t jmÊLWÊÊm ÜitörJsda n Dmikbïïu\'£\n'£ lamüfmm Kees en Jo de Regt-Boeije y2 I familieberichten vrijdag 18 maart 2011 0 (II0nsenlmq.nl Onze ouders, Opa en Oma zijn 60 jaar getrouwd. ledereen die hen wil komen feliciteren is welkom op dinsdag 5 april 2011 van 14.00 tot 17.00 uur Annelot, Ter wallestraat 7 4521 AZ Biervliet - t In dankbare herinnering, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Magdalena de Baar - Rijk weduwe van Johannes de Baar Oudelande, 28 februari 1915 t Lewedorp, 16 maart 2011 Koewacht Coevorden Nijmegen Groningen Lelystad Leiden Nederhorst den Berg Amsterdam Sjaak en Wil Lenie en Jan (Bertus t) Esther en Hanneke Ewout Eva Piet Rinus en Theo Alex Onze dank gaat naar Zorgcentrum "de Kraayert" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Fam. J. de Baar, Schuttershofweg 10,4576 AP Koewacht Er is gelegenheid tot afscheidnemen op zondag 20 maart van 13.30 - 14.00 uur in het mortuarium van zorgcentrum "de Kraayert". De uitvaartmis zal plaatsvinden op maandag 21 maart om 10.30 uur in de kapel van "de Kraayert". Aansluitend zal de crematie om 12.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer aldaar. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute", zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zus, tante en oudtante Irma Maria Aloijsia Lammens weduwe van Oswald Camiel Marie Bracke 15 - 12 - 1928 Koewacht t 16-03-2011 Sas van Gent Moerbeke (B): A. Wegman - Lammens Neven en nichten Achterneven en -nichten Sas van Gent, 16 maart 2011 Corr.adres: Joost Hamerlinckstraat 7 4551 HC Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 21 maart om 10.30 uur in de kerk van de Heilige Antonius van Padua te Sluiskil, waarna we haar te ruste leggen op het kerkhof aldaar. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na afloop van de begrafenis, in Hotel Dallinga. Tante ligt opgebaard in familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u zondag 20 maart om 13.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Dankbaar dat zij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Doris Agnes den Toonder-Snijders Dolly A Selby York (Eng.), t Middelburg, 9 juni 1915 16 maart 2011 Temeuzen: Rob en Kiki den Toonder Nw. en St. Joosland: John den Toonder Nw. en St. Joosland: Ria Schipper Peter en Jessica; Melissa Alice en Dennis; Sem, Fay Roy en Fleur ZorgcentrunT'Rustenburg" Correspondentieadres: Molendijk 54 4339 AE Nw. en St. Joosland Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 21 maart van 13.15 tot 13.45 uur. De crematieplechtigheid zal om 14.30 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. "Veilig in Jezus' armen" In liefdevolle herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest geven wij u kennis dat, omringd door degenen die haar het dierbaarst waren, rustig en kalm is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en over grootmoeder Cornelia Pannekoek-Sijrier echtgenote van Hubrecht Pannekoek 122 oktober 2010 A 26 juli 1925 t 17 maart 2011 Hans en Thea Bianca eii Dirk-Jan, Thijmen, Milan John en Fieke Piet en Els ~in herinnering~ Nicolette en Hans Marry en Jan Marcel en Heidi, Sojïe, Mathijs Huib en Kathy, Daniek Huib en Jolanda Maurits en Eline Alex House Wim Micha en Maaike, Olivier Maikel Thijmen Henny en Hans Carola en Rob Christian Nel en Klaas Chantal en Mare Pascal Nicole en Ricardo Zierikzee, Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Steenbank 1,4301 ZX Zierikzee Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 21 maart van 15.00 tot 17.00 uur op kamer 009 in "Borrendamme", Schelde- straat 2 te Zierikzee. De afscheidsdienst zal gehouden worden dinsdag 22 maart in de Thomaskerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het M.F.C., de Huybertstraat 35 te Zierikzee. Moeder hield van bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. In Heerlijkheid opgenomen onze geliefde zuster Cornelia Pannekoek-Sijrier Jac. Sijrier en L. Sijrier-Verton Borrendamme, kamer 306 Scheldestraat 2 4301 VC Zierikzee Zierikzee, 17 maart 2011 Grieve not, nor speak of me with tears, but laugh and talk of me as if I were beside you there Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan op zijn dijk mijn lieve man, onze vader en opa Harry Blaauw A 7 januari 1939 17 maart 2011 Janet Blaauw-Nelson Harm en Marisca Wesley, Dylan Oude Middelburgse Haven 2 4351 PA Veere Harry is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag van 14.00 -17.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 22 maart om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Fred Leemans Ieder die hem kende deelt in het verdriet, en voelt tegelijk ook dankbaarheid. Om wie hij was, om wat hij deed. Uit alle verhalen en condoleances spreekt waardering en liefde. Wij, familie, vrienden en collega's, putten hier kracht uit en voelen ons erdoor getroost. 'Fred, je was een fantastisch mooi mens' Voorburg,-maart 2011 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde moeder, schoon- en stiefmoeder en oma Adriana Cornelia Volkeri - de Hooge willen wij u hartelijk bedanken. VanPabstlaan 13 2274 KD Voorburg Namens allen: Theo Volkeri Geen dag dat we niet over je praten Geen dag dat we niet aan je denken Geen dag dat we je niet missen Wij voelen ons gesteund door de hartverwarmende belangstelling en de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Magda Does - van der Horst Het is een troost te weten dat wij niet de enige zijn die haar missen. A.M. Does Kinderen Kleinkinderen Zierikzee, maart 2011 18-03-2007 18-03-2011 Han Tuinman De tijd tikt verder maar de herinnering blijft. Verdriet dat niet overgaat, heimwee en gemis dat altijd blijft. Maar jij hebt me geleerd de goede dingen in het leven te herkennen en te waarderen. En met deze handreiking door jou gegeven, probeer ik mijn leven op te pakken. Jouw naam lieve Han staat onuitwisbaar diep in mijn hart geschreven. Boukje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32