wonen "MEUBELBEZORGERS- <r DOO 2 SPV-ers zaterdag 19 maart 2011 (QiJobTrack.nl R&B Wonen is hét aanspreekpunt voor iedereen die wil huren of kopen in de sociale sector in Reimerswaal en Borsele. Ons streven is: voldoende passende, kwalitatief goede en betaalbare woningen in aantrekkelijke buurten. We zijn duidelijk betrokken bij onze 4300 huurders en hun buurt. Kiezen voor kernen is onze slogan. Kernwoorden zijn klantgerichtheid, kwaliteit en duurzaamheid, kortom prettig wonen in leefbare woonomgeving. Voor de afdelingen beleid en bestuursonder- steuning en wonen zijn wij respectievelijk op zoek naar een; juridisch beleidsmedewerker m/v (voor details van de functie zie www.renbwonen.nl (over R&B Wonen: vacatures)) woonconsulent m/v (voor details van de functie zie www.renbwonen.nl (over R&B Wonen: vacatures)) De beleidsmedewerker valt onder de afdeling beleid en bestuursondersteuning (BBO). Deze afdeling bestaat uit professionals die de organisatie ondersteunen en adviseren bij het ontwikkelen, implementeren en uitvoeren/toepassen van beleid op diverse vakgebieden (IT, communicatie, strategie-ontwikkeling, logistiek, HRM, juridisch, administratief). Afhankelijk van het specialisme worden externe adviseurs ingehuurd, dan wel wordt de samenwerking gezocht met andere corporaties uit de regio. Jouw functie betreft een generalistische functie, gericht op het ontwikkelen, implementeren en evalueren van beleid op verschillende aandachtsgebieden waarbij juridische specialisatie de basis vormt. Voor inhoudelijke vragen over de functie kun je terecht bij Iris de Vries, manager afdeling BBO, telefoon: 0113-396454. Ben jij goed in het analyseren van vraagstukken en neem je graag initiatief? Stuur ons dan uiterlijk voor 1 april a.s. een motivatiebrief en CV. Dit kan per e-mail naar idevries@renbwonen.nl, of naar onderstaand adres. Vermeld linksboven op de enveloppe SOLLICITATIE'. De woonconsulent is verantwoordelijk voor de toewijzing van de woningen, begeleiding van individuele bewoners met vragen en in probleemsituaties, begeleiding van bewoners bij projecten (leefbaarheid, herstructurering, nieuwbouw huurwoningen e.d.) en heeft een actieve rol in de beperking van de huurachterstanden. Er wordt regelmatig samengewerkt met maatschappelijke instanties. De woonconsulent heeft een eigen regio waarin hij/zij werkzaam is en werkt daarin nauw samen met collega's. Wij zoeken een representatief iemand die zorgvuldig en flexibel kan handelen, sociaal vaardig is en aantoonbare en soortgelijke werkervaring heeft met klantcontacten. Voor inhoudelijke vragen over de functie kun je terecht bij Saskia van der Nat, teamleider Wonen, telefoon: 0113-396442. Ben jij maatschappelijk betrokken en heb je een brede interesse? Stuur ons dan uiterlijk voor 1 april a.s. een motivatiebrief en CV. Dit kan per e-mail naar svandernat@renbwonen.nl of naar onderstaand adres. Vermeld linksboven op de enveloppe 'SOLLICITATIE'. Kijk voor meer informatie op: www.renbwonen.nl Van der Biltplein 1 4451 AE Heinkenszand Tel. 0113 396400 met de opdrachtgever, onderaannemers en leveranciers. Uw Profiel Bij voorkeur heb je een MTS/HTS opleiding richting civiele technieken of een grondige praktische wegenbouwervaring omtrent alle aspecten van de GWW. 3e kan vlot overweg met de courante MS Office. Je bent een organisator die nauwkeurig en accuraat te werk gaat en graag hoge kwaliteit aflevert. Procedures en regels vormen voor jou geen pro bleem. Je bent zeer sterk in het.plannen van je werkzaamheden. Je bent vriendelijk, je hebt-een goed voorkomen en je weet de mensen te overtuigen op jouw vakgebied. Je hebt goede administratieve eigenschappen. Wij bieden Je werkt in een familiebedrijf, waarbij de lijnen naar iedereen erg kort liggen. Onze opdrachten situeren zich ten Noorden van Antwerpen en de Antwerpse Haven, dus niet alle dagen uren lang in de file. Een gevarieerde functie met doorgroeimogelijkheden naar Projectleider. Een aantrekkelijk salaris aangevuld met extralegale voordelen waaronder een firmawagen, laptop, GSM.... Opleidingen binnen jouw vakgebied. Interesse? Stuur ons een gemotiveerde sollicitatiebrief met CV naar: Mieke@atf.be of ATF