m
41
media
tot dikke paaldanseressen
z
O
media@wegener.nl
024-3650570
"Wie dan allemaal...' is niet bedoeld voor de luie kijker die
een avondje wil schuddebuiken. Over de laatste theatershow van Plien en Bianca
Zaterdag 19 maart 2011
07:00 Little house on
the Prairie 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
Who's the boss? 09:30
De Levende Steen Ge
meente 10:00 Tommy
Teleshopping 14:00 The
Sing-Off 16:00 Bouw je
droom 17:00 Robs grote
tuinverbouwing
07:01 Teleshop 7: Suer-
te, Tommy Teleshop
ping, Car tracks, Suerte,
Tommy Teleshopping,
TEFAF nieuws 13:00
Crocodile hunter 14:00
RTL GP: Dakar 2011
15:00 RTL GP Retro-In
de sneeuw 15:30 RTL
GP: Formule 1 Terugblik
201017:00 RTL Trans
portwereld 17:30 Mr.
Bean
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, Wolleke,
Uki, Elias, Brandweer
man Sam, De Koa-
la Broertjes, Chugging-
ton, Ernst, Bobbie en de
rest, Bibaboerderij, Ef-
teling tv: De Schatka
mer, Bassle Adriaan en
de reis vol verrassingen
09:31 Teleshop 8: Tel
sell, Tommy Teleshop
ping, Tel sell 17:10 Style
17:40 Style by jury
07:05 Born2Cook 07:35
Will Grace 08:05 Tus
sen de oren 09:05 Tom
my Teleshopping 11:05
Astro TV 13:05 Tom
my Teleshopping 14:05
Matters of life and da
ting 15:55 Born2Cook
16:30 Gilmore girls
17:30 Three to tango
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Beyblade Metal Fu
sion, Super hero squad
show, Amazing Spiez,
Pokemon Sinnoh League
Victors, Phineas Ferb,
Kick Buttowski, Next x,
Zeke Luther, I'm in the
band, Zack Cody, Ex
peditie Rangers!, Phine
as Ferb, Cory in the
house, Recess, Kid vs
Kat, American dragon,
Monster Buster club, To
tally spies, De Tofu's, A
kind of magic, I'm in the
band, Kick Buttowski,
Recess, Zack Cody
o
18:00 Droomhuis op 18:00 Truck StTrac- 18:10 Jouw vrouw, mijn
het platteland, Re- tor Pulling Indoor vrouw, Reality
alityprogramma Ahoy Rotterdam,
Verslag
18:00 Titus, Comedy
18:30 According to Jim,
Comedy
18:55 Two guys and a
girl, Comedy
19:00 Lachen om home 19:00 De politie op je
video's, Amuse- hielen!, Serie re-
ment portages
19:05 Help, ons kind is 19:30 Cold case, Detecti- 19:25 Off centre, Co
te dik veserie medy
19:50 The big bang the
ory (h), Comedy
20:00 The Sing-Off, Fa- 20:00 RTL 7 Darts: In- 20:05 Mijn geheime
milieshow ternational Mas- missie, Reality
ters, Liveverslag
20:30 The closer, Dra-
20:20 Fast track, Filmko
medie
21:30 Lotto Weekend
Miljonairs, Spel
show
21:05 The real house- 21:25 The good wife,
wives of NYC, Re- Dramaserie
ality
22:35 Hart van Neder
land
22:50 Piets weerbericht
22:55 Shownieuws
22:00 TV Makelaar, Hui- 22:20 Medical exami- 22:00 Full metal jacket,
zenmagazine ners, Misdaadserie Oorlogsfilm
23:15 Lachen om home
video's, Amuse
ment
23:00 Journey to the 23:15 Eleventh hour,
end of the night, Misdaadserie
Thriller
00:10 Wallace Gromit 00:00 Dead birds
in The curse of
the Were-Rabbit
01:45 Astro TV
00:56 Sneak preview
01:30 RTL Poker: Euro- 02:00 Meiden
pean Poker Tour - 04:30 Chat TV
Baden 05:30 Buurtscanner
02:31 Sneks
05:00 Car tracks
05:30 Buurtscanner
00:10 North country
02:40 Astro TV
03:10 Pulling
03:40 The closer (h)
04:20 The good wife (h)
00:25 Late Night Poker
2009
01:25 Nachtprogram
mering: Lek
ker live
sasmm msmm9»
stad. In de volgende akte verschij
nen de dames Afra en Livette ten
tonele, twee bevriende kunstlief
hebsters met wijde flodderjurken.
