Colofon OyariaiUm oenchten 36 familieberichten donderdag 17 maart 2011 ËHI Zoa/s ik kwam. Zoals ik ben. Zoals ik ben geweest. Zo ben ik heengegaan. Wij delen u mede dat op 86-jarige leeftijd is overleden onze broer, zwager en oom Andries de Koning 10 mei 1924 -1 15 maart 2011 Kwadendamme: J. de Koning (in herinnering) Kwadendamme:J. de Koning M. de Koning-Allemekinders (in herinnering) Vlissingen: S. de Koning Kwadendamme: J. Huige-de Koning (in herinnering) F. Huige (in herinnering) Maastricht: F. de Koning T. de Koninge-Lahaye Goes: A. de Koning (in herinnering) A. de Koning-Grim Neven en nichten Correspondentieadres: J.C.J. de Koning, De Doolhof 114421 GM Kapelle. De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 22 maart om 11.00 uur in Rouwcentmm Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder, voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geheel onverwacht is overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Jacominavan't Veer-Joziasse weduwe van Jacobus van't Veer 's-Gravenpolder J november 1928 f Oudelande 14 maart 2011 Heinkenszand: Maarten van't Veer Jorien van't Veer-van Oosten Wageningen: Carolien van 't Veer en Bert Rijk 's-HeerAbtskerke: Marjo van 't Veer en Jos Toes Correspondentieadres: Havikhof 13,4451 EG Heinkenszand De rouwdienst zal worden gehouden maandag 21 maart om 10.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoor- kenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna omstreeks 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oudelande. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's.-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jacomina van 't Veer-foziasse P.C. Joziasse (in herinnering) M.C. Joziasse-Deurloo (in herinnering) Goes: M. Joziasse Oosterland: C. Joziasse J.C. Joziasse-v/d Dorpel Neven en nichten 14 maart 2011 (J| fllcnsenljnq.nl Voor uw belangstelling en medeleven bij het ziekbed en de begrafenis van mijn geliefde man Jacob Bogert zeg ik u, mede namens mijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind, heel hartelijk dank. Het is ons tot steun geweest. Uit aller naam: H. Bogert-Hus Tholen, maart 2011 Stuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familfeberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36