wens uit te breiden met tal van opties. Die zijn stuk voor stuk elegant van ontwerp, zoals te verwachten valt van Italiaans design. Is alleen een overkapping u niet genoeg? Met vaste glaspanelen, al dan niet voor zien van een schuifpui, creëert u een complete tuinkamer. Wenst u geen vaste wanden, dan kunt u kiezen voor doek dat u naar behoefte neerlaat. En is alleen uit het zicht dan wel uit de wind zitten voor u voldoende, dan zijn daar de uitrolbare windschermen van zeildoek. Regenwater wordt opvangen in een in het frame ge- integreerde goot. Maakt u geen gebruik van de overkapping, dan liggen alle zeil doek elementen keurig opgevouwen in de daarvoor bestemde cassettes. Het doek is verkrijgbaar in alle kleuren van de re genboog. Met een Corradi overkapping geniet u het hele jaar door maximaal van licht; zonnewarmte, ruimte en privacy. Ook voor bijpassende verlichting, ver warming en zelfs vloeren zit u goed met Corradi. Luxaflex Inspiration Shop Luxaflex: typisch zo'n merknaam die met tertijd is geëvolueerd tot soortnaam. Net als aspirine. Of cellotape. Zeg Luxaflex en je denkt aan horizontale jaloezieën. Luxaflex bracht ze dan ook als eerste op de markt, in 1951.Vandaag de dag omvat de collectie een grote verscheidenheid aan prachtige horizontale én verticale ja loezieën. Maar ook een uitgebreide reeks andere producten, zoals Plissé en Duette Shades, Silhouette Shades, Facette Shades, Roman Shades, rolgordijnen (ook voor draai/kiepramen) en Japanse "rijstpapier" panelen. Had de klant aanvankelijk keus uit 25 kleuren, tegenwoordig is het aantal opties uitgebreid tot meer dan 215. Voor elk type raam, met wat voor vorm dan ook, heeft Luxaflex, dat 5 jaar garantie geeft, de beste en mooiste oplossing. Ook op dit vlak blinkt PAC Zonweringen uit in gedegen advies en vakmanschap in montage. Jasno Shutters Shutters houden licht en zonnewarmte uitstekend tegen en geven elke ruimte een zuidelijk, tropisch tintje. Jasno shut ters, toppers in hun soort en verkrijgbaar in 100 kleuren, hebben een magniheke afwerking met blindliggende scharnieren. Hierdoor zijn ze erg stabiel. De kans dat ze kromtrekken is nihil; het linde- en eb benhout waarvan ze zijn gemaakt is dwars op de nerf gezaagd. Daardoor blijven de lamellen ook na verloop van tijd soepel openen en sluiten en ontstaan er geen storende kieren waardoor licht binnen- piept. Jasno shutters zijn er in verschillen de vormen, met of zonder rail, getoogd, driehoekig enzovoort. Ook heeft Jasno houten jaloezieën. Jasno shutters zijn er voor elk budget. Ook bij PAC Zonweringen: buitenzon wering van o.a. Luxaflex en Brustor, raam- en deurhorren op maat, Harol sectionaal garagedeuren, Finstral kozijnen, Roma en Heroal rolluiken en luxe tuinmeubilair. Zie ook www.paczonweringen.nl Zonweringen Aluminium en kunststof kozijnen - zonwering* horneet - rolluiken deltremen - garagedeuren Marie Curieweg 15, 4389 WB Vlissingen Tel: 0118-552010, Fax: 0118-552071 www.paczonweringen.nl Paula Koster

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 124