Hun avonturen leiden uiteindelijk
naar de broertjes Lootsma. Maar
de broers zijn tot hun eigen cha
grijn niet voor één gat te vangen.
Wie dan allemaal... is niet bedoeld
voor de luie kijker die een avondje
wil schuddebuiken. Eenvoudige
grappen ontbreken en het draai
boek van de voorstelling blijkt uit
eindelijk een regelrechte tragiko
medie die niet zou misstaan als
een kunstzinnige drieakter op een
filmdoek.
Plien en Bianca staan sinds vorige
maand weer in de theaters, deze
keer met een best of-show getiteld
Heb je hun weer...
'Wie dan allemaal...' van Plien en Bian
ca, Nederland 3, 21.50 uur.
00
O
O
to
N>
O
K>
NI
W
NI
W
Omroep Zeeland
17:30 Muis en leeuw 17:40
Lees en schrijf (ETV) 17:55 Zee
land in vogelvlucht 18:00 Zee
land de week 18:25 Met je kop
in de wind 18:35 MiniDoc
18:40 RegioNed 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhalin
gen
09:00 Winterbeelden 12:15 TV
Brussel 12:45 De vrije markt
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Villa politica 14:05
Sporza: Wielrennen 16:53 Clips
17:05 We gaan nog niet naar
huis 17:30 Buren 17:55 Kijk uit
18:00 Het journaal 18:10
Vlaanderen vakantieland 19:00
Het journaal 19:30 Het weer
19:35 Man bijt hond 20:05 Jo-
ker+ en Lotto 20:10 Dieren in
nesten 20:45 De Chriscollectie
21:15 The Tudors 22:10 Miran
da 22:40 Het journaal laat
23:01 Winst Joker+/Lotto
23:02 KENO-uitslagen 23:03
EuroMillions 23:06 Het weer
23:10 The border 23:55 Door
lopende herhalingen van Het
journaal laat en Het weer
07:00 Uki 07:05 Kaatje en haar
vriendjes 07:20 Kleine Einsteins
07:45 Angelina ballerina 08:00
Samson en Gert 08:25 Lazy-
town 08:50 Mega Mindy 09:20
De avonturen van Bibi StTina
09:45 Disney's American dra
gon: Jake Long 10:10 Uncle
Max 10:25 Twisted Whiskers
10:40 Eliot Kid 10:50 Beugel-
bekkie 11:25 6tien 11:50 De
week van Karrewiet 11:58
CANVAS 13:05 Cobra tv 13:30
Reyers laat 14:10 KETNET
15:30 Samson en Gert 15:55
SamSam 16:05 Missy Mila
16:10 De Smurfen 16:35 Dis
ney's American dragon: Jake
Long 17:00 Sprookjesboom
17:05 XMix 17:25 Mega Mindy
17:50 Jungle beat 17:55 Uncle
Max 18:05 De week van Karre
wiet 18:15 Go IV 18:50 Mijn
pestfamilie 19:20 De week van
Karrewiet 19:30 De 5e boog
19:53 CANVAS 20:00 Het jour
naal 20:10 Vranckx 20:40 Varg
Veum: Sleeping beauty (Torne-
rose) 22:15 Trial and retributi
on: Conviction 23:50 Nue pro-
priété
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
kitchen 12:30 Raymond Blanc's
