Schilderen is steeds meer voor elk budget uit 17 Welk artists material ziet u op de foto? Fulltime verkoper (m/v) donderdag 17 maart 2011 Het voorwerp op de foto is te koop bij Artists Materi als in Sluis. De vraag is: wat is het? Wie het weet, kan het goede ant woord en naam en adres op een briefje schrijven en dat afleveren of in de bus gooien bij Artists Ma terials aan de Oude Kerkstraat 23 in Sluis. Onder de goede inzenders wordt een cadeaubon van 50,- euro ver loot, te besteden in de zaak. Vorige week stond de winkel in stoffen en fournituren La Vaca in Middelburg in deze rubriek. De prijsvraag had betrekking op een pot gevuld met knopen. Hoeveel knopen zitten erin? Het goede antwoord is: 1287. De meeste inzenders zaten veel te laag met hun schattingen. M.H. de Wild uit Westkapelle kwam er met het geraden aantal van 1362 het dichtste bij en wint een waardebon van 25,- euro. Van overgrootvader op opa op vader op dochter. AI 85 jaar staat Sjaak van Zee herenmode voor kwaliteit, service, klant-gerichtheid, vakmanschap en innovatie. Want al blijft mode de inspiratie, de klant staat voor ons altijd voorop. Sjaak van Zee herenmode verkoopt diverse casual en dress merken als Britisch Indigo, Gentiluomo, John Miller, Mc Gregor, Stones, CG by Carl Gross en Marlboro Classics. DSNS DAG 22 MAART Middelburg SLAZ-lezing door Vic van de Reijt, over zijn biografie van Willem Elssclfot. Zeeuwse Bibliotheek, 20.00 uur Terneuzen St. Filosensus-lezing door Jan Storms. Hij is leraar in de vedische kennistradi tie, de wetenschappelijke en spirituele traditie uit het oude India en houdt van een stevig debat. Porgy 8c bess, 19.30 uur. Zierikzee Mandala tekenen voor kinderen. Hoofd poortstraat 45. Van 15.15 tot 16.15 uur. Een leuke baan in een mooie winkel en een gezellig hecht team voor degene die niet van stilzitten houdt. Naast een passie voor mode ben je in het bezit van: Ervaring in de modebranche, (is vereist) Een sterke persoonlijkheid. Goede communicatieve vaardigheden. Grote mate van zelfstandigheid. Buiten de verkoop in de winkel wordt je ook betrokken bij: Het inkoopbeleid. Promotie reclame aktiviteiten. Etalage voorbereiding. Order verwerking. Retouren afhandeling. Je kunt je sollicitatie schriftelijk voor 31 maart 2011 richten aan: Sjaak van Zee herenmode T.a.v.lM. van Zee-van Soest postbus 77 4460 AB Goes *Start gespreksgroep Omgaan met de mentie in verpleeghuis Cornelia Allévo. WOENSDAG 23 MAART Zierikzee Voorstelling Circusspektakel. MFC. 14.00 tot 15.30 uur. Sjaak van Zee Herenmode St. Adriaanstraat 7, 4461 JC Goes T: 0113-215652 E: sjaakvanzee@kpnplanet.nl Maten t/m 62 Va, 64 en 57 Ons Boeregoed organiseert een avond met zang, dans en toneel. foto Lex de Meester Verplanke, die de galerie 'runt'. „We hebben minstens honderd mensen per week binnen." De winkel en de galerie mogen of ficieel dan los van elkaar staan, ze vullen elkaar wel aan. „In de gale rie laten we zien wat je allemaal met verf kan doen", vertelt Van Damme. „En het zien van werk van anderen verleidt mensen vaak om het zelf ook eens te proberen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 77