NV Mieke Frijters Putsebaan 5, 2040 Zandvliet - Meer info op www.atf.be H UI SI ink^onimunicatie Technisch handfis- adviesbuiaaj B.V. Bedrijf: HuininkCommunicatie@ Standplaats: Ellemeet Klantgerichte ICT medewerker Er wordt verwacht dat je binnen het kleine team alle voorkomende ICT werkzaamheden oppakt. Dit kan zijn het oplossen van een probleem tot het runnen van een project. Projecten kunnen heel divers zijn, maar hebben bijna altijd te maken met een server omgeving. We vragen HBO werk en denkniveau. Kennis en ruime ervaring van server 2008 en SBS omgevingen is vereist. Kennis van Juniper is een pre. Geen 9 tot 5 mentaliteit! Voor info: kees Huinink 0111 676262 Contact: kees@huininkcommunicatie.nl JobTrack.nl vacaturenr: JOB 2434670 Vanwege verdere groei zijn wij ner direct op zoek naar: Als Meubelbezorger ben je samen met een collega op weg naar onze klanten. Je bezorgt de meubelen en -indien nodig- monteer je deze bij de mensen thuis. Behulpzaam en met een glimlach. Je bent dus een echt visitekaartje van het bedrijf. Wii vragen: Rijbewijs C (CCVB is njet verplicht) Representatief voorkomen en klantvriendelijke instelling Wii bieden: Goede salariëring prima secundaire aarbeidsvoorwaarden Een afwisselende baan met veel vrijheid Spreekt bovenstaande functie jou aan en wil je weer lekker aan de slag? Stuur dan je sollicitatie met cv en pasfoto naar: Woonsquare Poppeliers Afdeling Personeelszaken Europalaan 24 - 5121 DJ Rijen T.a.v. Dhr. S. Kemper Stichting DOOR (Door Opvang en Ontmoeting Resocialisatie) is een groeiende stichting met een breed maatschappelijk draagvlak die sterk in ontwikkeling is. De Stichting heeft als doel de opvang en nazorg van ex-gedetineerden. Stichting DOOR beheert in Zeeland 2 opvanghuizen, 8 derde fase woningen en een Arbeids en Trainingscentrum voor (ex)gedetineerden in Zeeland. De Stichting wil aan haar doelgroep tijdelijk onderdak en begeleiding op maat bieden en zo bijdragen aan het verbeteren van kansen van (ex)gedetineerden om terug te keren in de samenleving en het arbeidsproces. Stichting DOOR is sinds 2011 begonnen aan de begeleiding van ex-gedetineerden met een intensieve hulpvraag. Bijzondere aandacht is voor het onderdeel zorg. Goede zorg aan de ene kant heeft een relatie op de terreinen wonen, relaties, financiën en dagbesteding aan de andere kant. Ben jij die SPV-er die zin heeft in een fantastische uitdaging, het maximale wil halen uit zijn/haar mogelijkheden en samen met onze trajectbegeleiders/woonbegeleiders een cruciale schakel wil zijn binnen de opbouw van onze Stichting, dan nodigen wij jou uit om te solliciteren. Kijk op onze website voor de uitgebreide functiebeschrijving. Ten aanzien van de opvanghuizen zijn wij op zoek naar: Voor 28- 36 uur per week Voor uitgebreide informatie over deze sollicitatie verwijs ik u naar onze website www.stichtingdoor.nl of de website van Werken en Leren in de Zeeuwse zorg- en welzijnssector www.zz.nl. Voor overige informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met dhr. J. Boelhouwer, dhr. J. Swart en/of mw. AE. Fagundez, telefoon 0118-635627. Riemens Mechanisatie BV IJzendijke - Axel www.riemensbv.nl Riemens Mechanisatie is een dynamisch bedrijf dat zich richt op de verkoop en reparatie van landbouwmachines en tractoren. Voor onze vestiging in IJzendijke zijn wij op korte termijn op zoek naar een: (Ervaren) monteur landbouwmachines tractoren Wij bieden u: een prettige werksfeer de mogelijkheid tot het volgen van gerichte cursussen goede secondaire arbeidsvoorwaarden een salaris overeenkomstig opleiding en ervaring Wij vragen: Een opleiding Landbouwmechanisatie of werktuigbouwkunde op MBO-niveau Voldoende kennis van hydrauliek en elektronica Geen 8-5 mentaliteit Affiniteit met de landbouwsector Tevens zijn wij op zoek naar een: Leerling monteur landbouwmechanisatie Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Dhr. C.Riemens op telefoonnummer +31(0)117-301553, uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Riemens Mechanisatie BV, Zachariasweg 3, 4515 MC IJzendijke Of per mail: c.rieitiens@riemensbv.nl UITVOERDER IN DE WEGENBOUW

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 110