kitchen secrets 13:00 BBC
News 13:10 Regionaal nieuws
en weerbericht 13:15 Football
focus 14:00 A question of sport
14:30 Outtake TV 15:00 Rug
by: Six Nations 20:15 BBC
News 20:25 Regionaal nieuws
en weerbericht 20:30 Rugby:
Six Nations 23:00 The National
Lottery Saturday night draws
23:10 BBC News 23:30 Match
of the day
07:00 Finley the fire engine
07:1 OZigby 07:25 The large
family 07:30 Octonauts 07:35
Little robots 07:45 Rastamouse
08:00 Basil and Barney's game
show 08:25 Arthur 08:55 Leon
09:00 Sam and Mark's guide to
dodging disaster 09:30 Project
parent 10:00 Dick and Dom's
funny business 11:00 Trapped:
ever after 11:25 Diddy Dick and
Dom 11:30 OOglies 11:45
Copycats 12:15 My life 12:45
Deadly 60 12:50 MOTD Kicka-
bout 13:05 Diagnosis murder
13:50 The man from Laramie
15:30 Into the West 17:00
Churches: How to read them
17:30 Final score 18:15 Price
less antiques roadshow 18:45
Escape to the country 19:30
Flog it! 20:30 Dad's army 21:00
The art of Tommy Cooper
21:30 The story of variety with
Michael Grade 22:30 Christo
pher and his kind
In de vierde voorstelling van Plien en Bianca onder meer sullige mannetjes
en verzuurde types. foto GPD
07:10 Die Tigerentenbande
07:35 Willi wills wissen 08:00
Wissen macht Ah! 08:25 neun-
einhalb 08:35 Tagesschau
08:40 Sportschau live: Skiën
10:50 Tagesschau 10:55 Sport
schau live: Schansspringen
11:50 Sportschau live: Skiën
12:20 Tagesschau 12:25 Sport
schau live: Skiën 13:30 Sport
schau live: Langlaufen 13:55
Sportschau live: Biatlon 14:45
Tagesschau 14:50 Sportschau
live: Langlaufen 15:50 Sport
schau live: Biatlon 17:00 Sport
schau live: Freestyle skiën
17:47 Das Wetter im Ersten
17:50 Tagesschau 18:00 Sport
schau 19:57 Glücksspirale
20:00 Tagesschau 20:15 Mord-
kommission Istanbul: Mord am
Bosporus 21:45 Ziehung der
Lottozahlen 21:50 Tagesthe-
men 22:08 Das Wetter im Er-
sten 22:10 Das Wort-zum
Sonntag22:15 James Bond 007
- Feuerball
07:35 Bibi Blocksberg 08:25 1,
2 oder 3 08:50 logo! Die Welt
und ich 09:00 Bibi und Tina
09:50 H20 - Plötzlich Meer-
jungfrau 10:35 pur+11:00 heu-
te 11:05 Die Küchenschlacht
13:00 heute 13:05 ZDFwo-
chen-journal 13:55 Tierische
Kumpel 14:40 Rosamunde Pil-
cher: Das Ende eines Sommers
16:15 Lafer!Lichter!Lecker!
17:00 heute 17:05 Landerspie-
gel 17:45 Menschen - das Ma-
gazin 18:00 hallo deutschland
18:30 Leute heute 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 Da kommt
Kalle 20:15 Wetten, dass...?
