Üvèfr&lBn Jos den Hollander Tjitra Jaddoe y2 I familieberichten woensdag 16 maart 2011 (J) fTlensen.inq.nl Met groot verdriet, en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud collega Dalida de Fouw Wij wensen Pierre, de kinderen, familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies Oud collega's Agrimarkt Goes Na een ernstige ziekte en een tijd van hoop en vrees, is door de Heere van ons weggenomen onze geliefde jongste broer, zwager en oom Jos den Hollander in de leeftijd van 52 jaar. Wij wensen Francien en de kinderen de hulp en de kracht toe van de HEERE Die Hij bewezen heeft te willen zijn. Middelburg: Jaap en Nel den Hollander Aagtekerke: Lou en Rina den Hollander Meliskerke: Jopie en Bram Jacobse Meliskerke: Willy en Adrie Tilroe In herinnering: Bram de Looff Neven en nichten Meliskerke, 14 maart 2011 Bedroefd delen wij u mee dat door de Heere, na een ernstige ziekte, uit onze familiekring is weggenomen mijn geliefde schoonzoon, onze geliefde zwager en oom Jos den Hollander echtgenoot van Francien den Hollander-Joosse in de leeftijd van 52 jaar. We wensen Francien en haar gezin Gods nabijheid en troost toe. Aagtekerke: J. Joosse-Minderhoud Aagtekerke: Kees en Nel Nieuw- en St. Joosland: Leinie Kapelle: Jan neven en nichten Grijpskerke: Ko en Cocky Gouda: Leny en Leendert Aagtekerke, 14 maart 2011 Met droefheid hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde werknemer en collega Wij wensen zijn vrouw en kinderen van harte sterkte toe in dit grote verdriet. Direktie en collega's van Hillebrand Verspaning B.V. Middelburg, 14 maart 2011 Niemand die 't weten kan hoeveel ik van je hou. Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou. Niemand die begrijpen zou hoe vreselijk ik je mis. Niemand die beseffen kan hoe erg die pijn wel is. Iemand die 't wel begrijpen zou ben jij, daarom hou ik van jou. Te midden van hen die haar dierbaar waren is overleden mijn lieve vriendin en onze moeder Tjitra Jaddoe in de leeftijd van 45 jaar. Peter Shailesh Shakieta Pryanka Randy Kenny 12 maart 2011 Correspondentieadres: Peter Heerenthals Molenweg 6 4493 AC Kamperland Er is gelegenheid tot afscheid nemen in CVXJ uitvaartcentrum "Bergweg", Bergweg 287 te Rotterdam op zaterdag 19 maart van 11.00 tot 12.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid op maandag 21 maart om 16.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Jouw leven is een meervoud van lef.. Je hebt de strijd moedig gestreden, maar helaas verloren Onze schoonzus en tante Wij wensen Peter en de kinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. 's h Arendskerke Aaldert en Anita, Dave en Jo-Anne Chivangenie en Kenny, Wij zijn erg geschrokken van het bericht dat jullie moeder en stiefmoeder mevrouw Tjitra Jaddoe is overleden op 12 maart 2011 Wij wensen jullie en je familie veel sterkte en we hopen dat we je kunnen steunen in de komende tijd. Namens jullie klasgenoten, Het Goese Lyceum, locatie Bergweg 15 maart 2011 Ons bereikte het droevige bericht dat de moeder van onze leerlinge Chivangenie Jaddoe en de stiefmoeder van onze leerling Kenny Heerenthals, mevrouw Tjitra jaddoe is overleden op 12 maart 2011 Wij wensen Chivangenie en Kenny en hun familie veel sterkte met dit enorme verlies. Namens personeel van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg AA. de Gans, sectordirecteur vmbo 15 maart 2011 Met ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Tjitra jaddoe De lieve vriendin van onze medewerker Peter Heerenthals Wij wensen Peter, de kinderen 'en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Sander en Andrea Jeroen en Femke Leo enTonja Maikel en Pam Martij n en Yen William en Patricia SjaakenElla Kees en Diana Marten Marieke en Robert Anne Henk en Karin Henk en Maaike Installatiebedrijf Zuid bv Het Rip 1 Kamperland 15 maart 2011 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Dien KIoosternian-Ruissen Wij wensen Lies, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Duncan (Can.)S. Kloosterman KapelleC. Kloosterman TerborgC. Dane-Kloosterman R. Dane -Neven en nichten Kapelle, 13 maart 2011 Geheel onverwacht werd van ons weggenomen onze vader, schoonvader en opa Floris Jacob de Lange gehuwd met Pietemella Jacomina de Reiger 116-2-2003 Goes, 12 april 1925 t Kloetinge, 14 maart 2011 Kapelle: Bram en Wenda de Lange Sander en Jerina Mervin Heinkenszand: Jolanda de Lange-Eversdijk (in dierbare herinnering) Gerard de Lange en Margré Traas Eva Correspondentieadres: Maalstede 31,4421ED Kapelle Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 16 maart van 19.30-20.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 17 maart om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Kloetinge. (samenkomst bij de begraafplaats) Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in verenigingsgebouw Amicitia, Schimmel- penninckstraat 14 te Kloetinge. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32