TECHNISCH SPECIALIST Hoofd boekhouding I 35 DE VIN International Sales Manager SESVANDERHAVE O JobTrack.nl zaterdag 19 maart 2011 De Vin-Pass BV is een in Terneuzen gevestigde onderneming die actief is op het segment van pipeline-service. Dagelijks werken meerdere service teams in Nederland maar ook hierbuiten aan specialistische opdrachten zoals het afstoppen, lekdichten, pijpvriezen, koudsnijden, hottappen en andere pijpbe- werkingen. Deze werkzaamheden worden uitgevoerd voor opdrachtgevers uit de (petrochemische) industrie, energiebedrijven en pijpieidingaannemers. Door continue te investeren in nieuwe technieken en in te spelen op de laatste ontwikkelingen hoopt De Vin-Pass haar marktpositie in de nabije toekomst nog verder uit te bouwen. DE VIN-PASS BV SPECIALISTEN IN L E K DI C H T E N - F L O WS TO P P E N EN KOUD-SNIJDEN Voor de uitbreiding van onze serviceteams zijn wij op zoek naar een: Deze medewerker zal worden ingezet als operator voor lekdichting, flowstopping en hottapping. Voor deze functie zijn wij op zoek naar gemotiveerde medewerkers met kennis en gevoel voor het bedienen op locatie van gespecialiseerd hydraulische en pneumatische apparatuur. Tevens dient er goede vaardigheid en kennis aanwezig te zijn op het gebied van metaalbewerking, verbindingstechnieken en pijpfitten. De functie kenmerkt zich vanwege de grote mate van zelfstandigheid waarin op een veilige wijze zeer gespecialiseerde werkzaamheden dienen te worden verricht. Wij bieden een uitdagende groeifunctie waarbij door "training on the job" de benodigde kennis wordt bijgebracht binnen een technisch hoogwaardig bedrijf. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan: De Vin-Pass BV, t.a.v. C. de Vin Postbus 179 4530 AD Terneuzen of via e-mail: info@devin-pass.com Voor eventuele nadere informatie kunt u bellen naar 0115-617707 of bezoek onze website kiwa VEILIGHEIDS C HECKLIJST AANNEMERS industriële lekdichting, hottap- en fiowstopservice WWW.DEVIN-PASS.COM MOBOUW A droge afbouwproducten Mobouw Nederland BV is gespecialiseerd in advisering en levering van materialen voor de droge binnenafbouw. Voor onze logistieke afdeling zijn wij op zoek naar een Chauffeur/Kraanmachinist m/v U bent in deze functie verantwoordelijk voor het op de juiste wijze aanleveren van onze materialen bij onze klanten. Wij leveren materialen met eigen kranen tot 23 meter hoog. In een aantal gevallen stuurt u tevens een ploeg aan om de materialen op de juiste plaats in het gebouw neer te zetten. Het werkgebied is heel Nederland. Functie-eisen: - Rijbewijs C en E - Hijsbewijs - Aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie. - Goede communicatieve eigenschappen en probleemoplossend vermogen. - Klantvriendelijke en service-gerichte instelling. - Vermogen om zelfstandig en in teamverband te werken. - Een kooi-aap ervaring en heftruckcertificaat zijn een pré Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief CV, kunt u zenden aan mevrouw C. Klaverkamp, Mobouw Nederland BV, Postbus 2035,5300 CA Zaltbommel. Of per e-mail c.klaverkamp@mobouw.jajo.com. Uiterste reactiedatum is 06-04-2011 comfortplafond i.'iraaatbf hffiiing cp eenzame hoeglo Comfortplafond BV is een jonge onderneming welke valt onder de MAT Groep. Comfortplafond richt zich op het leveren en monteren van naadloze (akoestische) klimaatplafonds. Comfortplafond realiseert projecten in diverse marktsegmenten, de specialisatie ligt bij duurzaam renoveren van bestaande bouw. Hierbij wordt veel aan dacht besteed aan zaken zoals duurzaamheid, energieverbruik en comfort-(ervaring). In verband met uitbreiding van onze organisatie zijn wij op korte termijn op zoek naar een Technisch commercieel medewerker Functie Je bent verantwoordelijk voor het uitbreiden onderhouden van het commercieel netwerk van Comfortplafond BV en het hieruit aqcuireren van opdrachten. Je bent directe gesprekspartner voor architecten, adviseurs, aannemers, installateurs en de interne organisatie op het gebied van naad-loze klimaatplafonds. Je opereert op het grensvlak tussen installatietechniek en afbouw en probeert deze harmonieus in elkaar over te laten lopen. Functie-eisen Minimaal afgeronde HBO opleiding en relevante werk Voor meer informatie: www.comfortplafond.nl Schriftelijke sollicitaties Kunt u richten aan Comfortplafond B.V. t.a.v mevr. C. Klaverkamp Postbus 2035 5300 CA te Zaltbommel. Of mail c.klaverkamp@mat.jajo.com Sluitingsdatum: 06-04-2011 Auto Legemaate Bedrijf: Autobedrijf Legemaate Standplaats: Zierikzee medewerker magazijn/werkplaats verantwoordelijk voor