Schot heeft vanaf de stip nu Rode kaart helpt Servicenet op weg 301 sport Goede partijen bij opening Grand Prix Jaar voorwaardelijk voor De Bilde Durink verlengt zijn verblijf bij Atlas Driebanders Reynaert pakken een punt DISTRICTSBEKER Dankzij een moeizame zege op Roosendaal (0-1) plaatst Hoek zich voor de kwartfinale van het bekertoernooi. De enige treffer komt op naam van John Schot. Stand eerste klasse woensdag 16 maart 2011 SINT JANSTEEN Na een pittige strijd kwamen Joke Breur en Eddie van Goethem tij dens de vierde Grand Prix drieban den ZVB bovendrijven. Breur liet één van de plaatselijk favorieten, Hans Toet, kansloos. De Terneuzen- se speelde 0.S42. Later op de avond werd ook Carel van Meelen terug gewezen. Breur bereikte daardoor de derde ronde. Eddie van Goethem versloeg eerst Johan de Witte (1.000 gemiddeld) en zette daarna Toet uit het toernooi, met 0.978. De Witte won nog wel van Van Meelen, maar voor beiden zat het toernooi er toen al op. BRUSSEL De Belgische ex-voetballer Gilles De Bilde is gisteren door de recht bank in Brussel veroordeeld tot twaalf maanden voorwaardelijke celstraf. Die straf was ook geëist. Ook moet De Bilde een cursus agressiebegeleiding volgen. De voormalige speler van onder meer PSV moest voor de rechter verschijnen wegens huiselijk ge weld. Tussen december 2009 en juni vorig jaar sloeg hij zijn vrouw en deelde hij een tik uit aan een van zijn dochtertjes. Het echtpaar heeft zich inmiddels verzoend. RITTHEM Peter Durink blijft ook volgend sei zoen hoofdtrainer bij Atlas. De Ter- neuzenaar heeft zijn overeenkomst met de korfbalvereniging uit Rit- them met één jaar verlengd. Durink is op dit moment aan zijn eerste seizoen bezig bij Atlas, dat zowel in de zaal als op het veld in de vierde klasse uitkomt. Durink was voor zijn overstap naar de Rit- themse club zeven seizoenen lang trainer van Luctor. SPRUNDEL Het driebandenteam van Rey- naert/Dranken Pluym hield aan de uitwedstrijd tegen BV De Zwaan in de vierde divisie een punt over. De ontmoeting eindigde in 4-4. Rob Claerhoudt en Walter Mortier zorgden voor de winstpartijen, al kostte dat wel de nodige moeite en beurten. Jan de Rechter en Florent Rombaut mochten de tocht naar de tafel heel wat minder maken en dat had gevolgen voor het resul taat. Zij verloren hun partijen, waardoor het 4-4 werd. MEEST CELEZEN 1RCS toont veerkracht. 2. Bouzambou gaat naar Vlissingen. 3. Hoek verzuimt te winnen. STUUR UW TIPS NAAR sport@pzc.nl U kunt de sportredactie bereiken onder via 0118-434041 23 In zes wedstrijden om de beker van het district Zuid I heeft Hoek dit sei zoen 23 doelpunten gemaakt. door Aector Doorns TERNEUZEN - Het kampioenschap in de eerste klasse van het zaalvoet bal Zeeuws-Vlaanderen kan Inter- netplan niet meer ontgaan. Interes sant is de strijd om de tweede plaats, waarin nu ook Servicenet ITF zich heeft gemengd. De Ter- neuzenaren wonnen van nummer twee Amstelhoekje/Bakker: 6-5. De Axelaars laakten het optreden van scheidsrechter Kersbulck, die Junior Constancia van Amstel- hoekje zeven minuten voor tijd vanwege commentaar op de lei ding met een rode kaart de zaal uit stuurde. Servicenet zette vervol gens een 5-4-achterstand om in een nipte overwinning. Cargill (tegen Tencezaman) en Wentzler Pauwels (tegen 't Bier winkeltje) verloren reglementair met 5-0, omdat ze door een spe lerstekort verstek lieten gaan. Amstelhoekje/Bakker-Service- net ITF 5-6 (3-2): Het duel was spannend en ging heel lang gelijk op. Totdat scheidsrechter Kersbul ck Junior Constancia van Amstel- hoekje met een rode kaart weg stuurde. De thuisclub leidde op dat moment met 5-4. In de reste rende tijd wisten de Terneuzena- ren te profiteren. De Axelaars voel den zich benadeeld door de scheidsrechter, die naast een rode kaart ook gele kaarten uitdeelde. Doelpuntenmakers. Amstelhoekje/ Bakker: Marco Plasschaert 3, Randy Lauret, Michael Koekkoek beiden 1. Servicenet ITF: Bas Hubregsen, Bowey van de Bergen, Stefan Janse allen 2. Vliegende Vaart-Internetplan 2-4 (1-2): Internetplan, dat een aan tal spelers miste, had het knap las tig tegen de Terneuzenaren. Vlie gende Vaart kreeg via tegenaanval len kansen om meer te scoren, maar het bleef bij twee treffers. Tot in de slotfase stond het 3-2. De individuele kwaliteit van Internet plan gaf uiteindelijk de doorslag. Doelpuntenmakers. Vliegende Vaart: Edo Lucieer, Dennis de Braai beiden 1. Internetplan: Gökhan Ersahin 2, Ibra him Eryürük en Michael van Mol bei den 1. D'Ouwe Brug/Van Opdorp-Café de Molenhoek 6-9 (2-3): De Hoek se ploeg nam een 3-0-voorsprong, maar D'Ouwe Brug knokte zich voor de rust terug tot 2-3. De Mo lenhoek was toch wel beter. De uit slag gaf het beeld van de wedstrijd goed weer. Jopie van 't Hof was met vier doelpunten goed op dreef bij De Molenhoek. Doelpuntenmakers. D'Ouwe Brug/ Van Opdorp: Martijn Marcélis 3, Dario Sandrini 1, Pierre-Luigi Contu, eigen doelpunt De Molenhoek allen 1. Café De Molenhoek: Jopie van 't Hof 4, Mar co Doens 3, Sander de Haas 2. Unitron-ONyVA/De Tukker 3-7 (1-3): De uitslag doet een gemakke lijke zege vermoeden voor de Westdorpenaren, maar zo gemak kelijk ging het ook weer niet. De Tukker was effectiever in de afwer king dan de hekkensluiter. Doelpuntenmakers. Unitron: Kevin Burky 2, David van Halen 1. ONyVA/ De Tukker: Tom de Smet 3, Gert-Jan Vael 2, Carl Vandevelde, Jurgen Naeye beiden 1. 1. Internetplan 20 2. Amstelhoekje 20 3. Tencezaman 19 4. Bierwinkeltje 20 5. Servicenet 16 6. ONyVa 21 7. D'Ouwe Brug 20- 8. Molenhoek 19- 9. Vliegende V. 21 10. Cargill 20- 11. Wentzler P. 20- 12. Max Korting 19- 13. Unitron 21.- 58(161-29) 46 (164-81) 45(136-54) 40(144-90) 33 (102-92) 29 (93-98) 28(80-106) 25 (84-99) 25 (90-117) 17 (83-139) 15(59-144) 15 (68-138) 16(58-135) neck< De spelers van Roosendaal beklagen zich bij scheidsrechter Kreté nadat hij een penalty aan Hoek heeft gegeven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 54