PZC Toscane, Cinque Terre Elba PZC PZC pzc.nl/webwinkel Bioscoopsuccessen van vroeger X 50,- korting bij 2 personen! NL Meursault - koning van de Bourgogne pzc.nl/webwinkel X vrijdag 18 maart 2011 categorie dvd's en games 5x Hollands glorie Deze dvd-box biedt u een unieke selectie: vijf speelfilms die geschiedenis heb- ben geschreven in één verzamelbox! Deze speciale éénmalige uitgave biedt u de volgende films: Willem van Oranje, Meisje met den Blauwen hoed, Mensen van Morgen, Rififi in Amsterdam en Op de Hollandse Toer. De grote namen van weleer schitteren nog één keer, o.a. Willy Alberti, Wim Sonneveld, Rijk de Gooyer, Kees Brusse en vele anderen. Deze meesterwerken nemen u mee terug in de tijd en zorgen voor die zalige filmbeleving van weleer! Adviesprijs 39,95 Lezersprijs 19,95* exclusief 2,95 verzendkosten BON BIOSCOOPSUCCESSEN VAN VROEGER Hierbij bestel ik x 'Bioscoopsuccessen van vroeger' 19,95* per stuk exclusief verzendkosten van 2.95. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900-2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. Om OV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Bioscoopsuccessen van vroeger', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. WEBWINKEL 10-daagse bus/excursie reis met verblijf in een 3-sterren hotel, ontbijt, diner en excursies Een prachtige reis waar drie Italiaanse hoogtepunten bij elkaar komen: Toscane, Elba en de Cinque Terre. Vanuit onze vakantieplaats aan de Toscaanse Riviera bezoeken we o.a. Pisa, Florence en Siena. Ook het bijzonder mooie eiland Elba staat op het programma. En dan natuurlijk de Cinque Terre, de vijf dorpen die als het ware tegen de bergwand aangeplakt zijn. Ook dit hoogtepunt zal uw hart stelen! U boekt deze 10-daagse bus/ excursie reis al vanaf slechts 569,- per persoon, inclusief reis per Comfort Class bus, verblijf, 9 x ontbijt en diner, excursieprogramma en een afscheidskoffietafel. En wanneer u, als lezer van de krant, met de actiecode WEG40006 boekt, krijgt u 50,- korting bij 2 personen! Dag 1 2: busreis naar Italië. Onderweg overnachten we in Frankrijk of Duitsland. Dag 3: vandaag staan Pisa, bekend om de Scheve Toren, en Lucca op het programma. In Lucca bewonderen we de 16e-eeuwse vestingmuur en diverse gebouwen die stammen uit de tijd van de Renaissance. Dag 4: deze dag staat in het teken van de bijzondere Cinque Terre, dat op de Werelderfgoedlijst van UNESCO staat. Deze vijf tegen de rotswanden aangeplakte dorpjes zijn met elkaar verbonden zijn door een wandelpad en middels een spoorlijntje. Dag 5: vrije dag. Voor de liefhebbers wordt er een extra excursie georganiseerd naar de onovertroffen kunststad Florence (optioneel, bij de boeking te reserveren). Dag 6: een vrije dag om te genieten van de zon en het strand. Dag 7: we maken een dagtocht naar Elba. De stranden en groene heuvels begroeid met wijn- en olijfgaarden zijn een lust voor het oog! Natuurlijk bezoeken we hier de residentie van de Franse keizer Napoleon. Dag 8: maak kennis met de Toscaanse steden Siena en San Gimignano. Het middelpunt van Siena is de met restaurantjes omringde schelpvormige Campo, het mooiste plein van Italië. Dag 9 10: terugreis naar Nederland met een tussenstop voor de overnachting. Hotel II Caravaggio*** Dit hotel ligt in het gezellige plaatsje Marina di Pietrasanta met een levendige boulevard met vele bars, restaurantjes en winkeltjes. Het hotel beschikt over o.a. een lounge met zitjes, lift, bar, restaurant en een tuin. Vertrekdata LR 35.514 Vrijdag 22/4,29/4,6/5,27/5,3/6,9/9,23/9 en 30/9 Normaal lezersprijs* 10 dagen vanaf 569,- vanaf 544, •prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Inclusief: Reis per Comfort Class touringcar, ervaren chauffeur/reisleider, 2 tussenovernachtingen op de heen-en terugreis, 7 nachten verblijf in Hotel II Caravaggio***, 9 x ontbijt en diner, het beschreven excursiepfogramma, ferryovertocht naar/van Elba en afscheidskoffietafel. Exclusief: treinticket Cinque Terre v.v., niet genoemde maaltijden, entreegelden, eventuele verplichte stadsgidsen, eventuele optionele excursies, fooien, reis- en annuleringsverzekering, reserveringkosten 17,50 per boeking (verplicht), bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (verplicht), excursie Florence op dag 5 20,- p.p. (optioneel). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL tel 0900 - 9697 (0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 35.514 Alleen met de actiecode WEG40006 komt u in aanmerking voor de webwinkelkorting. waarom zou je meer betalen www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen Francais Plessy - Meursault AOC 2008 Meursault is zonder twijfel de koning van de witte Bourgognes. Wijngoeroe Hugh Johnson noemt de Meursault zelfs "één van 's werelds beste witte wijnen". Deze Bourgognewijn kenmerkt zich door een zachte nootachtige smaak. Een Meursault kan prima 10 jaar opgelegd worden. Het nadeel van deze wijn is zijn torenhoge prijs. Het is al een hele kunst om in Nederland een Meursault te vinden onder de 30,-. Wij vonden voor u de Meursault van Francois Plessy. Deze bieden wij u eenmalig aan voor een zeldzaam lage prijs. Door de.combinatie van terroir en de traditionele vinifi catie heeft deze witte topwijn een hazelnoot amandel aroma. In de smaak duidelijke indrukken van toast en vanille naast zuivere mineralen. 18 maanden houtrijping op 30% nieuwe vaten. Topklasse! Adviesprijs 29,90 Lezersprijs 15,95 Rectificatie van 12 maart 2011 categorie wijnen BON Francois Plessy - Meursault AOC 2008 Hierbij bestel ik: (aental) x 6 flessen Francois Plessy- Meursault AOC 2008 a 15,95 per fles Verzendkosten: Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozën draagt u 5,95 bij. GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener Media BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36