Cost/Proposal Engineers International Area Sales Manager (helidecksj Project Manager WERKEN MN WONEN POPPE s in aluminium 36 banen Bayards biedt Uw reactie Bayards Aluminium Constructies V is een dynamische, informe enthousiaste organisatie die i bezighoudt met het produce ren en/of ontwerpen van aluminium producten zoals helikopterdecks, jachten, bruggen en defen sievoertuigen. Deze unieke aluminium constructies worden voor (interjnationale klanten geproduceerd. Bayards staat in de markt bekend als specialist in het vervaardigen van hoogstaande aluminium producten. De hoofdvestiging van Bayards is gevestigd in Nieuw-Lekkerland, vlakbij Botterdam, daarnaast hebben wij nog een nevenvestiging in Heijningen en verkoopkantoren in Italië, Singapore, Rio de Janeiro en Wegens uitbreiding op de verschillende afdelingen zoeken wij voor de locaties Heijningen en Nieuw-Lekkerland enthousiaste en gedreven U bent op de afdeling verkoop verantwoordelijk voor het uitwerken van offerte- aanvragen. Aan de hand van technische specificaties, het aanvragen van prijzen en de benodigde interne input, maakt u een inschatting van engineeringuren, productietijden, productiekosten en stelt u een proposal op. Daarnaast evalu eert u ook de nacalculaties. Wij vragen HBO opleiding [werktuigbouwkunde of scheepsbouw] Ruime erva ring met het calculeren/begroten van complexe constructies. Goede kennis van Nederlands en Engels, kennis van Duits is een pré. Ruime ervaring met Excel is belangrijk. Voor onze verkoopafdeling in Heijningen zoeken wij een enthousiaste en technisch commerciële Als Area Sales Manager bent u verantwoordelijk voor de commerciële resultaten in Nederland, UK en Scandinavië. Naast het onderhouden van de contacten met bestaande relaties, werkt u op actieve wijze aan het werven van nieuwe klanten. U bent in staat kansen te signaleren en deuren te openen, waarbij u een technisch adviseur voor uw klanten bent. In overleg met uw Sales Manager stelt u offertes op. Daarnaast stuurt u de agenten in uw regio aan. Uw focus ligt op de verkoop van zowel rooftop helidecks als offshore helidecks. Wij vragen een HBO opleiding (werktuigbouwkunde of civiele techniek) met minimaal 5 jaar internationale verkoopervaring met technische producten. Kennis van de offshore markt is een pré. Uw kennis van de Nederlandse en Engelse taal is uitstekend. Voor onze projectenafdeling in Heijningen zoeken wij een enthousiaste en flexibele Als Project Manager bent u verantwoordelijk voor het coördineren en begeleiden van het totale project. U bewaakt zelfstandig de voortgang, de kwaliteit en het bud get van het project en stuurt engineering, werkvoorbereiding en inkoop aari. U zorgt voor een optimale informatiestroom zowel naar de klant toe als intern. U bent het aanspreekpunt van de klant en u bezoekt incidenteel uw projecten op site. Wij vragen een HBO werktuigbouwkunde opleiding en enkele jaren ervaring als projectleider in een technische internationale omgeving. Uw kennis van de Neder landse en Engelse taal is uitstekend. zaterdag 19 maart 2011 O JobTrack.nl Woningcorporatie RWS partner in wonen beheert een kleine 6.000 huurwoningen in de gemeenten Goes, Kapelle en Noord-Beveland. RWS is een ambitieuze organisatie. Behalve het beheren van woningen heeft de RWS als doelstelling om verschillende woonvormen aan te bieden en (verder) te ontwikkelen. Uitgangspunt is het verbeteren van de leefbaarheid in een woonomgeving. Verantwoord omgaan met mensen, milieu en maatschappij staat hierbij voorop. Voor het team Interne Aannemerij zoeken wij: 2 ALLROUND ONDERHOUDSMEDEWERKERS M/V 36 UUR De allround onderhoudsvakman levert een bijdrage aan de technische woonkwaliteit door het uitvoeren van timmerwerk, stukadoren, tegelzetten, gawalo en elektra. Wij vragen mini maal een afgeronde vmbo-opleiding, bijvoorbeeld timmeren en/of metselen. Voor de Staf zoeken wij een: ADVISEUR PR EN COMMUNICATIE M/V 36 UUR De adviseur pr- en communicatie is verantwoordelijk voor alle interne en externe commu nicatie van RWS partner in wonen. De functie bestaat uit uitvoerende en organisatorische activiteiten, maar omvat ook coördinerende en beleidsmatige aspecten. Ook geeft de advi seur uitvoering aan het persbeleid. Voor de functie is een hbo-opleiding in het vakgebied van communicatie vereist. Voor het team Wijkbeheer en Bewonerszaken zoeken wij: 2 WIJKBEHEERDERS M/V 36 UUR Het team Wijkbeheer en Bewonerszaken levert een belangrijke bijdrage aan het soci aal beheer van woningen, leefbaarheid en onderhoudsbeleid. Als wijkbeheerder ben je aanspreekpunt voor bewoners in de wijk. In deze hbo-functie zorg je voor uitvoering van technische activiteiten bij mutatie, reparatieverzoeken en woningaanpassingen, maar con stateer en reageer je ook op zaken die te maken hebben met overlast, leefbaarheid en wijk-en buurtbeheer. RWS partner in wonen Stationspark 30 Postbus 158 4460 AD GOES (0113) 23 16 74 info@rwsgoes.nl Heb jij een proactieve houding? Werk je graag met en voor mensen? En wil jij werken bij een professionele, vooruitstre vende organisatie? Dan bieden wij je een uitdagende baan in een prettige werkomgeving met aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Stuur je motivatie en CV voor vrijdag 1 april 2011 per e-mail naar sollicitaties@rwsgoes.nl of per post naar RWS partner in wonen, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 158, 4460 AD Goes. Kijk voor meer gedetailleerde informatie over de functie op onze website www.rwsgoes.nl AUTO POPPE, de officiële dealer van Audi, Volkswagen en Volkswagen Bedrijfswagens, in Zeeland met vestigingen in Goes, Vlissingen en Terneuzen, heeft vanwege uitbreiding van de werkzaamheden de navolgende vacatures voor al haar vestigingen: Voor onze vestigingen Goes, Vlissingen en Terneuzen zoeken wij: All-round le automonteur diagnose technicus Profiel: - in bezit van een MBO/HBO-opleiding autotechniek, bij voorkeur met elektrotechniek (of een vergelijkbaar denk- en werkniveau) - affiniteit met elektrotechniek - eventueel in bezit van certificaat APK, alarminbouw, airco, etc. - goed analytisch denk- en werkvermogen - goede contactuele eigenschappen - flexibele werkinstelling - het kunnen werken in teamverband - relevante werkervaring Gaarne uw reacties vóór 1 april 2011 richten aan: Auto Poppe, t.a.v.: de directie, Postbus 246, 4460 AE Goes Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. uitdagende en verantwoordelijke functies in een dynamisch, groeiend en specialistisch bedrijf met alle mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. Daarnaast bieden wij een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Bij voorkeur per e-mail naar flory.franx@bayards.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 106