Sierbestratingsacties! 20% LOGUS GRATIS 1 II imabo 1 Historische plaquette korting! Luxe voor arbeidsmigranten in Seasun LAGUS Vanaf vrijdag 18 maart €18,95 €15,95f Truck met puin kantelt op kruising Achtste vestiging Buurtzorgteam Opnieuw ruimen van fietsen bij NS-station Franse avond in de Goederenloods Een familiefeestje, maar dan anders Wildverband Raccolta BLEIJKO bestratingsset! t.w.v. 139,-* l^ BLEIJKO Quadristone s NIEUWDORP Vlak voor de goederenspoorweg overgang in Nieuwdorp is gister middag een vrachtwagen met puin gekanteld. De truck wilde vanaf de Europaweg Noord de Finlandweg opdraaien. Door nog onbekende oorzaak kantelde het gevaarte in de bocht bij de overgang. De be stuurder kon zelf uit zijn cabine klimmen. Een graafmachine werd opgeroepen om puin te ruimen. YERSEKE Yerseke heeft sinds deze maand een Buurtzorgteam. Het is de acht ste Zeeuwse vestiging van de lande lijke organisatie Buurtzorg. Die biedt verpleegkundige thuiszorg en werkt alleen met (werk)ver- pleegkundigen en ziekenverzorgen den. Buurtzorg Yerseke is te berei ken via 06-13248886. MIDDELBURG Bij het NS-station in Middelburg worden dinsdag opnieuw foutge- parkeerde fietsen verwijderd. Rij wielen die buiten de beugels staan, worden door de NS en de gemeen te meegenomen. Eigenaren die hun fiets missen, kunnen die ophalen bij de Gered Gereedschap aan de Ar- nesteinweg, na overleggen van een passende fietssleutel, legitimatiebe wijs en 15 euro. GOES De internationale vereniging Alli ance Francaise, Coeur de Zélande houdt morgen een avond die in het teken staat van de Franse taal. Gastspreker is Sylvain Lelarge. Het stuk 'Ce Frangais que je suis' gaat over het ontdekken van uw Franse ik. De bijeenkomst is in de Goede renloods in Goes. Aanvang 20 uur. veere - Bij het stadje Veere is een gedenksteen boven de grond geko men uit 1872, ter herinnering aan de opening van het Kanaal door Walcheren. Werknemers van Sturm en Dekker vonden de pla quette bij de bodemsanering bij Marina Veere. De steen lag tweeën halve meter onder de grond tus- door Luc Oggel kapelle - Het ziet er pico bello uit, het huisvestingscomplex voor ar beidsmigranten van tomaten- en paprikakweker Seasun in de Wil- lem-Annapolder bij Kapelle. Com missaris van de koningin Karla Pe- ijs verrichtte gisteren de officiële opening. De units, die in een vorig leven dienst deden als seniorenwo ningen op Tholen, zijn van alle ge makken voorzien. Ze hebben een keuken, woon- en slaapruimte, toilet/doucheruimte, een flat- screen-tv en internetaansluiting. Van een 'getto' of een 'kamp', zo als het complex door sceptici wel is genoemd, is in elk geval geen sprake. Op het complex wordt een beheerder gehuisvest die als bewo ner direct in contact staat met de andere bewoners. Gezamenlijke fa ciliteiten bestaan onder meer uit een recreatieruimte en een centra le was/droogruimte. De provincie stond eerst niet te juichen over het initiatief erkende Peijs. Volgens sen puin, afkomstig van de oude kanaalsluis die zo'n zestig jaar gele den is vervangen. De plaquette is vrijwel identiek aan die op de dijk bij de sluizen in Vlissingen. „Raar dat ze die steen in Veere destijds respectloos in die kuil hebben ge donderd.", zegt gemeentelijk ar cheoloog Bernard Meijlink. haar is een oplossing voor de lan gere termijn nodig om de huisves tingsproblematiek van arbeidsmi granten op met name De Bevelan- den het hoofd te bieden. Damen zei te hopen dat de provincie een positieve grondhouding zal aanne men ten aanzien van de binnen kort te verschijnen nota Huisves ting arbeidsmigranten, opgesteld door de Bevelandse gemeenten. Over het Seasuncomplex, een proef, sprak Peijs in elk geval waar dering uit. terneuzen - Je zou het kunnen beschouwen als een familiefeestje. Broers Abel (23) en Jochem (21) Schelfhout staan zaterdag op het podium van Por- gy Bess in Terneuzen. Vader Coert draagt met zijn funky jazzband Boo's Jazzoo's ook een steentje bij aan een benefietconcert voor een welzijnspro- ject in Namibië. Zaterdag 20.00 uur, Porgy Bess. foto Mark Neelemans GRASMAAIERS Melita Lanting schrijft over de inzet van 'biologische grasmaaiers' in na tuurgebieden op pzc.nl/buutekieke 40 JAAR GREVELINGEN Op www.pzc.nl/grevelingen staan alle artikelen die geschreven zijn naar aan leiding van 40 jaar Grevelingenmneer Bel de redactie op 0111 -454650 Zeehondjes op het strand van Ren- esse, kijk op pzc.nl/video BOUW- Ell AFBOUWMATEHIALER Getrommeld en ongetrommeld, verkrijgbaar in 3 kleuren en 4 formaten. perm2 "Bij besteding vanaf 1000, - Getrommeld en ongetrommeld, verkrijgbaar in 3 kleuren. Nieuw formaat: 28 x 21 x 6 cm. Scan deze code met uw smartphone en bekijk de acties online! Deze acties zijn geldig van 13 t/rrt 31 maart 2011Prijzen zijn incl. BTW. Vraag naar de voor/vaarden. Druk- en zetfouten, prijs- en product- wijzigingen voorbehouden. Op al het siergrind uit voorraad Vlissingen: Marie Curieweg 9 -13, 0118 - 69 00 25 Goes: Albert Joachimikade 33, 0113 - 21 54 01

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40