magazijn, verkoop-en afleverklaar maken van nieuwe en gebruikte auto's, functioneren en netheid van ons BP station, onze doe-het-zelf wasplaats en het bijbehorende terrein. Je hebt een klantvriendelijke en commerciële instelling, hebt enige (auto) technische kennisje werkt zorgvuldig en komt je afspraken na. Wij bieden een afwisselende functie met ruimte voor eigen ideeën en een prettige, informele werksfeer. We vertellen je graag alles over deze functie. Neem daar voor kontakt op! Contact elegemaate.0162@mazdanet.nl JobTrack.nl vacaturenr: JOB 2435110 SESVanderHave is een internationale wereldspeler in de suikerbietenzadenmarkt en zoekt voor haar vestiging in Rilland een (m/v) Uw Functie Als International Sales Manager ben je verantwoordelijk voor de verkoop van suikerbietenzaad en de marktontwikkeling in de aan jou toegekende regio's. Je begint op de Nederlandse markt als 1" prioriteit, gevolgd door een aantal internationale markten. Belangrijke contacten in je netwerk zijn de agrarische diensten van de suikerindustrie, de officiële instituten voor rasbeproeving en rasregistratie en vanzelfsprekend ook de bietentelers. Voor de internationale markten lopen deze contacten veelal via de lokale agent. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor planning en opvolging van de marketingactiviteiten voor jouw markten. Je rapporteert in de aanvangsfase aan de 'Sales Manager Nederland'. Uw Profiel Je bent een flexibel, georganiseerd en enthousiast persoon met sterke commerciële kwaliteiten, goede communicatieve vaardigheden en de nodige marketing/sales-ervaring in de agrarische sector. Je hebt minimaal een Bachelor (HBO) of een Master (WO) Agribusiness op zak. Bij voorkeur heb je 3 5 jaar ervaring in een aan de landbouw gerelateerd bedrijf. Je moedertaal is Nederlands. Vlot spreken en schrijven in het Engels is ook geen probleem. Beheersing van één of meerdere talen is een pré. Aanbod Naast een grondige opleiding bieden wij je een uitdagende baan met een flinke verantwoordelijkheid en veel ruimte voor eigen inbreng. Verder kom je terecht in een plezierig werkklimaat binnen een stabiele, internationale onderneming met voldoende groeikansen. Natuurlijk kan je rekenen op prima arbeidsvoorwaarden. Praktisch Wens je meer informatie over deze functie? Contacteer dan onze Sales Manager Nederland, Dhr. Piet van Voorden, op tel. 0113 - 557 200 Wil je reageren? Ann Van Loon Human Resources Manager ann.vanloon@sesvanderhave.com SESVanderHave Nederland BV Postbus 1,4410 AA RILLAND m sugar beet seed Voor de divisies Industrial Services en Civil Engineering zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor de functie: m/v Taken In deze functie heeft u als taak zorg te dragen voor de volledigheid van de (sub-) grootboekadministratie en het opstellen van diverse management- en financiële rapportages, prognoses en analyses. U verzorgt de BTW- en ICL- aangiften, onderhoudt de contacten met financiële instanties en bewaakt en verbetert de administratieve processen. Verder stelt u balans specificaties t.b'.v. het jaarverslag op, bereidt u deze voor en voert u voorkomende^ administratieve werk zaamheden uit. aan de directie. Functie eisen Wij zoeken een medewerker die stress bestendig en accuraat is en zowel zelfstandig als binnen een team kan werken. HBO denk- en werkniveau zijn vereist. Bij voorkeur heeft u een MBA/ SPD opleiding afgerond, aangevuld met enige jaren aantoonbare ervaring in een soortgelijk functieniveau. Daarnaast heeft u ruime ervaring met geautomatiseerde administratie en MS Office. Affiniteit met salarisverwerking is een pré: Wij bieden Feyter Industrial Services en Civil Engineering bieden u een uitdagende functie met flexibele werktijden in een groeiende onderneming. U werkt binnen een team van enthousiaste collega's in een informele werksfeer. Er zijn voldoende mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling en bet arbeids voorwaardenpakket is modern en marktconform. Solliciteren Stuur uw sollicitatie (bestaande uit sollicitatiebrief en CV) naar de heer D. van de Wiele, HR-afdeling Feyter Group, Mr. F.J. Haarmanweg 17,4538 AM Terneuzen. Solliciteren via e-mail kan Overige vacatures bij Feyter Group vindt u op www.feyter.com: Constructiebankwerker/monteur Chauffeur Commercieel medewerker binnendienst (Thermosan Engineering) FEYTER GROUP Mr. F.J. Haarmanweg 17 4538 AM Terneuzen Postbus 59, 4530 AB Terneuzen T +31 (0)115 64 13 20 F+31 (0)115 61 59 55 er.com www.feyter.com [FEYTER) Group

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 105