Medewerker frontoffice Servicecentrum Burgerzaken Integrale handhaver Vergunningen Maitre d'Hotel gastheer, gastvrouw Ft JobTrack.nl zaterdag 19 maart 2011 I 41 WIL JIJ HET GEZICHT VAN DIENSTVERLENEND CROMSTRIJEN ZIJN EN STRAAL JIJ DAT OOK UIT? DAN ZIJN WIJ OP ZOEK NAAR JOU! Binnen de sector Dienstverlening en Middelen, taakveld Servicecentrum zoeken wij: (22,6 uur per week) De gemeente heeft ruimte voor mensen die denken in oplossingen en weten wat'de klant'wil. Mensen die gaan voor kwaliteit en hun eigen vaardigheden en leerpunten kennen. Die mensen geven wij de ruimte zichzelf te ontwikkelen en een verrassende bijdrage te leveren aan onze organisatie. Binnen de organisatie wordt er van iedere medewerker verwacht dat hij/zij competent is op het gebied van integriteit, klantgerichtheid, kwaliteits bewustzijn en samenwerken. Functie-inhoud -Werkzaamheden aan de frontoffice met betrekking tot de gemeentelijke basisadministratie -Werkzaamheden voorde aanvragen, de controle en de afgifte van legitimatiebewijzen in de gemeente en de uitgifte van specifieke gemeentelijke produc ten, o.a. waarmerken documenten, legalisering handtekeningen, verklaringen omtrent het gedrag, eigen verklaringen. - Het verstrekken van formulieren en het geven van (algemene) informatie over de gemeentelijke producten en in het bijzonder van de producten van het Servicecentrum. De werkzaamheden verricht je in deeltijd samen met collega's. Omdat je deel uitmaakt van het Servicecentrum van de gemeente Cromstrijen ben je tijdens de dag-en/of avondopenstelling volgens het rooster van het Servicecentrum aanwezig. Daarnaast ben je altijd bereid collega'ste vervangen. Functie-eisen -Vmbo theoretische leerweg of havo. -Opleiding AA-BZ. - Opleiding publieksbalie medewerker. - Ervaring op het gebied van dienstverlening. - Klantgerichte instelling. Wat vind jij bij ons? De gemeente Cromstrijen kent een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Naast de gangbare rechtspositieregelingen (car/uwo) beschikken we onder andere overeen ruime verlof regeling met extra lokaal geregelde vrije dagen en een uitgebreide cafetariaregeling. Vöor deze functie is een salaris mogelijk van maximaal 2.331,- bruto per maand (schaal 5, peildatum 1 januari 2011) bij een volledige betrekking. Op het gebied van studie faciliteiten bieden wijjou mogelijkheden om jezelf in het vakgebied verder te ontwikkelen. Informatie en reactie Als je geïnteresseerd bent en meer wilt weten over deze functie, dan kun je contact opnemen met Bas Trouw, Coördinator Service centrum. Hij is graag bereid de nodige informatie te verstrekken, telefoon (0186) 65 6i 00. Op onze inter netsite vind je meer informatie over deze vacature en onze gemeente, www.cromstrijen.nl. Je schriftelijke reactie zien wij graag uiterlijk 27 maart 2011 tegemoet. Je kunt jouw brief richten aan burgemeester en wethouders van Cromstrijen, Postbus 7400,3280 AE Numansdorp, of mailen naar g.stoopendaal@cromstrijen.nl. De afdeling Vergunningen werkt met een front- en backoffice en heeft integrale vergunningverlening en handhaving als uitgangspunt. Wij zijn voor de afdeling Vergunningen op zoek naar een m/v voor 36 uur per week Functie-inhoud Bij de functie horen onder meer de volgende taken: Integraal inspecteren en controleren van (enkelvoudige omgevingsjvergunningen voor de activiteiten bouwen, brandveiligheid, milieu, APV en/of bijzondere wetten. Toezicht houden op het gebruik van gebouwen en gronden in strijd met het bestemmingsplan. Beoordelen van klachten en de afhandeling hiervan. Om bovenstaande uit te voeren, achten wij de volgende competenties van belang: Affiniteit met de problematiek van bedrijven en burgers. Met een integrale blik en met gevoel voor wat er leeft in de samenleving handhaven. Omgaan met beïnvloedbaar gedrag. Resultaatgericht werken. Functie-eisen MBO-diploma, bij voorkeur bouwkunde. Bij voorkeur enige jaren relevante werkervaring. Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden. In het bezit zijn van een auto en bereid deze, tegen vergoeding, voor het werk te gebruiken. Bereidheid om deel te nemen aan de gemeentelijke 24-uurs beschikbaarheidsregeling. Arbeidsvoorwaarden: Salaris en aanstelling zijn afhankelijk van opleiding en ervaring. Als je voldoet aan de gestelde functie-eisen kunnen wij je inschalen in schaal 8 volgens de functiefamilie Externe Dienstverlening, bandbreedte C. Het salaris is maximaal 3.042,00 bruto per maand (salarispeil 1 januari 2011). Definitieve aanstelling vindt bij goed functioneren plaats na een proefperiode van een jaar, met een halfjaarlijkse tussentijdse evaluatie. Informatie en sollicitatie: Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met Mevrouw C. Pieters, hoofd afdeling Vergunningen (0114-389209). Uw sollicitatie kunt u voor 2 april 2011 richten aan het college van Burgemeester en Wethouders van Hulst, t.a.v. Staf - PenO, Postbus 49, 4560 AA Hulst. Dit onder vermelding van 'vacature Vergunningen'. Wil je meer informatie over de vacature, de gemeentelijke organisatie of omgeving Kijk dan op www.gemeentehulst.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Hostellerie Schuddebeurs is een hotel/restaurant op een unieke locatie in het hart van Schouwen- Duiveland, nabij Zierikzee. Voor ons restaurant zoeken wij een ambitieuze Voor deze uitdagende functie zijn wij op zoek naar een Maitre met organisatie talent en leidinggevende ervaring. Als Maitre zul je leiding geven aan ons bedieningsteam en draag je verantwoording voor een perfect service verloop voor restaurant- hotel- en conferentiegasten. Je bent verantwoordelijk voor het gehele operationele reilen en zeilen van ons restaurant inclusief de samenstelling van de wijnkaart. Spreek je naast Nederlands ook Duits en is werken in een ambachtelijke en traditionele omgeving iets wat je zoekt. Wil je werken in een jong, enthousiast en gemotiveerd team? Dan dagen wij jou uit om te solliciteren naar deze functie! Wij bieden uitstekende arbeidsvoorwaarden die wij graag mondeling toelichten. Een uitgebreide vacature- functieomschrijving vind je online op http://bit.ly/gAt3ml Hostellerie Schuddebeurs Bart Tanja de Bree, Donkereweg 35, 4317 NL Schuddebeurs-Noordgouwe www.schuddebeurs.nl - bart@schuddebeurs.nl V--" Natuurlijk! gemeente Cromstrijen De gemeente Cromstrijen (circa ligt in het zuiden van De ambtelijke model en bes: (R&C) en verlening teert ROC Zeeland, Cluster Zorg, is op zoek naar: De uitgebreide vacaturetekst vindt u op www.werkeninhetmbo.nl en www.roczeeland.nl. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Docent LB Tandarts m/v (o.i fte] Docent LB Tandartsassistente m/v (0,1 fte)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 111