22:45 heute-journal 22:58
Wetter 23:00 das aktuelle
sportstudio
Duitsland 3 WDR
07:30 Sehen statt Horen 08:00
Planet Wissen: Danemark - Von
der Danischen Südsee bis Grön-
land 09:00 Cosmo TV 09:30
'Das vergisst man nie!' - Kind-
heit im Heim 10:00 Lokalzeit
10:30 Aktuelle Stunde 11:10
Die Sendung mit der Maus
12:10 Quarks Co: Was ist
dran am Mann? 12:55 Seehund,
Puma Co. 13:45 Fury 15:15
Die zwölf Geschworenen 16:50
WDR Sport aktuell 17:20 alfre-
dissimo! Kochen mit Bio und Ri-
chy Miiller 17:50 Land und lek
ker: Wer kocht das beste
Landmenü? 18:20 hier und
heute: Raus aus dem Milieu
18:50 Aktuelle Stunde 19:30
Lokalzeit 20:00 Tagesschau
20:15 Das unbezahmbare Herz
(1 /2) 21:45 Das unbezahmbare
Herz (2/2) 23:15 Satire Gipfel
Discovery
07:50 American chopper: Sen
ior vs Junior: Chicago Black
Hawks bike (1Bling Star bike
(2) 08:45 Mythbusters: Antacid
jail break 09:40 Battle machine
bros 10:35 Extreme explosions:
Fort William, Scotland 11:30
Wreckreation nation: Bonnev
ille 12:25 Motor City Motors:
The gasser 13:20 Motor City
Motors: The asphalter 14:15
Motor City Motors: Corn stalk
er 15:10 Motor City Motors:
Festevil 16:05 Motor City Mo
tors: Amphibious motorcycles
17:05 Motor City Motors: Air
scream 18:05 Mythbusters:
Hair of the dog 19:05 Storm
chasers 2010: Twister twilight
zone 20:00 Wheeler dealers:
Mini 1000 City 21:00 Fifth gear
22:00 Motor City Motors: Fes
tevil 23:00 Ross Kemp in search
of pirates
National Geographic
07:00 Cruise ship diaries: In
spectors on board 08:00 Last li
oness 09:00 Hunter hunted: Li
ons 10:00 The dog whisperer: A
dog and his boy and mobile vet
11:00 Shark men: Out for
blood 12:00 Danger men: Half
million volt workers 13:00
Richard Hammond's engineer
ing connections: Bullet train
14:00 Richard Hammond's en
gineering connections: Formula
1 car 15:00 Richard Ham
mond's engineering connec
tions: Burj Al Arab 16:00 The
dog whisperer: A dog and his
boy and mobile vet 17:00 The
dog whisperer: Desperate
housedogs 18:00 Hollywood
bear tragedy 19:00 The dog
whisperer: Breeding cruelty
20:00 Breakout: Prison ro
mance 21:00 Planet mechanics:
Solar paella 22:00 America's
hardest prisons: Chaos control
23:00 Salvage code red: Oil
jockeys
07:15 Michaela's animal road
trip 08:10 Pandamonium: Wel
come to Wolong 09:05 Dogs/
Cats/Pets 101Bengal, Char-
treux, Turkish Van, Balinese,
Snowshoe, American indoor cat
10:00 Animal precinct: Thun
der's second chance 10:55
Wildlife SOS 11:20 E-vets: The
interns - Dogged dedication
11:50 Animal cops Phoenix:
Moulding clay 12:45 Wildest
Africa: The Namib 13:40 Cell
dogs: Rockville 14:35 Cell dogs:
James River 15:30 Cell dogs: Kit
Carson 16:25 Cell dogs:
Brancheville 17:20 Cell dogs:
Warm springs 18:15 Cell dogs:
Ridgeland 19:10 Cats 101Oci-
cat, Norwegian Forest Cat, Sel-'
kirk Rex, Abyssinian, Bombay,
Havana Brown 20:05 Orangu
tan island: Eaten alive 20:30 Or
angutan island: House of cards
21:00 Pit bulls and parolees:
Return to the ranch 21:55 I'm
alive: Journeys 22:50 Untamed
uncut: Marlin attack 23:45
The most extreme: Voyage to
the bottom of the sea
06:25 Roary the racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Chalkzone 07:25 Mr Bean the
animated series 07:50 Riens
planeet 08:15 Fanboy Chum
chum 08:40 The penguins of
Madagascar 09:00 SuperNick
09:15 Fairly odd parents 09:30
SuperNick 09:45 Spongebob
Squarepants 10:00 SuperNick
10:15 Victorious 10:40 Super
Nick 10:55 True Jackson 11:20
Ned's Declassified 11:45
League of super evil 12:10
Wayside 12:30 Johnny test
13:05 Fanboy Chum chum
13:50 Spongebob Squarepants
14:35 Rocket power 15:00 Ge-
ronimo Stilton 15:20 Max de
Leeuw 15:30 Mr Bean the ani
mated series 16:00 Genie in the
house 16:50 Fairly odd parents
17:35 The penguins of Mada
gascar 18:20 True Jackson
18:45 Big time rush 19:10 iCar-
ly 19:35 Victorious 20:00 Ad
ventures of Jimmy Neutron
20:25 Spongebob Squarepants
20:45 League of super evil
21:00 Big time rush 21:25 Vic
torious 21:50 Romeo! 22:15
Journey of Allen Strange 22:40
Mr. Meaty 23:05 Kenan Kel
23:30 Zoey 101 23:55 iCarly
00:20 Big time rush
09:00 Your chart 10:00 10 X
10:50 TMF hits 11:00 Top 25
13:00 TMFSuperchart 15:00
Takeshi's castle 15:10 Frasier
20:15 Chuck 21:05 Psych
22:00 Better off Ted 22:55 Cali-
fornication 23:25 Married with
children
10:25 16 and pregnant 11:15
When I was 17 11:40 My super
sweet worldclass 12:05 Cribs
18:20 Moneymakers 18:45
MTV Was Here 19:10 My super
sweet worldclass 19:35 When I
was 17 20:00 VH1 Program
mering 20:50 Megadrive 21:15
Hard times 21:40 The X-Effect
22:30 The challenge: Cutthroat
23:20 The Dudesons in Ameri
ca 23:40 Nitro circus
06:25 Quoi de neuf doc? 06:35
Afrique presse 07:00 Télématin
08:00 Canadees nieuws 08:30
TTC - Toutes Taxes Comprises
09:00 Flash 09:05 TiVi5monde
11:05 7 Jours sur la planète
11:30 Acoustic 12:00 Flash
12:05 A table! 12:30 36,9
12:55 Coup de pouce pour la
planète 13:20 Quoi de neuf
doc? 13:30 Belgisch nieuws
14:05 360 - GE014:55 A deux
pas du futur 15:45 Nouvo
16:00 Nieuws 16:30 Questions
pour un champion 17:00 Flash
17:05 ARTE reportage 17:45
Géopolitis 18:00 Nieuws 18:20
Le bar de I'Europe 18:35 Tha-
lassa 20:30 Frans nieuws 21:00
Le plus grand cabaret du mon
de 23:00 Nieuws 23:10 Zwit
sers nieuws 23:35 Afrikaans
nieuws 00:00 Divertissement
08:30 Freeride spirit 09:00 Ski-
en 10:00 Skispringen 11:45
Skiën 13:15 Langlaufen 14:00
Biatlon 14:45 Langlaufen 15:45
Biatlon 16:40 Wintersports
weekend magazine 16:45
Snooker 18:00 Wielrennen
19:00 Paardensport 20:30
Snooker 23:00 Curling
07:00 World report 07:15 CNN
Marketplace Middle East 07:30
MainSail 08:00 World sport
08:30 Revealed 09:00 World
view 09:30 African voices
10:00 Inside Africa 10:30 iRe-
port for CNN 11:00 World re
port 11:30 World sport 12:00
Piers Morgan tonight 13:00
World report 13:30 Revealed
14:00 News special 14:30
World view 15:00 International
desk 15:30 African voices
16:00 MainSail 16:30 World
sport 17:00 Talk Asia 17:30 In
side Africa 18:00 International
desk 18:30 iReportfor CNN
19:00 World report 19:30 Re
vealed 20:00 Piers Morgan to
night 21:00 News special 21:30
World view 22:00 Best of Back-
Story 22:30 World sport 23:30
MainSail